התפקדות נובמבר

Robin Sparkles

New member
גם אני צריכה לראות את העונה החדשה../images/Emo3.gif

יש לאח שלי את כל הפרקים וכבר העברתי את 5 הפרקים הראשונים אלי אבל אני מתעצלת לראות.... גם ככה גילו לי הכל

JAP Noa

New member
שומרת אחותי../images/Emo99.gif

וווומניייייזר וווומניזר
אני ממש מקווה שיצא לך לסוע לרומא

Just Freckles

New member
נכון השיר הזה ממכר?../images/Emo6.gif

וגם שומעים אותו בכל חור! לאן שאני לא הולכת אני שומעת אותו
ותודה

h e n y

New member
איפה השאלונים שהבטיחו?../images/Emo46.gif

שם: חן תאריך לידה: 5.7.89 מיקום גיאוגרפי: צפת
עיסוק בחיים: חיילת
כבר רואים את העונה השנייה? כןןןן
פרק אהוב: וואו יש הרבה..נראה לי הפרק אחרי שצ'אק ובלייר שכבו
איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? נובמבר מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? יומולדת של מישהו חשוב..
אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? מקווה שכמו החודש שיר החודש: "מהמרחקים" של גלי עטרי וסגיב כהן דיסק החודש: אין להקת החודש: אין ספר החודש: "דיו חיוור" הרלן קובן- היום סיימתי אותו!!! מקסים!! משהו טוב שקרה החודש:
משהו רע שקרה החודש: שלקחו לנו את הטלוויזיה מהנשקייה...24 שעות שמירה בלי נשקייה...
המלצת החודש: - ציטוט החודש: אבא שלי לאחיינית שלי- "אלה מה קרה לך את נשמעת לא טוב" אחיינית שלי לאבא שלי{היא בת 4}- "נחנקתי" אבא שלי: "מה?" אחיינית שלי: "נחנקתי" אבא שלי: "נחנקת?" אחיינית שלי: "מה אתה לא מבין?! נחנקתי."
סרט/סידרת החודש: גוסיפ גירל וחוצמיזה- גיבורים תמונת החודש: לשים פה את כל התמונות של צ'אק? משהו להוסיף: אתם הפורום הכי הכי!!!!

JAP Noa

New member
אני תיכף אשים אחד..

ולמה שמרת 24 שעות רצוף?
זה חוקי בכלל?

h e n y

New member
מממ

כן כי אנחנו שני שומרות אז כביכול אחת צריכה להיות ערה ואחת ישנה... אנחנו נמצאות בתוך חדר כזה עם מיטות...אז אנחנו יכולות לעשות מה שבא לנו...להיות על אזרחי{זה אסור אבל אנחנו עושות את זה בכל מקרה} ולישון...{גם אסור ששנינו נישן אבל אנחנו ישנות בכל מקרה..}

מתפקדת!../images/Emo195.gif

שם: רונית תאריך לידה: 18.12.90 מיקום גיאוגרפי:באר שבע..עיר הגמלים..
עיסוק בחיים:תלמידה..עם מגמישים את המושג.. כבר רואים את העונה השנייה?לצערי לא..סיפור ארוך.. פרק אהוב: פרק 17 של העונה הרא/שונה.. איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? נראה לי אוקטובר..זה חודש 9 נכון..? מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?יש לנו סמיניריון..ולנסוע להוד השרון נראה לי אם שום דבר לא ישתבש.. אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?אני מקווה שלא..אני שונאת את החורף!
שיר החודש:עד שיש לי קישור..http://www.youtube.com/watch?v=MyOFVX_W29M&feature=related וגם השיר החדש של NEYO דיסק החודש:COLDPLAY-VIVA LA VIDA MARRON5 כל הדיסקים.. להקת החודש:MAROON5 ספר החודש: שומרת אחות..אחד הספרים...!
וגם היומן...גיליתי שהסרט פשוט לא עושה עם הספר חסד! משהו טוב שקרה החודש:וואו הרבה דברים..כל היציאות עם החברות לכל מני מקומות... וגם יצא לי לדבר עם הרבה חברות טובות שלא יצא לי לדבר איתן שנים! משהו רע שקרה החודש:אור שלי עברה דירה!
המחשב מת..ואז עבר פירמוט והכול נמחק לי!
המלצת החודש: ממ תתרחקו מבעכלי חיים...כולם השתגעו אין לכם מושג כמה חיות תקפו אותי החודש! עטלף,יונים,חתולים ועגורים. ציטוט החודש: "אבא של אביבה די זו לא אביבה" "אדוני,גבירתי די!" הסיפור מאחורי הציטוטים האלה כל כך ארוך ומצחיק! סרט/סידרת החודש:המומינים,האח הגדול ושאלתיאל קואק..הברווז הזה כל כך חמוד! משהו להוסיף: אני חושבת שזה הפורום הכי הכי בעולם!!!
אה...ונועה אני כל כך מקנאה בך..LA זו לדעתי העיר הכי בעולם! תהני לך..!

