Known your smile

m i r u s h i

New member
ספיר היפה../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

1. מה נשמע?מה את רוצה לשמוע?לשלוח לך שיר?
2. מה הצבע האהוב עלייך?כחול בעיקר 3. מה המאכל האהוב עלייך?פיצה...ספגטי.. 4. כשאומרים לך אורי מה הדבר הראשון שאת חושבת עליו?חיוך!^_^ 5. מהם שלושת הדברים שתרצי לעשות לפני המוות?
אוי ויי..להגשים את כל החלומות שלי,להקים משפחה וממ..לא דעת
6. מה את חושבת על אוהד אלישע?עדיף שאני לא אגיד מה אני חושבת עליו

מאעד

New member
מירי../images/Emo70.gif

קודם כל מזל טוב על הפורום ושיהיה בהצלחה
מה התחביבים שלך? מאכל אהוב? מאכל שנוא? שחקן אהוב? תוכנית טלוויזיה אהובה? מקצוע אהוב בבית הספר? מקצוע שנוא?

m i r u s h i

New member
דניאל ../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

קודם כל מזל טוב על הפורום ושיהיה בהצלחה-תודה רבה:) מה התחביבים שלך?לישון בעיקר
מחשב ולבלות עם החברות מאכל אהוב?פיצה מאכל שנוא?לשון וכאלה :S שחקן אהוב?חוץ מאורי{
}?ג'ים קארי תוכנית טלוויזיה אהובה?יש כמה...פליסיטי ביינתים נאמבר 1 מקצוע אהוב בבית הספר?חיבור מקצוע שנוא?כל השאר:p

be a bee

New member
:0!ראית אתמול פליסיטי?:|../images/Emo55.gif

(כדיי שזה יהיה קשור אני אשאל שאלותXD) מה נשמע?^_^ מה לעזאזל קורה בפליסטי כאילו הלו!:0 מה אנחנו תשוקות!???!?!?!(כן זו שאלה^_^) לא שזה רע,אבל נו זה הורס:X, מה את חושבת?^_^ שיר נחרש? אבל מה בן יעשה עכשיו?
מאכל אהוב?^_^ מתי יתחיל היום פליסיטי
?
^^' אה וכפרעליך:p

m i r u s h i

New member
אביטלי המוכשרת|סגידה|../images/Emo2.gif../images/Emo108.gif

מה נשמע?^_^הכל טוב תודה בסדר ^_^ מה איתך?
מה לעזאזל קורה בפליסטי כאילו הלו!:0 מה אנחנו תשוקות!???!?!?!(כן זו שאלה^_^)היום ומחר אלו הפרקים האחרונים
היום שני פרקים ברצף ומחר
לא שזה רע,אבל נו זה הורס:X, מה את חושבת?^_^פרק הזוי
אבל אין על 'תשוקות' בפרקים הזויים
{אחרי הכל,"שדים" שיוצאים מהארון,אישה שניסו להרוג אותה 4 פעמים והיא לא מתה...} שיר נחרש?בזמן האחרון זה my humps של בלק אייד פיז
אבל מה בן יעשה עכשיו?בן סתם אהבל
מאכל אהוב?^_^פיצה מתי יתחיל היום פליסיטי?23.15?
^^' אה וכפרעליך:pלאלאלא.כ
עליך

moton

New member
מיריייייייייייייייי#@%!#^#^#^!$@^

למה את כזאת שולטתתתת?! תעשי לי חומר בספרות!@$#$%^%#@האהאהאהאהאה ועוד משהו... השיפוד מאחורייך.... מוהאהאהאהאה
איזה מזל את? מאמינה באסטרולוגיה? קוראת אסטרולוגיה?

m i r u s h i

New member
מוטייייייייייי#@%!#^#^#^!@#%../images/Emo108.gif

למה את כזאת שולטתתתת?!אני לא שולטת
אתה כן
תעשי לי חומר בספרות!@$#$%^%#@האהאהאהאהאה*חומר בספרות למוט!
* {ראית כבר את כמות הקישקושים? XDDDDDDDDD} ועוד משהו... השיפוד מאחורייך.... מוהאהאהאהאה
אוי זה היה ענק
איזה מזל את?סרטן :] מאמינה באסטרולוגיה?יאפ קוראת אסטרולוגיה?יאפ

מירוווווווווווווווווו

לקחו לי כבר את כל השאלות אז אני לא ישאל כבר דברים ששאלו אני רק רוצה להגיד לך שאני חולה עליךךךךךךךךךךךךךך ומתגעגעת בטרוף

