שרשור הכרות!

Nora Shu

New member
דברי בשם עצמך XDD

השנה הזו הייתה נוראית. כל שינוי יהיה טוב. ><

Dark L

New member
טוב נו, גמאני ^^

שם: לילי [אבל עדיף צ'ארלי ^^"] גיל: 16 ומשו עיר/אזור בו אני מתגורר: חולון >< מסן: [email protected] אייסיקיו: 330429792 תמונה[?]: האי. על אחריותכם... כינוי: מה, בתפוז? דארק L. ולא בתפוז? צ'ארלי ^^ היסטוריית הכינוי: דארק L: כייייי.. כשנרשמתי לתפוז אז לא היה לי כינוי מוצלך במיוחד ונרשמתי בעיקר לגאווה צעירה [^^"] אזזז.. דארק לס היה תפוס.. וזה מה שיצא ^^ וצ'ארלי בגלל שזה שם יפייפה ואימצתי לעצמי ^^"

עונה^^

שם:נוגה גיל:12 עיר/אזור בו אני מתגורר: הרצליה מסן: [email protected] תוסיפו בהמונתיכם!XD אייסיקיו: מפוצץ, יותר מ200 אנשים ואני לא נכנסת אליו כי הוא נמאס... תמונה[?]: *יורדת למטה לקחת את הפסר מחזור וסורקת כי יש שם תמונה יפה שלי*

oracle

New member
להלהלה~~ =]

שם: סמדר גיל: *אהמ* עיר/אזור בו אני מתגורר: קריות מסן: בכרטיסישי אייסיקיו: כנ"ל כינוי: מממ... Oracle... היסטוריית הכינוי: הנביאה מדלפי, כאילו... =_= תמונה[?]: טוב, נו... מהקון האחרון בפורים~~ (אני משמאל, כמובן P=)

Keitarou

New member
XDDD אוי איזה תמונה חמודה~!

שני ג'יירוקרים ואינויאשה אבוד אחד ברקע.. ^^ אולי בכל זאת תתחפשי לקון? ^^

Sezuke

New member
אוקיי ../images/Emo6.gif

שם: אבי גיל: 20 עיר/אזור בו אני מתגורר: הרצליה מסן: [email protected] אייסיקיו: לא ממש משתמש בו, אז לא רלוונטי XD תמונה: קצת ישנה, אבל זה מה יש =) היסטוריית הכינוי: מזמן, כשעוד ראגנרוק אונליין (משחק) היה רק בבטא, חשבתי על כינוי לדמות שלי וזה קפץ לי לראש. מוסיקה מועדפת: jpop, jrock, punk rock, metal, ska (ועוד, אני יכול בערך לשמוע הכל ^_^;) תחביבים: משחקי וידאו\מחשב (מכור T_T), אנימה-מנגה, קוספליי (האמת עינב עושה לי אממ.. הכל 3> XD), כתיבה (משתדל, כשיש מוטיבציה T_T) ואמממ... world of warcraft XD

innocence

New member
קוספליי זה מוי טוב!

3> זה מוזר, אבל אם לא היית כותב עם עינב לא הייתי מזהה אותך בכלל^^;; איפה הפיאה??

Sezuke

New member
הפיאה של התחפושת שלי?

היא בבית, שמורה היטב שלא יקרה לה כלום P=

Sezuke

New member
אכן XD

מסכנה כמה שיגעתי אותה.. ולפאה, גזרתי כזה בקבוק קולה ועשיתי ממנו סטנד בשביל הפאה, דרך טובה לשמור עליה, אבל צריך למצוא לה מקום מסתור כל פעם שהמנקה באה >_>

kuroi tsuki

New member
עונה :)

שם: סנדרה גיל:14 עיר/אזור בו אני מתגורר: מרכז............ מסן: [email protected] אייסיקיו: אין תמונה[?]: אין כרגע נורמליות במחשב, אז נסתפק בסתם תמונה יפה?

למעלה