MeItOsH

New member
מתפקדת.

שם:מיתר תאריך לידה:20.6 מיקום גיאוגרפי:נצרת עילית עיסוק בחיים:תלמידת י"א כבר רואים את העונה השנייה?רואה ומכורה. פרק אהוב:8 ו-5 איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר?נובמבר,כי 11 זה מספר מזל שלי מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?אממ..לעבור את תקופת המבחנים,לנסות לסגור את העיניינים שיש לי איתו.. אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?אני מקווה!!! שיר החודש:וואו היו הרבה...הראשון שעולה לי לראש זה i hate this part של הפוסיקטדולז. דיסק החודש:Riot! - Paramore להקת החודש:פארמור. ספר החודש: Stone Cold של באלדאצ'י ו- The Wedding של ניקולאס ספארקס משהו טוב שקרה החודש:המון המון סטוצים:]] משהו רע שקרה החודש:הפסקנו לדבר
המלצת החודש:Fallow your heart! ציטוט החודש: סרט/סידרת החודש:גוסיייפפפ!!! תמונת החודש:אני בתגובה מהירה ואין לי כוח..
משהו להוסיף:חודש נעים!

RayoDeLuz

New member
האחח איזה סופשבוע!

שם: קרן תאריך לידה: 27.4 מיקום גיאוגרפי: משתנה מעת לעת עיסוק בחיים: מובטלת כרגע כבר רואים את העונה השנייה? יאפ פרק אהוב: מממ הכל?
איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? לויודעת מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? לא אוהבת לתכנן... מה שיהיה יהיה! אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? אולי שיר החודש: NOW OR NEVER של היי סקול
דיסק החודש: של נעמי שמר.. להקת החודש: אין ספר החודש: אין משהו טוב שקרה החודש: הרבה קרה משהו רע שקרה החודש: עזבתי את הקיבוץ המלצת החודש: לכו לראות היי סקול ותהנו להיות קטנים XD ציטוט החודש:מתוך ראיון של וונסה הדג'נס... היא מדברת על זאק וארוחת הבוקר:"He’s more of an eggs kind of guy. If he’s feeling lazy he just drinks them. Not most of the time, but every now and then." סרט/סידרת החודש: היי סקול מוזיקל 3!!!
תמונת החודש:אין משהו להוסיף: וולקאםםםםם! (אל תשאלו אותי למה.. סתם באלי...)

RayoDeLuz

New member
לא זה לא...

"יש לנו עתיד ורוד שכולל לצעוק כמו טרזן, לטפס על הקירות כמו איתמר ולפתוח סדנת איפור ברחוק.. יאאא עתיד הכי מושלם! חחח..." ----זו התוצאה של התבטלות...

JAP Noa

New member
קרןןן../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

מקווה שהחודש הבא יהיה יותר טוב.. והציטוט של וונסה זה מאלן נכון?
ראיתי את זה

למעלה