שירשור שאלות

man31

New member
שלום

שלום אני חדש אם נרשמתי בתור קטין אז מה אני יכול לעשות במשחק? אני יכול להרוויח כסף במשתמש חינמי ואחר כך להרשם לפרימיום ולהמיר את הכסף?

UniqueNerd

New member
כן אתה יכול

אתה יכול להרוויח כסף ולהמיר אותו לדולרים ושלוח אותו לחשבון פייפאל, ואתה גם לא צריך להיות פרימיום בשביל זה. אני מכיר מישהו שהוא לא משלם כסף, ומרוויח הרבה רק מלמכור דברים, וגם אני מוכר את הL$ שלי בשביל דולרים וככה אני משלם על הפרימיום. ד"א, תחפש אותי שם, קוראים לי Unique Nerd

UniqueNerd

New member
אתה יכול למכור הכל

פשוט תבנה משהו, תן לו מחיר (לחצן ימני -> EDIT -> בטאב Object יש אפשרות להגדיר מחיר והכל) ואנשים יכולים לקנו את הדבר הזה. אני למשל, מוכר כל מיני דברים כמו ענן שאתה יכול לנסוע עליו כמו מכונית מעופפת והוא יכול לעשות גשם, שלג וברקים, ועוד כל מיני דברים מגניבים :p

man31

New member
ואת הדברים שמוכרים איפה יוצרים

יש לך אולי מדריך מפורט איך להרוויח כסף מהמשחק הזה?

sandmangil

New member
עזרה בעיצוב מראה הדמות.

שלום אני צריך קצת עזרה יצירתית בעיצוב של הדמות כלומר בהגדרות של כל המשתנים הקובעים את ממדי ותווי הגוף של הדמות כמו כן גם הצבע והלבוש. לכן אם מישהו בקי בהגדרות אלה, הודה לו אם יוכל לעזור לי. תודה מראש.

Mshotet

New member
בנית עסק

מה עדייף יותר? 1. בנית עסק באופן עצמי - לקנות אדמה , בניה והשקעה בחפצים מזמנים. יתרון- חיסכון בכסף ולימוד עצמי. חיסרון - כאב ראש וחוסר נסיון. 2. בנית עסק ע"י חברות שירות מלא - לבצע מכרז ולמצוא את הכי מנוסה וזולה. יתרון - נסיון ושקט נפשי. חסרון - כסף יקר יותר. 3. תעזוב אותי מה אתה צריך את השטיות האלה. חג שמח

UniqueNerd

New member
תשובה:

תראה, לפי דעתי זה מאוד קשור בכישורים שלך, לדוגמא, אם אתה יצירתי וחושב שאתה יכול לבנות \ לתכנת \ לעשות איזשהו חפץ שיימכור, אני לא רואה סיבה למה לא להתחיל עסק פרטי. ובניגוד לזה, אני אף פעם לא ניסיתי לבנות איזשהו עסק ע"י חברץ שירותים מלאים. יכול להיות שאתה תבזבז יותר כסף, ובאמת יהיה לך "שקט נפשי" אבל לפי דעתי זה מונע את ההנאה מהמשחק, אתה יודע "Getting your hand dirty" אבל, זו רק דעתי. יוניק. D:

bendelac

New member
אולי בכל זאת מישהו יכול לעזור לי?

איפה אני יכול לשחק עם ההגדרות כדי להגיע למצב שאני רואה נורמלי? (למנוע כמה שיותר באגים ולאגים)

UniqueNerd

New member
הגדרות:

אם אני זוכר נכון -> Edit -> Preference ואז תסתכל שם בטאבים שיש בצד. וד"א אגב, אם תלחץ F1 ייפתח חלון העזרה, שם יש תשובות להכל. (אנגלית).

למעלה