מה לעזאזל חשבתי לעצמי

• פותח הנושא goldy
  • פורסם בתאריך

goldy

New member
../images/Emo14.gifמה לעזאזל חשבתי לעצמי../images/Emo122.gif

אנשים מתקבלים רק בגלל סטיה סטטיסטית. יש רק שחור או לבן: הרושם הראשוני חיובי וגם אז הקבלה לא מובטחת. לא יודע מה הגדרתן ל"חנון". הגדרתי היא "חסר כישורים חברתיים בגלל נידוי חברתי מהילדות ועד היום, למרות שלפרוטוקול גופנית הכל בסדר". אני נראה מבוגר מבחוץ ומרגיש ילד בפנים, וזאת לא מחמאה. אתן לא קודם נותנות למועמד את ההרגשה הכי טובה שיש, ואז כשהוא בכיס האוויר שלכן אתן קורעות לו את המפרשים: הדרגות הנמוכות מחפשות לקבל והדרגות הגבוהות מחפשות להעיף. מילא אם היו דוחים אותי אחרי המפגש הראשון עליו כתבתי. לא יודע כמה זמן יקח לי להשתחרר מהטראומה הזאת: אני רגיש כ"כ לדיכאון שזה הורס אותי.

innocence

New member
סלח לי על הבוטות..

"אתן"? מי זה אתן? אתה נוטה שוב ושוב להתייחס לנשים בתוך גוף אחד שכל רצונו בחיים זה להשפיל אותך, כמו שכל המעסיקים שם כדי לדחות אותך למרות שאתה מושלם. אני מצטערת על האכזבה, אבל מהיכרות עם ההודעות שלך בפורומים אחרים זה פשוט קופץ לי לעין...

goldy

New member
חברת הליהוק היא 95% נשים

באתי עם האופי שלי, וניסיונות השיקום העצמי; ועד הרגע אין לי שום מושג מה הן באמת מחפשות.

בכנות, גולדי'לה ../images/Emo201.gif?

מהודעותיך ברחבי תפוז ניכר שאתה מחפיץ אם לא שונא נשים, מצדיק הטרדות מיניות בלבושן של הקורבנות, בין היתר נצפו משפטים כגון "אישה היא אוסף איברים להנאתי", היתנפלות חורנית לחלוטין ותוקפנית על נאנסת שסיפרה את סיפור האונס במהלכו הודבקה בוירוס הפפילומה בפורום "שיחת גברים" וכן הלאה פניני גולדי המוכרים לחלקנו. גישה כזאת אינה מתקבלת על דעת ואדם שדוגל בה לא יתקבל לתוכנית ריאליטי כי זה ביזיון, ההפקה לא תעמוד בתביעות של חברי כנסת ומכתבי מחאה של הצופים. הכנסתך לתוכנית הייתה עולה להם ביוקר במובן הכספי, כי את כל הגלים התקשורתיים היו נאלצים להרגיע בסכומים מטורפים של כסף. הם עשו אחת ועוד אחת, אני מניחה. זה חבל, קיוויתי שהתוכית תעזור לך להיפטר מההשקפות האלה
. אבל בשורה התחתונה, אתה הרי לא טיפש אז תנתח ותסיק איזו סכנה לחברה בה נוער צופה בתוכניות כאלה אתה עלול להוות. תכל'ס, גולדי, תכל'ס, הסרט שאתה אישית חי בו אינו פוטוגני. הם פשוט החליטו ללכת על חנונים זולים יותר.

גולדי, אל תיעלב ../images/Emo24.gif.