m i r u s h i

New member
ששששיייצצצ'ווווקקק../images/Emo70.gif../images/Emo108.gif

אחותי הקטנטנה
אוהבת אותך עוד יותר

אנונה2

New member
אהאהאהא מירוווווו../images/Emo99.gif../images/Emo95.gif

1. מתי הצטרפת לפורום? 2. ראית את טלנובלה בע"מ מההתחלה? 3. בת כמה את? 4. כמה אחים קטנים\גדולים יש לך? 5. איזה תוכניות את רואה? 6. מי יותר מצחיק- גורי או שליין? 7. מי יותר מצחיק- עפר או כפיר? 8. מי יותר כוכב- נינט, מויאל או סעדו? 9. מה יותר שווה- מסיבת הפתעה או מסיבה מאורגנת באולם\דיסקו? 10. מה את אוהבת לאכול? 11. ולשתות? 12. ולעשות? 13. נכון שהשאלות שלי משעממות? 14. תני לנו "גמאני" שאת אוהבת במיוחד
15. שוקו שוק או שוקו יוטבתה? 16. דני או באדי? 17. שוקולד לבן או שוקולד רגיל? 18. איפה את גרה? 19. כל כמה זמן את נכנסת לפורום? 20. לכמה מפגשים באת? 21. עם מי את בקשר מחוץ לפורום? 22. כמה חיות יש לך? 23. עם איזה סלב/סלבריטי נפגשת במציאות? 24. איזה סוג מוזיקה את אוהבת? 25. נכון שעכשיו השאלות שלי מתחילות להרדים? (את האמת!) 26. יש לך עגיל\פירסינג? איפה? 27. מה דעתך על פקאצות? 28. ועל ארסים? 29. תעשי לי ילד? 30. לאיזה ארץ היית רוצה לטוס בעוד שבוע? 31. מה המצב? 32. מה עשית לפני שעה? 33. ולפני שניה? 34. יש לך שרשרת\צמיד\משהו אחר שאת אוהבת במיוחד? 35. אייקון אהוב: 36. מה המספר מזל, ומה המזל? 37. עולם מושלם בשבילך הוא... 38. נשיקות
אוהבתותך!

m i r u s h i

New member
אלונה../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

1. מתי הצטרפת לפורום?לפניכם
2. ראית את טלנובלה בע"מ מההתחלה?יאפ
3. בת כמה את?17 וקצת {4 חודשים לקטנוניים
} 4. כמה אחים קטנים\גדולים יש לך?2 גדולים,יולי וליאור:] 5. איזה תוכניות את רואה?המון
6. מי יותר מצחיק- גורי או שליין?גורי חמוד
ואני מתה על הציניות של שליין
7. מי יותר מצחיק- עפר או כפיר?כפיר 8. מי יותר כוכב- נינט, מויאל או סעדו?מויאל 9. מה יותר שווה- מסיבת הפתעה או מסיבה מאורגנת באולם\דיסקו?הפתעה
תפתיעו אותי ביומולדת 18
10. מה את אוהבת לאכול?פיצה
11. ולשתות?מיץ תפוזים {בלי קשר לליאור
} 12. ולעשות?
13. נכון שהשאלות שלי משעממות?לא
14. תני לנו "גמאני" שאת אוהבת במיוחד
"גם אני רוצה חיוך כמו של אורי
" {זה גם בפרטים שלי בICQ} 15. שוקו שוק או שוקו יוטבתה?יוטבתה
16. דני או באדי?מילקי
17. שוקולד לבן או שוקולד רגיל?רגיל 18. איפה את גרה?בבית
19. כל כמה זמן את נכנסת לפורום?כל הזמן
20. לכמה מפגשים באת?כולם ^_^ בעצם..חוץ מהמפגש בחיפה
21. עם מי את בקשר מחוץ לפורום?מסן וכאלה?עם הרוב
22. כמה חיות יש לך?1...שושו
23. עם איזה סלב/סלבריטי נפגשת במציאות?רק אורי
24. איזה סוג מוזיקה את אוהבת?פופ,שחורה..הכל חוץ ממזרחית,טראנסים ודיכאון
25. נכון שעכשיו השאלות שלי מתחילות להרדים? (את האמת!)לא
26. יש לך עגיל\פירסינג? איפה?באוזניים[?] 27. מה דעתך על פקאצות?ה' טעה...קורה.. 28. ועל ארסים?ה' טועה פעמיים...קורה.. 29. תעשי לי ילד?גם שלישייה אם תרצי
30. לאיזה ארץ היית רוצה לטוס בעוד שבוע?לאס וגאס
31. מה המצב?חביב
32. מה עשית לפני שעה?סידרתי את החדר |: 33. ולפני שניה?קראתי את השאלה 34. יש לך שרשרת\צמיד\משהו אחר שאת אוהבת במיוחד?יש לי כמה דברים שאני איתם מהילדות
35. אייקון אהוב:
36. מה המספר מזל, ומה המזל?22 סרטן 37. עולם מושלם בשבילך הוא...עולם שבו כל האהובים שלי ועליי מאושרים
38. נשיקות אוהבתותך! כנ"ל

Lilo the fairy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אופס! סליחה../images/Emo9.gif../images/Emo141.gif

אבל אותן אותיות

שאלות למירי:]]../images/Emo55.gif../images/Emo42.gif

1.מתי בפעם הראשונה ראית את אורי? 2.תכנית טלויזיה אהובה- 3.שיר אהוב- 4.שחקן ושחקנית אהובים- אין לי עוד שאלות

m i r u s h i

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo108.gif

1.מתי בפעם הראשונה ראית את אורי?זוכרת אותו מ'הרצועה' וכמה תפקידים בשידורי המהפכה...אבל הכי בתור 'ניב'
2.תכנית טלויזיה אהובה-פליסיטי 3.שיר אהוב-TRUE COLORS 4.שחקן ושחקנית אהובים-ג'ים קארי וג'ולייה סטייליס

קרפדית

New member
מיר

מזל טוב. כל הכבוד לך. איזה מקצוע היית רוצה ללמד בעתיד? את מנהיגה כזאת גם בחיים? לא רק בוירטואליה? למה החלפת ניק? טוב אמרת לי פעם שאני שואלת יותר מדי שאלות אז בי.

m i r u s h i

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

מזל טוב. כל הכבוד לך.תודה^_^ איזה מקצוע היית רוצה ללמד בעתיד?עיצוב..לא משנה מה..עיצוב אופנה,עיצוב פנים או אדריכלות.. את מנהיגה כזאת גם בחיים? לא רק בוירטואליה?ממש ממש לא
מי שהיה במפגש כבר ראה שלא
למה החלפת ניק?כי אני כבר לא 16

למעלה