מה לעזאזל חשבתי לעצמי

• פותח הנושא goldy
  • פורסם בתאריך

goldy

New member
אני מתכוון למוכרים בחנויות בגדים

אני מתכוון להצעות עיסקיות, כגון הזדמנויות להשקעה. אני מתכוון גם לאנשי מקצוע שאני עתיד / שוקל לשכור את שירותיהם. כמה רע אני מתנהג שאם לא כספי לא היו מתייחסים אליי?

גם אני6

New member
גולדי,

לא רציתי להתערב.. אבל צר לי להודיע לך, שאינני מוכרת בחנות בגדים. ואני בחורה(לפעמים אישה) ובאמת לא רק הייתי נחמדה אליך- באתי מעומק הלב, בלב פתוח, חשוף אבל אתה, מהמקומות שלך, מהסיבות שלך- לא רק פסלת וביטלת את הכנות והפתיחות שלי- ביטלת את מלוא הכוונה שהייתה. אין לי ספק שזה לא מגיע מרוע, אבל תגובות כמו שלך, התיחסות כמו שלך- גורמת לנשים ואנשים להרגיש בדיוק כמו שאתה מרגיש. להסתגר, להיסגר, להינעל, להתבצר ולהוציא קוצים. אתה לא נותן לאיש להתקרב מספיק כדי באמת להרגיש, כדי שיאכזבו אותך(ואני בטוחה שזה מתסכל אותך הרבה יותר ממה שזה מתסכל את המנסים), אבל אתה זה שחי בתוך המרה הזאת שלך. בתסכול, ציפיה ואכזבה מתמדת. תחשוב האם לא בגלל יחס זהה לשלך- מנשים- אתה מרגיש כמו שאתה מרגיש ומתנהג כמו שאתה מתנהג. אז אולי עכשיו אתה שוב תהדוף, אבל אם תעצור לחשוב קצת- אתה, בהתנהגותך ומו ידיך(לשונך, פיך ומה שאתה משדר) צרפת כמה חברות כבוד למועדון הזה, שלך.

goldy

New member
אה וואלה?! את חושבת שזה מתחיל ממני?

כל פעם שניסיתי לפנות למישהיא: "יש לי חבר". כן: כולן נולדות משודכות. כל פעם שאני מנסה לפנות למישהיא באינטרנט, והיא גם פנויה ריגשית: היא מנתקת את השיחה בפתאומיות, לא משנה בכלל עד כמה אני חי בסרט שההתכתבות זורמת. למדתי ביטויים נשיים כגון "מה בא לך?" (במקום מה את רוצה), ו"מה מרגיש לך נכון?" (במקום מה את חושבת). אני מתייחס לתוכן הודעתה. אני מתחשב בדעתה. אני שואל שאלות משלי, לא כולל את ההתכתבות הקודמת ומתקשר בתשובות. מבחינתי אני מוכיח עניין. נאדה. יש לי המון סבלנות: אפילו חזרתי לאתר הכרויות שנטשתי. המציאות היא, כפי שאני רואה אותה, היא שאישה יכולה להרשות לעצמה לשחק בביקוש, ואילו גבר צריך לעשות שמיניות באוויר וזה רק תנאי הפתיחה.

גם אני6

New member
--

אתה שם לב שאתה לא מתיחס לשום תוכן, של אף הודעה? יתרה מכך, אתה גם לא מתיחס לאף כותב/ת- לא רק לדבריו/ה. אני בכנות חושבת שאתה פשוט לא מצליח, לא שאינך רוצה אבל לא מפני שאתה לא יודע איך. (דבר שמבודד אותך עוד יותר) אתה רק ממשיך לשפוך עוד ועוד את עצמך- העיקר שיהיה שם מישהו. בין אם יגיבו לך עכשיו על מזג אוויר, או יהנהנו בחמלה או, מה שקורה כאן ואינך (שם לב לכך) מסוגל להכיל את זה. אתה מבקש התיחסות, קרבה, קשר- והנה. אתה מקבל. והרבה. וזו לא הפעם הראשונה. האם חום נשי ואמפטיה, רגש אתה מבקש או כ**? כי את הראשון, רובנו הושטנו לך, ולא רק עכשיו. לא תמיד כאשר אתה מייחל למשהו- אתה גם מוכן לו או מסוגל להתמודד איתו. לא תמיד אתה יודע מה לעשות איתו או לזהות אותו כאשר הוא מולך. בכל מקרה- כאן זה לא המקום, בטח לא הזמן ובוודאי לא המקום שלי או של מישהי מאיתנו.

innocence

New member
עדיף לחשוב שהבעיה היא ב*כל האחרים*?