שפר הופעתך. אנחנו נשמח לעזור לך, תראה איזו קהילה חמה ומחבקת יש לנו כאן
. דבר איתנו, שתף אותנו, תקשיב לנו ואנחנו נקשיב לך. נהיה לך לתוכנית ריאליטי, נהיה לך לחברים, לידידות, נעזור לך להיפתח
. אולם עליך יהיה לעזור לנו לעזור לך, לקבל את העובדה שאישה היא בן אדם כמוך עם חלומות, רגשות, אינטליגנציה, קשיים חברתיים ובעיות רגשיות שנובעות מכוויות העבר. תקבל את מורכבותה והיא תקבל את מורכבותך
. בא לך לשתף פעולה, לנסות להתקדם בעזרתנו
? להגיד "נכון, נפגעתי מהמון נשים ואולי בלהיפגע כל התקשורת שלי איתן עד היום הסתכמה, וזה מרגיז וכואב, אבל אני אשתדל לפתוח דף חדש כי מגיע לי לחיות בהווה ולא בעבר, גם מגיע לי עתיד, אני רוצה אהבה!". אל תלך פגוע, לא הייתה לי כוונה לרדת עליך שתרגיש רע, להיפך - אני מנסה לעזור לך להתחיל לחיות, גולדי'לה
. לא מקבלים אותך לתוכנית שילכו לעזה, אנחנו נקבל אותך ונעשה לך תוכנית ונעזור!

goldy

New member
לא העלבת אותי../images/Emo13.gif

כל מבחן-בד מצולם בוידאו. לכל צילום בוידאו קודם מילוי פרטים בכתב. אלה שני הדברים היחידים שקובעים. בשתי הפגישות הראשונות נתנו לי את ההרגשה שרוצים אותי כי אני מתנהג בדיוק לפי רצונן. מייד בפתח הפגישה השלישית התחילו לרמוז לי את הדרך החוצה, וממש *לא בא לי* להיכנס לסרטים "הייתי צריך להתנהג ככה / לא הייתי צריך להתנהג ככה / הייתי צריך להגיד / לא הייתי צריך להגיד". נשים מחליטות ע"ס מכ"ם ואז מתהפכות ב180 מע'. אם אישה היא כמוני אז איך זה שאישה נשארת מבודדת חברתית אך ורק מתוך בחירה שלה? אם אישה היא כמוני אז איך יתכן שאין דבר כזה "אני נראית בסדר וגם יודעת להתנהג, אז מדוע אני לעולם לא מרגישה שייכת?". אם אישה היא כמוני אז איך זה שהיא קודם נכווית מהעבר, אח"כ מבחינה בקיומי? למה אני לעולם לא בחירה ראשונה של מישהיא? מדוע תמיד כולן מתפשרות עליי? אם אישה היא כמוני אז איך זה שהיא לא צריכה לדעת להתנהג - כל עוד היא נראית "בסדר" ומעלה *בהכרח* יתכן לה ביקוש? איזו נקבה אנושית נראית אישה מבחוץ ומרגישה ילדה מבפנים - כאילו נרדמה בגיל 12 והתעוררה בגיל 17; למרות שלפרוטוקול שום טראומה לא עצרה אותה? את מנסה לעזור לי להתחיל לחיות?: אני רוצה לדעת איך נשים מבררות על מצבן הריגשי של חברתן? בנוסף ל"מה בא לך?" ו-"מה מרגיש לך נכון?".
אני רוצה לדעת איך לשכנע אחרת אישה שהמכ"ם שלה דחה אותי, ועכשיו רואה דרכי? *אני יודע בתור עובדה* שאישה מוכנה לעזוב את החבר שלה *במיידי*, לרבות אם נוכח לצידה; אם תפגוש במישהוא אחר שעובד עם ילדים ו\או משרה ביטחון. אני רוצה לדעת איך לעשות זאת באופן מודע, במקום לחכות למקרה שאין לי שליטה עליו? האם "אני מאבטח בגן ילדים" הוא רעיון טוב? אם באמת בא לך לעזור לי אני רוצה לדעת איך לקיים את התסריט הבא: 1) אני רואה מישהיא. 2) גם אם המכ"ם שלה דוחה אותי ו\או היא עם החבר שלה, אני רוצה שהיא תסכים להיות חברתי. 3) עוד באותו יום אנחנו זוג - היא חברתי לכל דבר ועניין. אל תסמכי עליי שאדע מה להגיד: "להיות עצמך" זה בדיוק מה שהביא אותי למצבי הנוכחי.

