בעיות/שאלות טכניות

Parkie

New member
מנוע החיפוש של הפורום לא עובד

זה רק אצלי? אני מקליד שם לחיפוש. לוחץ על חיפוש ולא מקבל שום דבר. מקבל דף לבן.

דגנית

New member
ערב טוב, ההודעות בפורומים החדשים..

מכוסות על ידי הפרסומת שבצד שמאל של המסך, מה עושים? קצת קשה להתייחס לתוכן ההודעה כאשר חלק ממנה מוסתר.. תודה

האם חיפשת בפורום מסויים?

איזה טקסט חיפשת? כמו כן- אנא ציין באיזה דפדפן אתה גולש ומהי גירסתו.

Parkie

New member
חיפשתי בפורום 'סרטים וקולנוע'

חיפשתי כמה שמות של סרטים. אני משתמש באקספלורר. אין לי מושג איזה גרסה זו.

אנא צרפי צילום מסך

כדי שנוכל לראות כיצד את רואה את הפורום. כמו כןף צייני באיזו רזולוציה את גולשת

דגנית

New member
תודה, איך עושים צילום מסך?

כאשר אני לוחצת על PRTCRN איפה/איך מקבלים את התמונה? אין לי שמץ מושג.. רזולוציה 800 על 600.. תודה!

or25950

New member
רזולוציה 600X800

גם לי יש בעיה כזו ובבקשה אל תגידו לי לשנות רזולוציה

oxidie

New member
אולי תוסיפו בחירה לגבי המערכת החדשה?

כשאני נמצא בדף הבית של הפורומים, ואני מחפש (נניח) את פורום "אבודים", הקישור שיש בדף הבית מפנה אותי אוטומטית למערכת החדשה. אומר לכם את זה בצורה עדינה, המערכת החדשה היא ח-*-א... אז אולי תוסיפו אפשרות בחירה? בחירה לכך שהקישורים בדף הבית יפנו אותי למערכת הישנה או החדשה לפי רצוני? ואותו כנ"ל לגבי קישורים הניתנים בתוך הפורומים.

חיימוo

New member
למה התייחסתם לכל ההודעות חוץ מזאת?

זאת ההודעה הכי חשובה כאן!

עומר247

New member
תקלה חמורה במערכת החדשה

לא שמתם לב שלפעמים, כשמנסים להעלות קובץ תמונה לפורום מסויים, במקום תמונה הוא מעלה קובץ עם סיומת שהיא השם של התמונה, וכך נוצר קובץ פגום???

ציין בבקשה את הפרטים הבאים:

1. מה פורמט הקובץ אותו ניסית לצרף? 2. באיזה דפדפן אתה גולש ומהי גרסתו? 3. נסה לצרף את הקובץ שוב לפורום, האם התקלה עדיין מתרחשת? 4. במידה ואתה משנה את שם הקובץ לשם באנגלית, הבעיה עדיין מתרחשת?

עומר247

New member
חשבתי שזה היה ברור מהתמונה שהעליתי

זה לא משנה איזה סוג קובץ מנסים להעלות, במקרה שלי זה היה jpg וכן, הבעיה עדיין נמשכת, אני רואה שהיום בפורום רעננה ניסתה מנהלת הפורום, חנה, להעלות קובץ pdf ובפעם הראשונה עלה קובץ פגום. זה קורה רק למי שמעלה קבצים במערכת החדשה. אני גולש באקספלורר 7 תוכלו להיכנס לפורום רעננה ולראות בעצמכם, אני מתפלא שעוד לא עליתם על זה לבד.. ולשם הניסוי, אני אעלה עכשיו קובץ ונראה..

עומר247

New member
הקובץ

אגב.. יש עוד בעיה שנתקלתי בה עכשיו כשמנסים להעלות קובץ, אם לא בוחרים ב"שלח קובץ", מופיעה אזהרה אדומה, אבל אם בוחרים ב"תצוגה מקדימה" ואז ב"שלח", הוא שולח את ההודעה בלי הקובץ.. במקום להקפיץ הודעת אזהרה גם במקרה הזה..

or25950

New member
במערכת החדשה חסר גם

רשימה של פורומים דומים שאפשר לעבור ביניהם (למשל מאופיס לבסיסי נתונים ועוד..)

למעלה