שירשור שאלות

bendelac

New member
שלום רב ועזרה

דבר ראשון, מזל טוב. בהצלחה בפורום. אני נכנסתי לקומונה לפני כ-3 ימים והחלטתי לפתוח חשבון אז זה לא ממש הצליח. החשבון נפתח, אפילו התחלתי להסתובב הבעיה היא שזה בגדול מה שאני יודע לעשות. איפה כל האנשים שיש? מסביבי ראיתי אולי 15 איש! (ועברתי את כל האי הראשוני) אין לי כסף L$ איך אני יכול להשיג ואיפה? ותשובות כגון תקרא במאמרים לא עוזר לי כי קראתי וחוץ מהעובדה שיש כמה סוגי משרות ושאפשר להרוויח כסף ע"י ריקוד או עמידה במקום מסוים... אז זהו? איפה המקומות האילו? בנוסף, איך אני יכול לנסות לשנות את ההגדרות? יש לי לאגים כמעט כל הזמן! (והמחשב חדש מלפני חצי שנה כך שהוא לא הבעיה)

אושRתי

New member
../images/Emo136.gifשירשור שאלות../images/Emo35.gif

נא שרשרור את כל השאלות שלכם לשירשור שאלות תודה.

SpinZ

New member
המ, היי.

איך אפשר בדיוק לדלג על כל הקטע של להכניס מספר כרטיס אשראי וכל הקטע הזה? לא בדיוק מעוניין לתת להם את הפרטים האלה.

../images/Emo80.gifשלום ../images/Emo13.gif שאלה...

ראיתי את הפורום הזה בהודעות של תפוז. המ.. אז מה זה בעצם הדבר/המשחק (או מה שזה יהיה)?

שאלה

בן דוד שלי שיחק בסקנד לייף באווטרית שלי וב"טעות" הוא הוריד לה את הבגדים.. הוא הצליח להחזיר מין חולצנ לבנה ארוכה.. אבל אני רוצה בגדים נורמליים.. מה לעשות?

אושRתי

New member
../images/Emo26.gif

היי, קודם כל בת כמה את? שנית כדי לסדר בגדים לאווטרית צריך ללחוץ על האווטר עצמו בצד הימיני של העכבר ולאחר שלחצת על האווטר יש ללחוץ בצד על האפשרות שבתמונה ומשם תסדרי את הבגדים ומה שאת רוצה כמובן שיש לעשות אישור אחרי כל דבר כדי שישמרו לך ההגדרות.

dannyshadow

New member
שאלה בנושא נדל"ן

איך עובד כול העניין הזה עם הנדל"ן ומכירת אדמות? כמה עולה כל אדמה? כיצד מתבצעת המכירה והקניה? האם קונים מאנשים אמיתיים או מהחברה עצמה? והאם ניתן להתחיל להשקיע בסכום זעום של לינדין? תודה.

UniqueNerd

New member
לא אין תוכנה

אתה בונה את החפצים בתוך SL, לחצך ימני על הרצפה או איפה שתיהיה, ותלחץ על הכפתור CREATE, ואז יפתח לך חלון העריכה, ולא מאוד מסובך להבין משם איך להשתמש :p בהצלחה!

UniqueNerd

New member
אם אתה בMG - בעולם של הגדולים

תחפש את האי Dreams אני יודע שיש שם מדריכים טובים (באנגלית) שאתה יכול ללחוץ שם על כפתורים ויש תמונות והסברים. ובקרוב גם יהיו מדריכים בעברית. יוניק :)

dannyshadow

New member
תודה, אני בעולם של המבוגרים

ראיתי את זה וזה נראה ממש מסובך.. מה גם שיש לי 2 ידים שמאליות, אז אני אוותר על זה. הבעיה היא מאיפה להרוויח כסף, חוץ מכסאות camping שמביאים לך גרושים.

אושRתי

New member
הממ

במקומות מסויימים יש שלטים כאלה שאם לוחצים עלהם ממתינים שם ואחרי זמן עולה לך כסף גם אם אתה קורס אתה מקבל את הפרש.. אני לא זוכרת מקומות ספצייפים אבל אני אבדוק איפה יש גם לא תמיד יש מקום לפעמים זה תפוס עד 0 מקום....

dannyshadow

New member
תודה, אני אשמח אם תוכלי להביא

שם של מקום, כי ביינתים לא נתקלתי במשהו כזה.

אושRתי

New member
אני לא בדיוק זוכרת מקומות

אבל אתה בהחלט יכול לפתוח שירשור של מקומות בהם אפשר לקבל כספים..

למעלה