כי השקפתך ניכרת לעין,

אז עלו עליה וויתרו עליך
. לקח להם זמן, לכן עברת את שני השלבים. לא הכי מטרידה אותי התנהגותך, אם ניפגש במציאות היא תטריד אותי. כאן חבל לי שאתה מרגיש כמו שאתה מרגיש
. אם אישה היא כמוני אז איך זה שאישה נשארת מבודדת חברתית אך ורק מתוך בחירה שלה? כל אדם מבודד חברתית אך ורק מתוך בחירתו התת-מודעית פרט לאסירים שבבתי הסוהר ולמאושפזים שבמחלקות הסגורות. גורם המין אינו רלוונטי בסוגייה הזאת, אתה מבודד כי אתה נרתע מאנשים, חמוד
. אם אישה היא כמוני אז איך יתכן שאין דבר כזה "אני נראית בסדר וגם יודעת להתנהג, אז מדוע אני לעולם לא מרגישה שייכת?". לא רק שיש דבר כזה, הוא גם יותר נפוץ בנשים מאשר בגברים. זה שהן לא משתפות אותך ברגשות כאלה שלהן לא אומר שהן לא מרגישות ככה, זה אומר שהן חשות את הכעס שלך ומסתגרות. אם אישה היא כמוני אז איך זה שהיא קודם נכווית מהעבר, אח"כ מבחינה בקיומי? למה אני לעולם לא בחירה ראשונה של מישהיא? מדוע תמיד כולן מתפשרות עליי? למה שמישהי תבחר בגבר שמצהיר שהיא "אוסף איברים להנאתה" ומצדיק פגיעה בה? מה נראה לך, אנשים אויבים של עצמם? כאמור גישתך מורגשת ואינה סוד גדול. אתה לא מכבד, לא מחבב ובכללי תמיד בא בנימה אנטיפטית. למה שמישהי תתאהב בך כשאתה ככה
? אתה נוטה להימשך לנשים שמתקטננות "אכלו לי, שתו לי" כל הזמן? אז במה הן שונות ממך, למה מהן אתה מצפה שיכילו את הקטע הזה
? אם אישה היא כמוני אז איך זה שהיא לא צריכה לדעת להתנהג - כל עוד היא נראית "בסדר" ומעלה *בהכרח* יתכן לה ביקוש? ביקוש במיטה, לזוגיות מחפשים אחת שיודעת להתנהג כי לא נעים לבלות הרבה זמן עם אנשים שלא מתנהגים בצורה אדקבטית. אתה הרי מחפש זוגיות ומצהיר שאין לך עניין בסטוצים אז אני נכשלת להבין היכן ראית את כל הנשים האלה שלא יודעות להתנהג ויש לה ביקוש לקשרים רציניים. איזו נקבה אנושית נראית אישה מבחוץ ומרגישה ילדה מבפנים - כאילו נרדמה בגיל 12 והתעוררה בגיל 17; למרות שלפרוטוקול שום טראומה לא עצרה אותה? רוב הנקבות האנושיות, בדומה לזכרים