התפקדות נובמבר

Robin Sparkles

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo113.gifהתפקדות נובמבר../images/Emo113.gif

שם: תאריך לידה: מיקום גיאוגרפי: עיסוק בחיים: כבר רואים את העונה השנייה? פרק אהוב: איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? שיר החודש: דיסק החודש: להקת החודש: ספר החודש: משהו טוב שקרה החודש: משהו רע שקרה החודש: המלצת החודש: ציטוט החודש: סרט/סידרת החודש: תמונת החודש: משהו להוסיף:

Robin Sparkles

New member
אני אעשה ה-כ-ל כדי לא ללמוד למבחן מחר../images/Emo3.gif

שם:כרמית תאריך לידה:7.6.91 מיקום גיאוגרפי:מרכז עיסוק בחיים:כיתה י"ב כבר רואים את העונה השנייה?אהא פרק אהוב:האחרון שהיה. 208 איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר?אוקטובר מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?יש חתונה ב-20.11 ויש טיול שנתי ב-25.11 אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?אני מקווה שיר החודש:יש מלאאא. אני אגיד את העיקריים- Amy McDonald - This Is The Life Akon - Right Now Craig David-Insomnia Andrea Corr - Shame On You דיסק החודש:The Corrs - Borrowed Heaven כל האלבום! להקת החודש:^^ ספר החודש:ספר התיאוריה שנפטרתי ממנו
משהו טוב שקרה החודש:עברתי תיאוריה והתחלתי ללמוד נהיגה. ופירמטו לי את המחשב משהו רע שקרה החודש:כשפירמטו את המחשב כל התמונות מחו"ל ומאילת פעמיים והתמונות הפיות שצילמתי הלכו
המלצת החודש: ציטוט החודש:המורה לנהיגה-"זיר זיר ולהחזיר"
סרט/סידרת החודש:מגרש ביתי!!!!!! תמונת החודש: משהו להוסיף:יש לי מבחן בתנ"ך על ספר בראשית ואפילו את זה אני לא יודעת

JAP Noa

New member
ידני..אבל האמת ש..

עכשיו הייתי מוכנה לעבור ללמוד על אופניים העיקר לעבור כבר טסט^%$

JAP Noa

New member
"זוכר את נובמבר? עננים עננים בעייייני.."../images/Emo188.gif

שם: נעה
תאריך לידה: 3.9
מיקום גיאוגרפי: חיפה
עיסוק בחיים: מובטלת
סתם חחח בקרוב חיילת
כבר רואים את העונה השנייה? ברור, נראה לכם שהייתי מחכה?
פרק אהוב: בעונה 2 - Never Been Marcused ובעונה 1 - Roman Holiday ובלייר וולדורף מאסט פיי.
איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? נובמבר? כי עוד שנתיים זה יהיה החודש האחרון שלי בצבא
מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? יאייי טוב ממממ בע"ה LA, לעבור כבר טסט
, יומולדת 18 לביאפאף אז אנחנו ניסע לפארק קנדה וכאלה, ירושלים קצת [כי אני חיייייבת לראות את בתדודה שלי] ואולי ת"א וכאלה. אהההה ושיהיה לי את החודש הכי מושלם בעולם כי זה החודש האחרון שלי באזרחי.
אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? אני מקווה..רק שלא יהיה יום חם יום קר כי זה תמיד גורם לי להיות מצוננת
שיר החודש: One Sweet Love של שרה ברילס
ניו יורק איי לוב יו בט יור ברינגינג מי דאון
ואבריטיים של רופוס האמפרי
סתם חחח של בלאק הוק
דיסק החודש: Little Voice
ה' אני כלכך חייבת את הדיסק של גוסיפ.
להקת החודש: קרוליייינה לייר
ובלאק הוק
ספר החודש: רעלה של וורדים
ה', אין דברים כאלה.
משהו טוב שקרה החודש: הייתי בחו"ל [אמנם בקטנה אבל עדיין], היה מלא שופינג טוב..הייתי מלא עם הבסטפרינדז שלי
וקרובים שלי מארה"ב באו ואני מתה עליהם אז היה ממש כיף שהם היו פה
משהו רע שקרה החודש: הבסטיייי התגייסה לי
ופאקינג חודש שלם אני כבר מחכה לטסט
המלצת החודש: רעלה של וורדים!!!!!!!!11111111111
תקראו, אין מצב שלא תאהבו את זה. זה הספר הכי טוב שקראתי בחיי, ביחד עם שומרת אחותי וההרפתקאות המופלאות של האחיות האנט.
ציטוט החודש: "קובי מחט בג'קוזי
..זה משפט שבחייייים לא חשבתי שיצא לי מהפה
הנה הלך עוד גיבור ילדות."
סרט/סידרת החודש: גוסיפ גירל דה
ועכשיו אני הולכת לראות The OC אחרי ששכחתי מקיום הדיוידי שלזה בכלל
וסרט החודש זה מר וגברת סמית
היה אתמול בהוט וכבר שכחתי כמה אני מתה על הסרט הזה
תמונת החודש: צריך להוסיף במילים? בסט פלייס אין NYC
משהו להוסיף: תוסיפו אותי למסנג'ר
[email protected] ושיהיה לכם חודש מושלם

Robin Sparkles

New member
תהני מהאו.סי../images/Emo99.gif

את רואה את הכל מההחלה? עכשיו גם לי בא לראות שוב

JAP Noa

New member
לא יודעת חח נראה..

