שאלות, בקשות, טענות

נווויה

New member
כנסו

שמתם לב שהעונה השלישית דומה קצת לסרט של המורדים המסע אל החלום ?

נעמומו1

New member
צודקת..

אבל רק בהתחלה.. מתי שהם מגיעים לבית שלהם אז ממש כמו המורדים (הסדרה עצמה) כי זה יותר בבית ספר..

Don Nirtin

New member
פטו מנדז../images/Emo87.gif

ובשמו המלא- פטו מנחם מנדז. כלומר- הוא יהודי

black mamba416

New member
היי, אני חדשה ואני צריכה את העזרה שלכם..

אז ככה, אני ממש רוצה לראות כמעט מלאכים וחיפשתי המון צפייה ישירה באינטרנט ומצאתי רק בלי תרגום.. וזה לא שיש לי בעיה להבין.. אני כן מבינה, אבל אני מעדיפה עם תרגום. אז אם מישהי/מישהו מכירים אתר של צפייה ישירה עם תרגום אני ממש אשמח=]=] תודה מראש.

נעמומו1

New member
האתר עם תרגום

זה עונה 1 וכל יום מוסיפים 2 פרקים.. אבל לפעמים לא מוסיפים הנה: http://casi.shoos.co.il/ ואחרי 72 דקות צפייה את צריכה לחכות 54 דקות אבל אני עושה רענן ולפעמים זה מקצר לי את הזמן שאני צריכה לחכות.. צפייה מהנה!!!!!!!!!

ברריי xD

New member
../images/Emo214.gif שאלה :)

יש למישו את השיר אב ובן ? כאילו בגרסאות מהפרק ההוא .. - * הגרסה של גסטון * הגרסה של כולם * הגירסה של אאחוניה וניקו עם כן , מישו יכול לשלוח לי אותם ? זה האייס שלי -273086268 תודה D:

ca1992

New member
היי

מישהו יכול לתת לי קישור איפה אפשר לראות את פרקים של העונה השלישית? תודה רבה =]

יש לי חמישה אתרים של העונה השלישית...

1.www.youtube.com/casiangeles כל פעם שאת רוצה לראות פרק את רושמת casi angeles cap 1 כל פעם משנים מספר ש פרק (זה קטעים) 2.www.casiangeles.com זה האתר הארגנטינאי! 3.soncasiangeles.blogspot.com 4.www.youtube.com/user/susana0913 5.dailymotion.virgilio.it באתר הזה יש פרקים מלאים! כל פעם שאת רוצה לראות פרק... את רושמת כך a09-1.1 נכון רשמתי 1 בצד שמאל זה כל פעם את משנה למספר הפרק ואחרי הנקודה יש מספר 1 יש שלוש חלקים לפרקים אז בצד ימין אחרי הנקודה שם את רושמת 1 ואז חלק 2 ואז 3 דוגמא: a09-1.1 a09-1.2 a09-1.3 זה הפרק הראשון.... a09-2.1 a09-2.2 a09-2.3 זה פרק שני וכך אלה...אם לא הבנת תגידי לי!

סיוקי2

New member
לגבי האתר האחרון . .

אפשר לראות גם את העונה השנייה שם - כותבים A ואז את מספר הפרק ואז הפרק מחולק לקטעים , מומלץ לכתוב מראש את חלק הפרק , בדרך כלל יש עד שלושה קטעים - לדוגמא : A38.2

מרי96

New member
כנסו דחוף...

אני יודעת הכל על ההריון של חס על מוות של מישהו שלא ציפיתם!!! כל השאלות לכל העונות!!!!!!!!!!!! או שתשלחו לי איימיל או תכתבו לי תגובה אני הענה לכל השאלות שלכם תיהו בטוחים איימיל: [email protected]

מרי96

New member
מר צבעה לבלונד זהוב (בעונה ה-3)

מתאים לה קצת, אבל לא חשבתי שהיא תצבעה לבלונד!!!!!!!!!!!!

למעלה