שרשור מקומות ישיבה חדש

נ ט ע 18

New member
אוניברסיטת חיפה

אודיטוריום 1019 .. שולחנות ארוכים מעץ כיסאות מעץ מתקפלים כאלה שמחוברים לשולחן לא הכי נוח בעולם שירותים קרובים מאוד, היה שקט, משגיחים נחמדים..לא קר מדי ולא חם מדי..

YellowGirl6

New member
בנין דן דוד, חדר 207-208, את"א

הכיתה גדולה יחסית. יש בה כסאות סטודנטים מפלסטיק כשכל אחד יכול להתפרס על לפחות שני כסאות. אפשר לשים את האוכל והשתיה על הכסא ליד. הבעיה היא שהכסאות/שולחנות לא ישרים וחלק מהדברים נפלו לי מהשולחן במהלך הבחינה. הבעיה היותר גדולה היתה שהייתי בשורה ראשונה והבוחנים לא הפסיקו לדבר ביניהם לאורך כל הבחינה. מזל שזאת הפעם האחרונה בהחלט שאני עושה את הבחינה הזאת.

omer87

New member
בר אילן

בניין מורשת ישראל 505, חדר 105.... יחסית קרוב לשירותים(הבעיה היא שעלול להיות תור) כתה קטנה, כסאות סטודנט מפלסטיק זול...נשבר הגב והצוואר... צריכים לעשות ניסוי, את אותו מבחן לתת ל2 קבוצות מדגמיות.. האחת יושבת בכסאות סטודנט והשנייה בכורסאות נוחות עם רטט וכאלה
(כמובן שאסור לבדוק את הפרקים הראשונים כי הם לא מייצגים- הקבוצה השנייה תתלהב כל כך מהכסאות שהיא לא תסתכל על המבחן
)

rasmus girl1

New member
בר אילן

בניין 507 (מורשת ישראל) חדר 3, כסאות סטודנט, כיתה מאוד נוחה. על הדרך, ראיתי גם שחדרים 2 ו5 היו עם כיסאות סטודנט.

ilya10

New member
בר אילן 403,אולם יהדות חדר 201

כיתה קטנה,18 אנשים,כסאות סטודנט. שירותי הבנות הם קומה מתחת לכיתה ושירותי הבנים קומה מעל.20 שניות להגיע לכל אחד מהם. קל מאוד למצוא את הכיתה, הדלת הראשונה משמאל בקומה ה1.האולם ממוקם במרכז האוניברסיטה אז לא היו הפרעות בכלללל חוץ מהבוחנת המפגרת שאכלה יוגורט כמו בהמה.

S a s h o K

New member
חחחח חזק, הייתי...

איתך בחדר... איזו מטומטמת הייתה זאתי השנייה לא הדוסית שזיינה במוח על הסטופרים... היה מצחיק... איפה ישבת? שורה ראשונה לא? נדמה לי שמעתי איליה שם...

ilya10

New member
טוב זה לא כזה מסובך..היו רק שלושה

בנים בחדר (נראה לי).בשורה הראשונה עם היציאה של "הייתה רוצה להיות חכמה כמוני", זה שהתיישב בלי לקחת את טופס התשובות. עוד אחד בשורה השלישית או רביעית (אם זה אתה אז אתה זה ששאל אותי מה כתוב בעיתון) ואני בשורה הראשונה מצד ימין

S a s h o K

New member
אני הייתי בשורה הרביעית ב...

חולצה ירוקה וג'ינס שחור... אתה היית זה ששאל אותי מה כתבתי בשאלה על המוזיאון בהשלמת משפטים בפרק האנגלית?

-me-

New member
את"א, בנין טרובוביץ (משפטים), 102

כיתה לא ממש גדולה - בערך 20 אנשים. כיסאות סטודנט מחוברים בשורה. בסה"כ יחסית זה סבבה, אבל כל הבניין הזה קצת מסובך ולקח לי קצת זמן עד שמצאתי... השירותים - קומה מתחת, אבל יחסית זה קרוב (אם לא נאבדים בדרך).

א ס ו ל

New member
גם אני נבחנתי שם הבוקר :)

סוף סוף זה נגמר.... הכיסאות בכיתה לא היו נוחים במיוחד.... חבל...

efif1212

New member
אוניברסיטת חיפה חדר 616 מעולה!

כיתה מרווחת. שולחנות עם כסאות מחוברים.הכסאות קצת חרקו ועשו רעש,אבל לא משו רציני. תאורה מעולה, שקט, שירותים צמודים, ובוחנים מאוד נחמדים.

HawkEmpire

New member
בר אילן בניין 105 חדר 213

הבניין נקרא גם בניין אקסודוס, ולמרות שהפסיכו שלי הוא מפבראור, רציתי לעדכן שהחדר הוא שולחנות, ולא כסאות כמו שנאמר פה אז.

bobiana

New member
אפחד לא עשה בעברית?

נראה לי ששמעתי פעם שיש שולחנות.. ? מישו שעשה שם?

braveman

New member
אונ' חיפה 5013

כיתה לפנים. פול מקום. שקט. אפילו ביואל גבע אין כאלה תנאים

RedGrass1

New member
ב"ש 34

חבר שלי עשה בחדר 116 זה עם שולחנות. אני עושה ב102 מישהו יודע מה שם? החיפוש בפורום אומר שזה סטונדט אבל הוא לא הכי מעודכן.

למעלה