שרשור מקומות ישיבה חדש

לא נתקלתי שם בכלל בכיסאות סטודנט

מהסוג המעצבן. עשיתי בבניין 32 אבל די עברתי בכיתות עד שמצאתי והרוב היה עם השולחנות הארוכים האלה וכיסאות מסתובבים או כיסאות ושולחנות רגילים. סך הכל לא נורא בכלל! (למרות שלי זה היה סיוט כי הכיסא זז כל שניה ועשה לי סחרחורת...)

flash99

New member
אוניברסיטת ת"א בניין ווב לשפות 104

חדר 104. שולחנות חביבים.... כיסאות מסתובבים מרגיזים. חדש שקט ונעים שירותים קרובים. האמת לא יכולתי לבקש יותר..

Rachelzi

New member
את"א בניין גילמן (מדעי הרוח)

חדר 305.הכיתה די קטנה,היינו 15 איש. הכסאות כסאות סטודנט סבירים מפלסטיק . מה שהפריע לי היה זה, שדווקא בזמן הבחינה גנני אונבירסיטת ת"א החליטו שצורתם של השיחים לא נראית להם, והחליטו לגזום אותם,ובנוסף עורב אחד החליט שבא לו לצווח דווקא על העץ ליד החלון.

רויטל16

New member
נכון! הרעש הזה חירפן אותי!

ולא רק זה. אני עשיתי בבניין עבודה סוציאלית [חדר 15]. הכסאות שם היו מעץ מזה לא נוחים ועל כל תזוזה קטנה עשו רעש כאילו הולכים להתפרק!! רציתי לשבור את הכסאות האלה! הלך לי הגב, הצוואר והאזניים!

b c 1 0 0

New member
הר הצופים

בס"ד מדעי הטבע אולם 2 שולחנות וכיסאות רגילים

רק לב

New member
אוניברסיטת חיפה,

בניין ראשי, כתה 605, היו תנאים מעולים!!! היינו 12 נבחנים סה"כ, כתה גדולה ומרווחת, השירותים היו ממש קרובים, תאורה מצויינת, היה ממש מרווח, שולחנות רגילים והיה מקום לפרוש שם את כל מה שהבאתי איתי (אוכל, שתייה וכו'...), היה שקט...

bat7dp

New member
האוניברסיטה העברית מדעי הרוח גוש 8

מדעי הרוח גוש 8 חדר 6837. אודיטוריום גדול, הכסאות באופן מדורג כך שמקום המרצה (במקרה הזה הבוחנים) הכי נמוך. בערך 50 נבחנים+. כסאות מחוברים לשולחנות ארוכים. בסה"כ מאוד נח. אני ישבתי בקדמת האולם, על יד המעבר (מעולה לא רואים את כולם פותרים ונלחצים מזה, וגם ליד המעבר-אם צריך לשירותים לא מפריעים לאפ'חד) מה קרה לי.. אז הרמתי יד ולוותי ע"י אחת הבוחנות (אני רצתי והיא, אמנם צעירה, אך דשדשה אחרי. היא צעקה לי רגע! שלא אברח בלעדיה.. השירותים מאוד קרובים לכיתה טיפוס כל בהמדרגות כדי לצאת מהאולם והחזרה הם גזלו לי מעט מהזמן.. אבל חפיף. אגב אני נבחנתי בפברואר, פשוט ראיתי שאפ'חד כמעט לא שרשר על העברית בירושלים, והיות ומדובר בדורות הבאים.. אני עצמי לפני הבחינה חיפשתי מידע על מקום הבחינה שלי ולא מצאתי כמעט בפורומים.. אז הנה.. לבאים אחרי. ודבר אחרון.. הסיוט הזה מאוחרי, כבר ציינתי פה בפורום אבל אני שמחה להגיד פעם נוספת-אני לומדת שנה הבאה כימיה תרופתית באוניברסיטה העברית בירושלים (בגבעת רם ליתר דיוק) ויש לי פטור באנגלית.. בקרוב אצל כולכם! (מה שתרצו ללמוד!)

אוניברסיטת בר אילן :)

בניין יהדות 404 חדר 203 קרוב מאודדדדדד לשירותים. ממש ליד. כיסאות סטודנט. החדר היה מרווח ונוח :)

evgi91

New member
אוניברסיטת חיפה כיתה 5015

היה מצויין, שקט, תאורה טובה, קצת אנשים (11), כיסאות נוחים, טמפ' לא קר ולא חם.

בר-אילן 507 (נייג'ל)

כיתה 4. כסאות סטודנט, מאוד נוחים. כיתה נעימה, שקטה, לא חם מידי ולא קר מידי. הכיתה נמצאת בקצה המסדרון ליד המדרגות, השירותים נמצאים ליד הלובי, לא יודע אם נחשב רחוק או קרוב. נ.ב. כל הכיתות בקומה הזאת (קומה ראשונה) הם עם אותם כיסאות סטודנטים.

bobiana

New member
האונברסיטה העברית מדעי החברה גוש 7

חדר 1710 אחלה חדר,,, שולחנות עם כיסאות מסתובבים :)

Roobie

New member
היית איתי באותו חדר ../images/Emo13.gif

עם הבחור המצחיק שביקש לעבור כמה פעמים כיסא כי לא היה לו נעים לשבת לבד בצד... איזה מטורף

bobiana

New member
אני יודע אל מי אתה מתכוון

אבל לא שמעתי שהוא ביקש לעבור מקום, כנראה הייתי שקוע מדי במבחן
.. איפה אתה ישבת?

Hagai007

New member
מישהו עשה ב...

בניין סאקלר (רפואה) באולם שלאזק? אחלה אולם (בכ"ז...של רופאים =]) כסאות סטודנטים אבל חוץ מכאב גב קטן היה סבבה.. מישהו היה שם? =] Hag-(o) <3-E

eran950

New member
ת"א > שרת > 354

כיסאות סטודנטים..נוח - זה לא! 12 בכיתה. 2 בוחנות חנוניות רצח :)...

ירושלים

שולחן כיסא עקום שמחובר לשולחן ומסתובב... ומפלסטיק..... הרבה מקום אבל....

העברית, משפטים, 305

אולם די גדול, בנוי בשיפוע, כיתה חדשה, יפה כזאת
אבל עשו ביננו רווחים של 2 מקומות ושורה אז יצא שהיינו רק 20-30 מממממש קרובה לשירותים (מהדלת בערך 10 צעדים) שולחנות ארוכים וכסאות מרופדים מרחפים מחוברים... סה"כ היתה אחלה כיתה.. מקוה שיצא לי ללמוד בה ולא רק בבחינה הזו!

למעלה