אנושיים, מתמודדים ומתעמתים עם הילד הפנימי שלהם על בסיס יומי וללא שום טראומה מוגדרת מסוימת שגרמה לכך. בגרות הינה ערך מספרי, אין שינוי משמעותי ביום שלאחר יומולדת ה-18, לאף אחד מאיתנו. אני רוצה לדעת איך נשים מבררות על מצבן הריגשי של חברתן? שאלה מצוינת, נפתח שרשור בנושא ונקבל הסברים מהמשתתפות
. אני רוצה לדעת איך לשכנע אחרת אישה שהמכ"ם שלה דחה אותי, ועכשיו רואה דרכי? כבר סיפרתי לך איך בן זוגי ביצע זאת בזמנו. בקצרה אתה לא מוותר ומשקיע. *אני יודע בתור עובדה* שאישה מוכנה לעזוב את החבר שלה *במיידי*, לרבות אם נוכח לצידה; אם תפגוש במישהוא אחר שעובד עם ילדים ו\\או משרה ביטחון. אני רוצה לדעת איך לעשות זאת באופן מודע, במקום לחכות למקרה שאין לי שליטה עליו? האם "אני מאבטח בגן ילדים" הוא רעיון טוב? זה יותר הזוי מהנוסחה של אור הדבר הזה, ממה הסקת כזה דבר משונה
? תשרה די ביטחון והיא תהיה מבסוטה, אישה ממש לא תעזוב את הגבר שהיא אוהבת עבור מישהו... שעובד עם ילדים
? ממתי הוראה היא תחום כ"כ סקסי? 1) אני רואה מישהיא. 2) גם אם המכ"ם שלה דוחה אותי ו\\או היא עם החבר שלה, אני רוצה שהיא תסכים להיות חברתי. 3) עוד באותו יום אנחנו זוג - היא חברתי לכל דבר ועניין. אל תסמכי עליי שאדע מה להגיד: "להיות עצמך" זה בדיוק מה שהביא אותי למצבי הנוכחי. כשלהיות עצמנו אינו יעיל מספיק, אנחנו משדרגים את עצמנו ע"י עבודה עצמית. היית רוצה שחברתך תעזוב אותך בשביל אחר? אז למה אתה צריך חברות של אחרים? אנשים לא בונים זוגיות ביום אחד, זה בלתי אפשרי. משקיעים ומכירים, אין פתרונות קסם. לאף אחד, לא רק לך. האם אתה מוכן להשקיע ולהכיר, ולאפשר להכיר אותך
? אני שמחה שאתה משתף פעולה ואני מבקשת ממשתתפי הפורום לסייע לנו, ואל תתרגזו חברים - גולדי מדבר מתוך כאב ובדידות. בואו ננסה לעזור לו לצאת מהמעגל הסגור והמחריד הזה, סבלנות. אם מישהי נפגעת, אני מבקשת ממנה להתעלות וכן להעיר לגולדי כשיש צורך, אבל בקשיבות ולא בעצבים כי עצבים רק יגמרו לו להתסגר ולא ילמדו אף אחד מאיתנו דבר
.