יש לי את הדיוידי של עונה 1 ו2 חח אז נראה מה יבוא לי

JAP Noa

New member
את מוזמנת לבוא../images/Emo13.gif

ואין לך מה לקנא, רומא זה בין הדברים! חוצמזה שזה החופש היחיד שיהיה לי בזמן הקרוב חחח

Keren 104

New member
../images/Emo195.gifמתפקדת../images/Emo195.gif

שם: קרן תאריך לידה: ספטמבר מיקום גיאוגרפי:מרכז עיסוק בחיים:בצפר ::((((( כבר רואים את העונה השנייה?יאפ פרק אהוב: בעונה הראשונה הפרק עם חג ההודיה איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? אוקטובר מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? לעבור כבר את כל המבחנים אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? אמן שיר החודש: דיסק החודש: להקת החודש: ספר החודש: סוגרים את הים (הספר לספרות) משהו טוב שקרה החודש: יוון משהו רע שקרה החודש: לא יודעץ בדיוק אבל יש לי מי מועקה כזאת על הלב.. אני לא מצליחה להבין למה אבל זה נותן לי הרגשה רעה כבר הרבה זמן.. המלצת החודש: ציטוט החודש: "רורור ג'ורור" סרט/סידרת החודש: גוסיפ ודם אמיתי תמונת החודש: משהו להוסיף: חודש טוב ומוצלח לכולםםם

JAP Noa

New member
איך היה ביוון?../images/Emo3.gif

ספרי חוויות מממממש בא לי לשמוע.

Keren 104

New member
וואו , היה ממש ממש כיף!

ביום הראשון נחתנו באיזה 9 בבוקר ככה והאוטובוס שהיה אמור להביא אותנו למחנה הגיע רק ב5 ככה שהלכנו להסתובב באתונה :) היינו באקרופוליס או משהו כזה ואז הלכנו לעשות שופיג (יאייי) באיזה מרכז קניות נחמד :) במחנה היה לי ממש ממש כיף אהבתי את הפעולות והכרתי מלא אנשים והיה אדיר ומעייף. ואז ביום האחרון שוב היה לנו זמן לפני הטיסה אז רצינו ללכת לשופינג אבל זה היה יום העצמאות שלהם או משהו כזה אז הכל היה סגור אז הלכנו להרד רוק קפה והיה כיף :) איך היה לך בקרוז?

JAP Noa

New member
הארד רוק קפה../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

נשמע מושלםםםםםםם
מה קנית?
והיה סביר, לא להיט. אני לא אוהבת כאלה חופשים.

Just Freckles

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

שם: נויה. נראלי שאתן כבר יודעות את זה
תאריך לידה: 29.1 מיקום גיאוגרפי: כרגע ישראל עיסוק בחיים: תלמידה
כבר רואים את העונה השנייה? ברורררר. פרק אהוב: המממ The Dark night. איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? אוקטובר, כי יש בו מלא חגים
מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? טיסה עם סבתא לרומא(מקווה שזה יצא לפועל..) והר של מבחנים. אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? הלוואיייייי. גשם זה האהבה שלי
שיר החודש: היו הרבההה... בעיקר Womanizer. דיסק החודש: - להקת החודש: - ספר החודש: לגמרי "שומרת אחותי". לא בכיתי ככה מספר אף פעםם
משהו טוב שקרה החודש: חוץ מהשבוע האחרון, החודש היה מלא בדברים טובים. משהו רע שקרה החודש: שתי חברות שלי רבו, ואז כל השאר הצטרכו "לבחור צדדים", למרות שממש לא רציתי. עכשיו כולנו נגררנו לריב המפגר הזה
המלצת החודש: "שומרת אחותי", כמו שכבר אמרתי למעלה... ציטוט החודש: לא עולה לי משהו לראש
סרט/סידרת החודש: גוסיפ גירל, אלן(ואני באמתבאמת צריכה להתחיל לראות את העונה החדשה של גיבורים. מישהי פה התחילה לראות אותה?) תמונת החודש: לא היה ולא יהיה
משהו להוסיף: ריבים זה באסה.

למעלה