גולדי, אתה יוצא מנקודת הנחה שאנחנו תוקפים אותך, אבל לדעתי ההיפך הוא הנכון. בזה שאתה מסרב לקבל עזרה (ולא משנה מאיזה גורם) אתה סוגר את עצמך לכל ביקורת, מה שגורם לך להרגיש עוד יותר מבודד וכאילו מעלים אותך על המוקד. לא נעים לשמוע ביקורת, במיוחד אם היא שלילית או לא טובה, אבל לדעתי זה או שתחליט שאתה לוקח את עצמך בידיים (ולא, אני לא מאמינה לך כשאתה טוען שאתה לגמרי בסדר גמור, וזה כל שאר האנשים בעולם שלא בסדר) או שתמשיך לחיות בבור הזה שאתה ממשיך לחפור לעצמך. זה נשמע כאילו אני שופטת את ההחלטות שלך, אבל זה נדמה כאילו הבחירה שלך היא אפילו לא מודעת. בסופו של דבר אלו החיים שלך, ואתה היחידי שיכול לשנות אותם. אם טוב לך איך שאתה, תקבל את המצב שלך כתוצר לוואי של זה. לא מרוצה מהמצב? אולי זה הזמן לעשות חשבון נפש.

HouseAtreides

New member
התנפלות על נאנסת?? ../images/Emo67.gif

דייייי, חשבתי שיש גבול תחתון שממנו פשוט אי אפשר לרדת נמוך יותר. תמים שכמותי!

גם אני6

New member
בננות(ו DDN)

אולי אני טועה, אבל נראה לי שהנקודות הובהרו יפה וברור וכדי שזה לא יהפוך ללינץ' או ציד מכשפות- זה הזמן לתת לשרשור לרדת ולהיעלם. זה הפך להיות קצת דיון באופיו של משתתף פורום- ואולי מעל במה זה לא המקום ולא הדרך. זו לא צורה ראויה, מכובדת ומכבדת לעשות את זה. אף אחד מאיתנו לא מטפל של גולדי ובינתיים- הוא לא ביקש ניתוח אופי, טיפול או שיקום. בטח לא ע"ג הפורום. אז נדמה לי שמיצינו, נכון
?

לדעתי

ממש לא הולך כאן דיון על אופיו של גולדי אלא על השקפותיו. מעבר לכך, כל המשתתפים בדיון נורא מנומסים ואכפתיים, אני ממש לא מצליחה לראות את זה כהתנפלות אלא כדיון על גברים ונשים, היכרויות ומה שביניהם. אבל כאמור אם אני טועה - תמחקי את תת השרשור ולא יהיה אותו
.

אני אנסה,

אני זקוקה לקצת זמן לגבש תוכנית אבל. אתה צודק שבהתנצחויות אנחנו נכנסים ללולאה וזו טחינת מים, אני צריכה לחשוב על שיטה שכן תעבוד. אולי ננסה ביחד לנתח את שיטת ה-CBT, איני מכירה אותה לעומק אבל מהתיאור הכללי נראה שהיא תקדם את שנינו. אולי ננסה להפעיל אותה אחד על השנייה... היא גם מעשית ומראה תוצאות במהירות יחסית ממה שקראתי. ככה המניע ברור ומספק - נעזור אחד לשנייה
.

Saladin

New member
סליחה על השאלה הלא קשורה

ואולי היא מתאימה למסר אבל ווט דה הק: כשנרשמת לאודישנים באינטרנט קיבלת הודעה שההרשמה נקלטה או משהו בסגנון, כי אני לא. ותוך כמה זמן חזרו אליך בפעם הראשונה מרגע שנרשמת? אני נרשמתי לפני שבוע ולא חזרו אליי.

goldy

New member
אתה לא נרשם באינטרנט ואתה לא מתקשר לתא הקולי

אתה מגיע פיזית למיונים בשטח.

Saladin

New member
ואללה?

מוזר כי באתר של ערוץ 10 יש טופס הרשמה לאודישנים שצריך למלא. מצד שני מצאתי כתבה באיזה בלוג שבה נאמר שהאודישנים יתקיימו בין ה-09/02 ל-22/02 בקניונים, לשם בטח הלכת. אבל אני גם די בטוח שהיה תשדיר בטלויזיה אחרי ה-22/02 שאומר שהאודישנים בעיצומם. לא ברור.

אני מילאתי טופס,

אין בסוף הודעה על זה שההרשמה נקלטה, וחזרו אליי אחריי בערך שבועיים...KEEP WAITING :)

למעלה