שרשור פורים

אני מעשיפה..

לפתוח אחוזה ליד עם חתיכים כוסונים.... חחח, בלי שפנפנות! |שפנפנה|

ת'אמת...

אני ממש רוצה פסים כחולים... חחח, תבין ואז יהיה לך "ראש כחול"..... הבנת?!

חחחחחחחחחח כה

זו המטרה ! אני יחשוב על זה....... אוליי אני יביא כמה עיתוני פורנו , ויהיה יענו סוחר פורנו .... אבל עכשיו ששששש כי בפורום הזה לא נהוג לדבר על SEX !

יא! עלית כאן על רעיון!

אפשר לצבוע (בספריי, חחח) את השיער לכחול ואז ללכת עם חולצה שכתוב עליה "ראש כחול"... יא אלי! גאון שכמותך!

הבעיה היא...

שאצלנו בבצפר מותר לבוא רק עם "גוונים טבעיים", לחמצן לאדום מותר, אבל לכחול לא!רק לפורים!

°°NaTaLi°°

New member
גם את רוצה פסים כחולים אלוהים ישמור

חח אני שומרת בכיתה שלי שהחברות שלי לא יסתפרו ולא יצבעו תשער אחר כך אני כועסת למרות שהן לא מקשיבות לי חחח החברה הכי טובה שלי רצתה לצבוע לכחול ואני עוד יהרוג אותה על זה באשמתה לא עשינו שיעורים כי היה לנו עבודה אני היא ועוד חברה מאזור אחר ובגלל שחזרתי מאחור קבעו ב6 וחוזרים ב7 בגלל פלוריסיינטה שלי בשבע היא באה עלי עם הצבע ועושה לי מתי הולכים עשיתי לה: לא הולכים אני מחכה לך שעהההה הינו צריכות ללכת ב6 חירשת אחת חחח בסוף היא צבעה לאדום כי הכחול יורד מהר לא הרגתי אותה יצא לה יפה חחחחח..

קלטו מישהו מהבי"ס שלי התחפש לזה

שנה שעברה: הוא בא עם בגדים ירוקים.. (רק ירוק אבל) והוא שם שלט: "בעצם התחפשתי לצהוב, אבל בגלל שיש לכם ראש כחול אתם רואים אותי ירוק" זה מה זה מגניבבבבבבבבבבבבבבבבבב (והוא עשה את זה במחשב, והמילה צהוב נגיד הייתה בצבע צהוב, המילה כחול הייתה בצבע כחול, והמילה ירוק הייתה בצבע ירוק, כדיי להדגיש כאילו) זה יצא ממש מצחיק ומגניב.!!!!

shirel 1211

New member
אמממ... הנה רעיון../images/Emo70.gif

יש ילד וילדה בכיתה שלי שהם זוג, אז הם החליטו לעשות הפתעה אחד לשנייה והם ייתחפשו אחד לשני... חחח זה יהיה יפה
הכי כיף זה להתחפש בזוגות... מישהו יכול להתחפש לפיטר פן ואיתו טינקבל, מלך ומלכה... אני עכשיו משכנעת את היד הכי טוב שלי להתחפש לשודד ים! נעשה הצגה, אני בת ים והוא חוטף אותי... חחח

ידיד שלי וחברה שלי רצו להתחפש ל....

אדם וחווה..... (הוא כאילו הידיד הכי טוב שלה והוא אומר לה תתחפשי איתי לאדם וחווה ותתפשטי) חחחחחחחחחחחחחחחח זה היה כאילו בצחוק זה היה מצחיק, אבל הם מתחפשים ביחד למשהו אחר.... ואני מתחפשת עם שני חברים שלי... יש לי רעיון למישהו נגיד שמישהי תתחפש עם מישהו בן, ושהיא תהיה פיטר פן והוא טינקרבל חחחחחח

°°NaTaLi°°

New member
חח רק זה חסר לי פיטר פן עכשיו חח

פיטר פן הוא האליל שלי חחח היה כמה שנים שחלמתי שהפיטר פן הוא אחי הגדול יהיה זכרו ברוך!

מצאתי תחפושת!

תודות לאי ביטון (שיש ממנו רק אחד, ד"א... חחח) ועכשיו - אני רוצה לעזור לכם למצוא תחפושות!

למעלה