Known your smile

Lilo the fairy

New member
../images/Emo141.gifKnown your smile../images/Emo13.gif../images/Emo141.gif

היום תתארח כאן המנהלת המדהימה שלנו
מירי – m i r u s h i
תשאלו אותה כמה שאלות שתרצו חבר'ה. היא חייכנית
, היא יפה
, והיא שולטת@#$$#@
סדר המשתתפים : שיר – מ0וממת על טלי111 נטע – נ ט ו ש 12 קרן – KeReN 0R נופר – Nofar723 ספיר – Sapirushhhhhh ביקי – KiShKooSh אושרית – oshriti123 אורלי – Simply an angel שיר – Dark Force ליאור – boopymylife עדי – כלה להשגה סיון – סיו לאב אוהד אלישע דניאל – מאעד מור – Mor the only אלונה – אנונה2 שי – שושית המתוקית אביטל – Be a bee דנית – דנדן לאב אורי שיראל – Shirelush מוטי - moton אם מישהו רוצה להצטרף למשחק בשלב מאוחר יותר שיבקש ואני אוסיף אותו.
יום טוב

מירררררררררר ../images/Emo99.gif

מה קורה? איך עבר עליך היום? עלי אבל מעולה..
אמממ ממתי את אוהבת את אורי? מי השחקן האהוב עליך לא כולל אורי? שחקנית אהובה? זמרת ?? זמר?.. יש סרט שראית שהשפיע עליך..? ספר...? אמממ דבר מטורף שעשית..? צבע אהוב..? מחשב או טלויזיה? כריות או קליק? ים או בריכה? בייי... אוהבת

m i r u s h i

New member
דנדן../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

מה קורה? איך עבר עליך היום? חביב :]]] עלי אבל מעולה.. טוב לשמוע
אמממ ממתי את אוהבת את אורי?ממרץ[?] אבל אהבתי גם את תפקידי האורח שלו ב'רצועה' XD מי השחקן האהוב עליך לא כולל אורי?ג'ים קארי שחקנית אהובה?ג'ולייה סטייליס זמרת ??מריה קארי..מדונה זמר?..פיל קולינס..בון ג'ובי יש סרט שראית שהשפיע עליך..?לא שידוע לי
ספר...?
אמממ דבר מטורף שעשית..?עדיין לא XD צבע אהוב..?כחול מחשב או טלויזיה?מחשב כריות או קליק?קליק ים או בריכה?בריכה בייי... אוהבת
וגם אני

Nofar723

New member
מיריייי../images/Emo99.gif

שלושה דברים שתקחי לאי בודד? מה החלום שלך? זמר אהוב? זמרת אהובה? תוכנית אהובה? מה הדבר שבחיים לא תעשי? ואל תשכחי 1-1

m i r u s h i

New member
נננווופפפררר../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

שלושה דברים שתקחי לאי בודד?מחשב,סירה ושני משוטים
מה החלום שלך?להיות מאושרת
זמר אהוב?פיל קולינס,בון ג'ובי זמרת אהובה?מריה קארי תוכנית אהובה?פליסיטי וכל מיני
מה הדבר שבחיים לא תעשי?יש המון
ואל תשכחי 1-1 לא שכחתי

אפשר להצטרף? ושאלות:

להקה אהובה: זמר/ת : סרט אהוב: שיר אהוב: מקצוע אהוב: מקצוע שנוא: תחביבים: איך לנהל את הפורום השווה הזה? איך היה בביצפר? מה יותר טוב- איסי או מסן? (מצטערת על השאלות הלא קשורות... חחח)

m i r u s h i

New member
מור^_^../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif

להקה אהובה: בלק אייד פיז זמר/ת :כתבתי למעלה :p סרט אהוב: איש על הירח שיר אהוב:True colors של פיל קולינס מקצוע אהוב:חיבור מקצוע שנוא:כל השאר
תחביבים:לישון,מחשב,חברות איך לנהל את הפורום השווה הזה?חדש וחביב ^_______^ איך היה בביצפר?בסיידר :] מה יותר טוב- איסי או מסן?מסן

m i r u s h i

New member
ננננגגגהההה../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

חי ונושם ^_^ ממשיך להפיץ שלטים ^_^ הוא עוד יהיה סופרסטאר ^_^

../images/Emo79.gifחטו@#$%^חס וחלילה סופרסטאר../images/Emo70.gif

מזכיר לי את רוני
שיהיה סטאר
לא סופר
(*חתימהחדשה*
)

sapirushhhhhhh

New member
מירררררררי../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

מצטערת אם יהיו שאלות שיחזור על עצמם 1. מה נשמע? 2. מה הצבע האהוב עלייך? 3. מה המאכל האהוב עלייך? 4. כשאומרים לך אורי מה הדבר הראשון שאת חושבת עליו? 5. מהם שלושת הדברים שתרצי לעשות לפני המוות? 6. מה את חושבת על אוהד אלישע
?

למעלה