Known your smile

מיריי../images/Emo99.gif

שאלות
ולילו תצרפי אותי
מה את חושבת על טב"ע? בת כמה? כיתה? איך חגגת את היום הולדת האחרון? יש אהבה? חבר? איך בכיתה? בחיים? קומונות פעילות? פורומים פעילים?

m i r u s h i

New member
זיו../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

מה את חושבת על טב"ע?כתיבה מעולה
הלוואי עליי להגיע לרמה כזאת
בת כמה?17 וקצת כיתה?י"ב איך חגגת את היום הולדת האחרון?משפחה..ובערב של היומולדת עם הקומונה בצ'אט ואורי בטלפון
יש אהבה?לא חבר?לא איך בכיתה?כיף :] בחיים?נחמד
קומונות פעילות?כבר לא
פורומים פעילים?טב"מ

chen010189

New member
ושאלות למירי כמובן ../images/Emo99.gif

1) מתי אני אראה אותך שוב? כי אני לא בטוחה שבחנוכה אני אוכל לבוא למפגש כלשהו 2) פגשת סוף סוף את אורלי? 3) את יכולה לספר לי קצת מה עושים בצו ראשון? אם אני אלבש להם גופיה ומכנס-שורט הם עדיין יבקשו ממני להתפשט? ושמעתי שבמבחנים הם שואלים כמה שניות יש בשעה ו49 דקות!!! ואין זמן לחשב או משהו!!! (טוב אני יודעת שבשעה יש 3600 שניות, נראה לי חחחח) 4) איפה את רוצה לשרת בצבא? 5) איזיגוגו? 6) בואי לחיפה!!!

m i r u s h i

New member
צ'ן לאב לאב לאאאאאאאאב../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

1) מתי אני אראה אותך שוב? כי אני לא בטוחה שבחנוכה אני אוכל לבוא למפגש כלשהו בוהו
אני מקווה שתוכלי
2) פגשת סוף סוף את אורלי?לא
היא הלכה לפגישה
3) את יכולה לספר לי קצת מה עושים בצו ראשון? אם אני אלבש להם גופיה ומכנס-שורט הם עדיין יבקשו ממני להתפשט?משהו כזה
אבל אותי בדקה אישה
ושמעתי שבמבחנים הם שואלים כמה שניות יש בשעה ו49 דקות!!! ואין זמן לחשב או משהו!!!אני חיפפתי במבחנים האלו
חוץ מהמילים וההגיון שאהבתי
(טוב אני יודעת שבשעה יש 3600 שניות, נראה לי חחחח) 4) איפה את רוצה לשרת בצבא?גל"צ
5) איזיגוגו?
6) בואי לחיפה!!!בכיף^______^

למירושייייייי המקסימה

בס"ד הרבה הצלחה וכיף בניהול הפורום, אני בטוחה שאת המנהלת המושלמת והמהממת ביותר בתולדות תפוז (יותר מבן דוד שלי...) חחחחחחחחח. אוהבת בטירוף לירזוש..!!!!!!!!!!!!!!!! :)

m i r u s h i

New member
לירזוש היפה../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

'חרישה מביאה לעומס מוחי'
כ
עלייך פלפלת ^____^

boopymylife

New member
שאלות

מה המצב? איך החיים? צבע אהוב? שיר אהוב? חיה אהובה? מה תקחי איתך לאי בודד? מה את זוממת למפגש הקרוב? XD סרט אהוב? ספר אהוב? שחקן אהוב? שחקנית אהובה? זמר אהוב? זמרת אהובה? :)

m i r u s h i

New member
תפוזית../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

מה המצב?וואלה..הכל טוב :p איך החיים?ורודים פאקציים[?] XD צבע אהוב?כחול שיר אהוב?שיר באמת אהוב
אבל true colors של פיל קולינס
חיה אהובה?שושו {יענו חתול
} מה תקחי איתך לאי בודד?אתכם
מה את זוממת למפגש הקרוב? XDמוהאהאהא
{באמת התחלתי לחשוב על זה
} סרט אהוב?איש על הירח ספר אהוב?
שחקן אהוב?אורי
וג'ים קארי שחקנית אהובה?ג'ולייה סטייליס זמר אהוב?פיל קולינס.בון ג'ובי זמרת אהובה?מריה קארי

JULI4561

New member
מיררררררררר

מה קורה?
באיזה כיתה?
מה עם הפסיכומטרי?
בת כמה את?
מה הסרט האהוב עליךך?
והשיר/ים?
מה את חושבת על אורי בחמש מילים?
ועליי?
טוב אין יותר שאלות אוהבתותך המוןןן

m i r u s h i

New member
ג'ווווווול../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

מה קורה?הכל טוב :] באיזה כיתה?י"ב מה עם הפסיכומטרי?עזבי
בת כמה את?17 וקצת מה הסרט האהוב עליךך?איש על הירח והשיר/ים?אוהו
מה את חושבת על אורי בחמש מילים?מדהים,מקסים,חיוך הורס וממיס {5 מילים
)} ועליי?מהההההההממת

שאלותתתתתתתתת

מה שלומך? מאיפה את? בת כמה את? מה התחביבים שלך? ספר טוב שקראת לאחרונה? תוכנית טלוויזיה אהובה?

למעלה