התפקדות נובמבר

happy apple

New member
מתפקדת..

שם:שירן תאריך לידה:28.10 מיקום גיאוגרפי:מרכז ישראל
עיסוק בחיים:עובדת בארומה חח לפני גיוס כבר רואים את העונה השנייה?כן פרק אהוב:מהעונה השנייה הפרק ה8 פשוט מדהים! איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר?אוקטובר היומלדת מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?אין ממש תיכנונים כרגיל לצמאת לבלות ללות חברה ממש טובה לגיוס לא רוצה!
, לעבוד טסט אולי... אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?הלוואי שיר החודש:יותר מדי אבל בעיקר שירים של עברי דיסק החודש:בקצב אחיד בתנועות של הגוף-עברי לידר להקת החודש:- ספר החודש:- משהו טוב שקרה החודש:ההופעה של עברי,היומלדת , להתחיל לעבוד בארומה , חברה הכי טובה שלי כמו אחותי מצאה אהבה וכול כך מגיע לה אושר כזה.. משהו רע שקרה החודש:קצת אכזבות מאנשים המלצת החודש:ללכת להופעות של עברי חח , ושחיים פעם אחת! ציטוט החודש:חחח יש הרבה לא זוכרת סרט/סידרת החודש:גוסיפ גירל תמונת החודש:עברי
משהו להוסיף:תוסיפו אותי לפייסבוק shiran lev

Shexy Peanut

New member
יו טאצ' מיי טרלהלה

שם: בותול תאריך לידה: 1.2.93 מיקום גיאוגרפי: רחובות, ישראל עיסוק בחיים: תלמידה (?) X: כבר רואים את העונה השנייה? יאפ
פרק אהוב: כמעט כל פרק הכולל בתוכו צ'אק&בלייר איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? נובמבר D: מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? טיול שנתי.., ללכת למשחק של מכבי D: ועוד כל מיני ^^ אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? הלוואי
שיר החודש: Kings of Leon - 17 המעוווולה, הגאוני והמומלץ בחום!
דיסק החודש: או החדש של KINGS PG LEON או BLACKOUT של בריטני ^^ להקת החודש: Blur לדעתי ספר החודש: מישהו לרוץ איתו משהו טוב שקרה החודש: סוכות
, ג'ין&טוניק אצל אבא
, 100 במת' ^^, ועוד כל מיני. משהו רע שקרה החודש: מבחנים
המלצת החודש: לא הבנתי ^^" ציטוט החודש: "תודה גדולה לשולה.. המלכה של סניף עפולה", כל מיני ציטוטי ונסה, כל מיני ציטוטים מאבודים ו...לאדעת ^^ סרט/סידרת החודש:סדרות- 90210, GG, אמריקןס נקסט טופ מודל. סרט- בריק תמונת החודש: [[[[[: איזה חמודייייייים

Just Freckles

New member
שיתנו לו עוד דקות משחק!../images/Emo7.gif

אני מתגעגעת אליו
[כן כן. גם אני רואה משחקים של מכבי.]

Shexy Peanut

New member
האמת שאני מתה שיתנו לו

אבל לא נראלי. כל משחק שהוא לא משחק... זה כואב לי
כפפרעליו

Just Freckles

New member
תודה../images/Emo13.gif

מהסדרה אבודים
רציתי לקורא לעצמי FRECKLES, אבל, טוב, זה היה תפוס. אז הוספתי Just וקיבלתי לעצמי כינוי
*ראית שבחרו בו לשחקן הכי מצחיק במכבי? חח איזה חמוד הוא.

Shexy Peanut

New member
כןןןןן חחחח

מגיע לו מה
. חשבתי שהכינוי משם חחח.. (סוייר
| הלוואי והייתי פרקלס חחח)

P i x i e s

New member
ש-לום! ../images/Emo41.gif

שם: יובל תאריך לידה: 25.3.91 מיקום גיאוגרפי: יהוד עיסוק בחיים: שדרנית במצוקה
(אה, וקופאית במקדונלדס אבל זה עסק צדדי
) כבר רואים את העונה השנייה? ברור! פרק אהוב: איי קשה להגיד. איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? בהתחשב באיך שהם עברו שנה שעברה (והשנה), אף אחד מהם.
מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? תכל'ס אני לא ממש יודעת. כנראה לחזור לכושר, לחרוש, שגרת עבודה.. אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? הלוואי! טוב לכנרת! שיר החודש: Anna Molly של INCUBUS דיסק החודש: Light Grenades של הלהקה מלמעלה
להקת החודש: נחשו ספר החודש: היחיד שאני קוראת... "סיפור פשוט" של ש"י עגנון. יש בוחן בקיאות מחר ויש לי עוד 80 עמודים לקרוא
משהו טוב שקרה החודש: הרבה שופינג, יציאות ספונטניות... התחלתי לאכול שניצלים (בהנאה) וכנפיים! בסוף לא אהיה אנמית חח משהו רע שקרה החודש: פפ לא יודעת.. המלצת החודש: - ציטוט החודש: "Bow down or bow out" סרט/סידרת החודש: גוסיפ! יש ספק בכלל? תמונת החודש: יצאתי סמיילי! (השמאלית) משהו להוסיף:

JAP Noa

New member
יובלייייייייייייי יא מושלמת../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

vv56305

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

שם: נועה תאריך לידה: 16.9 מיקום גיאוגרפי: רמת גן עיסוק בחיים: עובדת בחברת תוכנה כבר רואים את העונה השנייה? כן לא התאפקתי
פרק אהוב: המממ עונה 1 פרק לפני אחרון, עונה 2 פרק 8 בינתיים איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? נובמבר, אוהבת חורף
מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? חודש אחרון בעבודה סוף סוף אז להפרד מכולם... וכנראה לנסוע לסופ"ש בארופה
אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? מקווה שיר החודש: גיליתי את הלהקה של אד, חרשתי החודש על: The Confidence. דיסק החודש: להקת החודש: The Filthy Youth
ספר החודש: אלף שמשות שבורות- מקסים משהו טוב שקרה החודש: מצאתי עבודה חדשה וטובה יותר
משהו רע שקרה החודש: פגע בי חבר קרוב
המלצת החודש: לנסוע לחו"ל כי עכשיו המחירים הכי שווים ציטוט החודש: "Think about it? Chuck & Blair going to the movies. Chuck & Blair holding hands" סרט/סידרת החודש: GOSSIP GIRL תמונת החודש: משהו להוסיף: כייף לענות על השאלונים והתכנונים פה

Shexy Peanut

New member
הלהקה של אדד DDD:

הם בכלל לא רעים :) נסיתי לשמוע כמה שירים... אבל לא היה משהו מיחד שתפס לי תאוזן.. באלך לך להביא לי אולי טופ 5 או משהו ^^?

vv56305

New member
The Filthy Youth../images/Emo79.gif

ממש בכייף
אז הנה אלה שאני ממש אהבתי: 1. The Confidence - כרגע האהוב עלי ביותר. 2. Come Flash All You Ladies 3. Boy Don't Smoke 4. Le Soleil 5. City stop יש עוד יפים, הלהקה בסגנון רוק-פאנק, ממש מזכיר כל מיני להקות בסגנון ה-The Clash וה-Doors... את יכולה לשמוע הכל ביוטיוב כולל קליפים של הופעות בשידור חי. הוא זמר מעולה והמבטא הבריטי רק מוסיף

למעלה