שאלות, בקשות, טענות

ronali asposito

New member
חחח ברור שזה פוטושופ!

היא הרי לא הלכה צבעה תשיער וחזרה באותה הפוזה להתצלם! וגם התמונה השנייה הזאת שמראים את מר עם השיער הבלונד, זה משגע אותי! זה הכל פוטושופ!,.

XקוקיX

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עזבו את זה שרואים שזה פוטושופ.. איך יש לה בדיוק את אותה תמונה פעם בבלונד ופעם בחום? XDD

כמעט מלכים ../images/Emo24.gif

כמע מלכים אני הכי אוהבת אבל זה מעונה 1 אני אוהבת את עונה2 אני אוהבת את חסמין הכי בעולם היא יפה מהממת וטובה ומר גם יפה אני גם אוהבת אותה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סיוקי2

New member
יש לי רעיון לשרשור חדש .

המון אנשים שולחים הודעות שיש להם להגיד כמו : מכירות כרטיסים וכאלה .. והם לא יודעים לאן לשרשר והם פותחים הודעות חדשות . . אז אולי נעשה שירשור הודעות ?

casi angelita2

New member
שני כרטיסים למופע לשורה 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לי שני כרטיסים מיותרים להופעה בסוכות לשורה 8 כיסאות 1,2 גוש 1 ביציע תמהרו לקנות....................

casi angelita2

New member
כרטיסים

האמת שהכרטיסים כבר נמכרו אבל הם עדיין אצלי אני אמורה למכור אותם למישהי ב-430 שקל אם את מציעה מחיר יותר גבוה, נראה................

aabbccddq

New member
הכרטיסים למופע של כמע מלאכים!!

כמה אתת מוכרתת אתת הכרטיסייםםם?

נראה לכם שבכניסה לנוקיה יהיו דוכנים שאפשר-

יהיה לקנות פוסטרים גדולים [לא כמו של העיתונים,מ-מ-ש גדולים]של "Teen Angeles" ושל-"Man"

מחשב מפגר--- כנסי ../images/Emo26.gif

אני זוכרת בהופעות של המורדים וקטנטנות שהיו מלא צלמים שנכנסו להופעה ומצלמים וישר מפתחים בחוץ ואז יכולה לקנות ב5 שקל ו10 שקל זה היה ממש יקר התמונות והפוסטרים

לאלו2

New member
בטח שיהיה הם ימכרו דיסקים של העונה השלישית גם

בטוח,חולצות סיכות וכל מני.....כל מה שתוכלי לדמיין של כמעט מלאכים הם ימכרו ...

יש לך מושג כמה עולים פוסטרים מ-מ-ש גדולים../images/Emo35.gif

אני מקווה שהם לא עולים הרבה,כדי שאני אוכל לקנות הרבה...

לאלו2

New member
אין לי מושג בטח 30 וכאלה בינתיים יש דברים

שלהם בהפינינג תמונות גדולות וכאלה

אבל הפנינג נורא יקרים../images/Emo70.gif

אני נורא מקווה שראש1 או מעריב לנוער או כל עיתון אחר יצרפו פוסטרים [לא הפוסטרים שהם בעצם 2 עמודים מחוברים] מ-מ-ש מ-מ-ש גדולים של "Teen Angeles" ושל "Man"...

לאלו2

New member
אה כן העיתונים של מעריב וראש 1 כן הם תמיד

מצרפים....לקראת ההופעות הם יפרסמו ובכלל הם תמיד מפרסמים פוסטרים

למעלה