בעיות/שאלות טכניות

or25950

New member
אם תכנסו לפורום בסיסי נתונים

מתחת להודעות מנהלתיות (משמאל) יש רשימה של פורומים שיש ביניהם קשר הודעות מנהלתיות לפורום תכנות ASP לפורום תכנותVB לפורום אופיס (מיקרוסופט) לפורום חלונות לפורום בוני אתרים

SicPuPpy

New member
לא יודעת אם כתבו כבר.. בעיה בחיפוש

כבר 3 פעמים קרה לי שניסיתי לחפש משהו בפורום וסימנתי שיחפש הודעות שהוסיפו אליהן קבצים\תמונות ובשום הודעה ממה שזה מצא לא היה קובץ\תמונה...:S

SicPuPpy

New member
עוד בעיה בראשי כבר הרבה זמן יחסית

ההודעות שם קטועות ע"י ה"תיירות" הזה..(בחץ הימני) מה גם שמשהו בעיצוב שם חתוך הייתי אומרת חח (בעיגול)

Nיה

New member
הפונקציה 'הוספת תגובה מהירה' לא עובדת תמיד

כאן, למשל - היא עבדה. בפורום נשואים טריים (383) היא לא עובדת. אני גולשת עם פיירפוקס.

מה קורה לתפוז היום?

הכל משובש. החלון של התגובה זז ימינה כולו. כששולחים את התגובה אני מקבלת מסך של תקלה במערכת. וכשאני חוזרת לפורום אני רואה שההודעה כן נשלחה.. גולשת ב-FF.

גלישה איטית מחו"ל

אני גולש מאנגליה, ולדף פורום בתפוז (במערכת הישנה או החדשה) לוקח דקות ארוכות ארוכות להיטען. האם יש דרך לתקן זאת? היכן בעצם הבעיה?

אופירהק

New member
בעייה של רפרוש בפורומים

כבר שאלתי לפני כשבוע בפורום משוב הכללי, וקיבלתי תגובה שזה ייבדק. אני אחזור שוב על הבעיה מכיוון שהבנתי שזה רק אצלי כנראה. כאשר אני נכנסת לכל פורום, הפורום נמצא במצב האחרון בו השארתי אותו לא מבצע "ריפרש" לעמוד, כמו כן הבעיה היא גם במעבר בין העמודים ונוצר מצב מאוד לא נוח. כאשר אני עוברת למערכת הישנה אין בעיה, ולכן בכל כניסה לפורום אני צריכה לעבור למערכת הישנה. עכשיו יש ברשותי מחשב נוסף חדש, בו אין את הבעיה הזו. ניסיתי למחוק את הCookis זה לא עוזר. בלי קשר, במערכת החדשה יש בעיה של תצוגת רשימת הפורומים שלי (וזה גם במחשב החדש בו אין בעיה של ריפרוש) אצלי ברשימה קיימים פורומים ישנים שכבר החלפתי באחרים, ואני לא מצליחה לערוך אותם מחדש.

למעלה