שרשור פורים

למישהו יש רעיונות טובים ומקוריים

לתחפושות? יש לי כמה אבל אני לא בטוחה! הנה הם: בובת ברץ, פרחה, תלמידה (ממש יפה!), חתולה, ארנבת, אחות, פאנקי, קלאופטרה, סנטה קלאום אבל כבת ונזירה...... אני חושבת שאקח את התלמידה אבל למישהו יש תחפושות יותר מקוריות ויפות? ישלח לי במסר! או שישרשר! תודה רבה!!!!!!!!

לי יש !

שפנפנת פליבוי , לסבית ,חולת סרטן
(בלי כוונה להעליב כמובן !) , כלבה ! (כן כלבה ! תמיד יש חתולה שפנפנה נמרה , מה עם כלבות ?!) וזהו

מה הבעיה ?!

לובשים חולצה ציבעונית ורושמים " I AM PROUN" (או איך שלא רושמים גאה) ומסתובבים עם דגל ציבעוני >>>
לא מקורי ?!

חחחחחחח ש=ה...

אבל לא נראה לי שאני אתחפש.. ויובל: עכשיו זה רשמי: א-נ-י ש-ו-נ-א-ת א-ת ע-ו-מ-ר ב-ד-ם י-ו-ת-ר מ-א-ש-ר א-ת ל-י-ז-י-!

keton13

New member
מממ.....

לא מתחפשים וזהו? אתם ילדים קטנים?זה גם לא כיף כבר

כל מה שרשמת שם ראיתי מלא התחפשו

למה שכתבת.. אבל חכי יש לי כמה רעיונות... אמממ תתחפשי עם כמה חברים שלך לדרדסים או משהו כזה או ש.... תתחפשי עם חבר נגיד לפיטר פן וטינקרבל... אמממ להומלסית או למיליונרית.. (האמת שאני התחפשתי למיליונרית בכיתה ד' בערך, ולהומלסית בכיתה ו'
) טוב האמת שאין לי רעיון יפה ומקורי חחחחחח

shirel 1211

New member
אמממ...

אני חשבתי להתחפש ל"בת הים הקטנה"... זו תחפושת ממש יפה, היא תפורה
אני אחדש אותה... את יכולה להתחפש לפופקורן, למיה בוסקילה...

°°NaTaLi°°

New member
יש לי 3

שאני התחפשתי: פרה משוגעת חח אמא שלי הכינה יצא מה זה אדיר מאותו יום קוראים לי פרה משוגעת חחח. וחצי חתן וחצי כלה גם יוצא מדהים ואחותי התחפשה: לעוגה יצא מאוד יפה חחח

°°NaTaLi°°

New member
יש לי עוד אחד

לפחית קוקה קולה ראיתי לפני כמה שנים ילדה מחופשת לפחית קולה יצא מה זה יפהה היה עליה מלא פחיות איזה יפה זה מהמםם

shirel 1211

New member
רועי../images/Emo35.gif

אתה גאון
וואלה, איך לא חשבתי על זה... עכשיו אני אהיה אלחנן ואתה תהיה בלילי... בטח נגייס גם את ספיר שתהיה אמא של אלחנן- צ'ילה...

../images/Emo151.gif שרשור פורים ../images/Emo151.gif

בן ואביעד, בבקשה אל תמחקו את ההודעה הזאת! שרשרו לכאן רעיונות לתחפושות, ודברים על פורים...

gordi13

New member
שלי!!!

אני רוצה ליתחפש לנערת הוואי זה פשוט מדהים!!!! אבל לא של ילדה קטנה כאילו אני לא יכולה להסביר פשוט מדהים!!

למעלה