innocence

New member
שושה, אני מעריכה מאוד את ההשקעה שלך,

אבל אני באמת ובתמים חושבת שבמצב שלו כרגע, ולפי התיאור של המראה שדרכה הוא מסתכל על העולם, טיפול פסיכולוגי מקצועי דרוש כאן (ולא, פסיכולוג זו לא מילה גסה). גולדי, יכול להיות שחווית טראומות שמבנה האישיות שלך התקשה לקבל, זה ככל הנראה יצר אצלך משקעים עמוקים כל כך, שאני בספק אם אפילו אתה יודע איך להיפטר מהם כרגע. המראה שדרכה אתה מסתכל על העולם כרגע היא מעוותת ועגומה, וחבל, כי ללא ספק יכול להיות טוב יותר. אין פתרונות קסם, וזה דורש עבודה (עצמנית על עצמך, שזה הסוג הכי קשה) אבל אני חושבת שזה כדאי. בהצלחה.

אני מבקשת מכולם

לעשות מאמץ אחד אחרון, ביחד
. אם נצליח לשכנע את גולדי לגשת לטיפול פסיכולוגי - וזו באמת לא בושה, רבים מאיתנו חוו דברים קשים בעברם ובהווה שלהם ונעזרים בעזרה מסוג זה - זה לא ע"י שליחתו לפסיכולוג אלא ע"י כך שנסביר לו, בצורה כזאת שהוא גם יבין, שטיפול כזה יסייע לו לפתור את בעיותיו. כעת השליחה לפסיכולוג משולה בעיניו לקביעה שכולם בסדר והוא הדפוק, וזה מרתיע אותו כי נשמע כמו האשמה. אני לא מאמינה שגולדי ממש אשם בכך שהשקפתו הינה כפי שהיא - זה לא משרת אותו טוב, אין סיבה שיחליט במודע לפתח כזאת השקפה. אבל תבינו, היא מושרשת עמוק בתודעתו של גולדי, היא שולטת בו
. היא מונעת ממנו לטפל בעצמו ולעזור לעצמו, להיות מסוגל לגשת לעזרה מקצועית, להיפתח ולחיות, לחיות ולהנות מהחיים. גולדי סובל מאוד, כואב לראות אותו ככה
. בואו ניתן לו צ'אנס אחד אחרון, אני יודעת שרבים וטובים כבר ניסו ונכשלו, זה כולל גם אותי
. אבל גולדי כאן וגולדי סובל ובודד וגם לתוכנית גולדי לא התקבל אז גולדי בדיכאון מובן, בואו נראה מה נוכל לעשות במסגרת הקהילה שלנו
.

goldy

New member
כל פעם כל אחת כותבת משהו אחר../images/Emo46.gif

"אתה מבודד כי אתה נרתע מאנשים, חמוד .” __בחברה בה אני גר *מעריצים* את העבריין. במקום העבודה האחרון (מוכר ביותר אז ישאר אנונימי), אנשים אשכרה העריצו אנס, שאני הייתי עד לתגובתה הריגשית של מישהיא לאחר שסיים לבצע בה מעשים מגונים, שאחד מהקרובים אליו עודד אותו לגנוב מהסגן של הבוס, שכל פעם שהפסיד למישהוא באיומים הזדרז להוציא עליי את התיסכול. לא מדובר במע' ה'חינוך' הממלכתית, אלא במקום עבודה מסודר שהגיל הקבוע בו מתחרז עם "35”. לפי אמות המידה שלי זה בסדר להיות מבודד כי אני נרתע מעבריינים. "הן חשות את הכעס שלך ומסתגרות.” __אני נוטה לחייך. את טוענת שחיוכי שיקרי? "במה הן שונות ממך, למה מהן אתה מצפה שיכילו את הקטע הזה ?” __אם הן קיימות אז רוצים אותן. פשוט ככה. גם כשאני נחמד ממש הן לא מרוצות מהיותן מרוצות. "אני נכשלת להבין היכן ראית את כל הנשים האלה שלא יודעות להתנהג ויש לה ביקוש לקשרים רציניים.” __כל חיי שמעתי “יש לי חבר”. היום אני מבין שכל הנשים *נולדות* משודכות, כאשר הסיכוי היחיד הוא לתפוס אותן הוא כשהן מתחת לגיל 15. "מתמודדים ומתעמתים עם הילד הפנימי שלהם על בסיס יומי וללא שום טראומה מוגדרת מסוימת שגרמה לכך” __אני מדבר על כך שאין חוויות התבגרות! אין זיכרונות ממעשים של מבוגרים. היום אני נראה מבוגר אבל מרגיש שהילדות מעולם לא הסתיימה – ההתבגרות מעולם לא התחילה למעט בחיצוניות. "בקצרה אתה לא מוותר ומשקיע.” __באמת?! ואני תמיד שמעתי ש”כשאישה אומרת די זה די – מספיק זה מספיק”. "היית רוצה שחברתך תעזוב אותך בשביל אחר?” __קודם שתהיה *לי* מישהיא. "האם אתה מוכן להשקיע ולהכיר, ולאפשר להכיר אותך ?” __איך עושים את זה כשהמכ”ם דוחה במיידי ואין יותר שום תקשורת בכיוון?

למעלה