שרשור הכרות!

kuroi tsuki

New member
אה ועוד

כינוי:איזה כינויי? הזה של תפוז? היסטוריית הכינוי:אם כן, אז הפירוש הוא פשוט ירח שחור... כי ככה הוא נראה בליקויי ירח וזה יפה.. לא יודעת................. עצה לחיים: כשהחרא מגיע עד האף, תדאגו לא לפתוח את הפה............ יום דוב

Fire Puppet

New member
אהאא

הרגע חזרתי מטיול של שבוע ואני לא מסוגלת ללכת ><;;; אוקיי, סיימתי לקטר. שם: דורין גיל: 16 עיר/אזור בו אני מתגורר: קרוב לנס ציונה.. לא שמישהו יודע איפה זה ._.; מסן: [email protected] אייסיקיו: רשע! מוות! תמונה[?]: המ.. טוב, זאת התמונה היחידה שיש לי שלי והיא מפורים.. די גרועה, אבל אני שונאת להצטלם >>;

SuLeRu

New member
עכשיו תורי

וואו וואו כמה הודעות... טוב אני האחרונה אני חושבת. טוב אז הינה: שם: דיאנה גיל: עוד חודשיים 14 עיר/אזור בו אני מתגורר: באר 7 (אבל עכשיו חודש באילת) מסן: אין לי אייסיקיו: 204753209 תמונה[?]: אמ אין לי פה אולי בסקר הבא יהיה לי תמונה נורמלית במחשב. היסטוריית הכינוי: טוב החלפתי כינוי חדש והכינוי הקודם שלי אל תשאלו... סתם חברה דפקה לי כינוי מימזמן כשה הרשמה אותי לתפוז אז לא היה לי אכפט איזה כינוי יהיה לי. אבל עכשיו הכינוי החדשה זה סתם שם שניכנס לי לראש. ^^ החיות אהובות עליי: ארנבים!!!!
ואז חתולים!!! מתוקים כול כך! (גם אוגרים) מאכל אהוב: ג'נק פאוד, והאוכל של סבתא! מאכל שנוא: דגים וסושי.
מיצטערת יפנים שלי זה פשוט הדבר היחידי שאני לא אוהבת אצלכם! ממש סליחה אל תחשבו שאני בוגדת בכם פשוט אני שונאת ת'ריח ואת הטעם של עיצות ים וכול זה........... ממש ממש מצטערת! גומנה....
הצבע אהוב עלי: ורוד ובז'. מוזיקה מועדפת עליי: פופ/רוק יפני! והיפ הופ. גם שירים בסינית (יש כמה זמרים שאני אוהבת) וקוראנית (קצת רק ביגלל בואה). תחביבים: לישמוע מוזיקה (חיים שלי) להסתכל סרטים. לרקוד, ליגלוש באינטרנט להוריד שירים ולהכיר סלבז יפנים חדשים.
מעריצה את: ayumi hamasaki namie amuro koda kumi boa aya ueto (מעידפה אותה כשחקנית אבל כזמרת גם שווה!) ai otsuka ועוד כמה... טוב זהו.

Hearts Queen

New member
קולולושה~

שם: דורית גיל: 16 וקצת חודשים עיר/אזור בו אני מתגורר: אזור הביצות~ חור יהודה כינוי: ליד ההודעה..?.. @_@ היסטוריית הכינוי: לא היה רעיון אחד P: מסן: [email protected] אייסיקיו: תוכנה מסרוחה תמונה[?]: אין תקציב!

Envious

New member
אני ! D:

שם: זוהר ^^ גיל: אני אהייה 15 באוקטובר ~_~ 14 זה גיל תקוע !!!! עיר/אזור בו אני מתגורר: חולון~D: מסן:[email protected] אייסיקיו:אין ! תמונה[?]: אני אשים אחכ ^^

Envious

New member
המשך ~

כינוי: אנבי היסטוריית הכינוי: פמא ?
והוא כוסית ~ D: ואני ^^

Bleeding BitcH

New member
ממ אני ../images/Emo9.gif

שם: מרינה גיל: 20 עיר: נתניה מסן: אין לי אינטרנט :/ נמצאת רק בזה של החבר שלי איסיקיו: אין תמונה: אגב חדשה פה :] אוהבת את Malice Mizer ואת Gackt :}

oracle

New member
ברוכה הבאה מרינה ^_^ ../images/Emo140.gif

גם אני אוהבת אותם~~~

star_female

New member
אני~

שם: טלי גיל: 21 עיר/אזור בו אני מתגורר: חיפה מסן: [email protected] אייסיקיו: לא זוכרת את המספר, לא נכנסת אליו
תמונה[?]: לא ^^; כינוי: star_female... היסטוריית הכינוי: אין ממש. פשוט החלטתי יום אחד, לא זוכרת למה
להקות/זמרים אהובים: L'arc~en~Ciel, Do As Ininity (להקות/זמרים שאהבתי מאוד חלק מהשירים שלהם אבל לא את כולם או שאהבתי אבל לא שמעתי מספיק בשביל שהם יהיו הכי אהובים עלי: Gackt, X Japan, Maaya Sakamoto, Malice Mizer, Plastic Tree, Dream, Janne Da Arc...)

למעלה