שרשור פורים

porsh

New member
את בחורה עם מזל...

לי יש ידידות רק מהאיזורים הכי גרועים שיש... יעני אין ידידה ממקום יוקרתי כזה שאפשר להתנחל אצלה בסבבה לא... אם לי הייתה ידידה במקום כזה כבר מזמן הייתי עוזב את הבית

חחחחחחחחח

לפעמים אני והוא נפגשים... ויש לנו גם חברים בקיסריה עם בריכה בבית
, בקיץ נבוא ונציק להם קצת... ואני אומרת: פאק, הילדים שלהם כאלה חנונים, מה הם יעשו עם בית כזה? אני אארגן מסיבה, דברים... הלוואי שהם יטוסו לאנשהו ויביאו לנו לשמור להם על הבית לאיזה 3 שנים (זה כבר קרה לנו בעבר...)... ררררררררררררררררררררר

porsh

New member
חח אצלי זה היה יכול להיות מסוכן

אם לנו היו חברים כאלה עם בית כזה בריכה קיסריה נופש בלאגנים ואם היו מביאים לי לשמור על הבית ל3 שנים לא בטוח שאותו הבית כבר היה נשאר בית.. אני מדבר על 3 שנים.. במקרה שלי זה 3 ימים... ואין בית.. סתם בלי להגזים אבל אם היו נותנים לי לשמור ככה על בית לתקופה הזאת כבר הייתי יכול לפתוח עסק ועוד איזה עסק.. אם זה תלוי ובי ובחברים שלי הבית הזה תוך שבוע הופך לבית זונות מקומי עם כל מי שאנחנו יכולים להביא העסק יכול להצליח.. ואם מדברים על מסיבות אז בכלל אין על מה לדבר.. כל מקרה אד11נת אני מקנא בך במקרה הזה

קטנצ'יק.....

שרוצה לפתוח בית זונות... זה המצב שלנו במדינה כיום...
סתאאאאאם...

porsh

New member
טחחח

אבל תחשבי על זה יש מצב שזה מצליח למה יש קשרים לכל אחד ... אבל בישבילך החלום הזה קודם כל שיתנו לי את הבית.... אבל אל דאגי עוד לא הגעתי למצב של סרסור זה עוד לא התחום שלי בחיים

מה אתם כל-כך ממהרים יש עוד זמן ל.

יש עוד חודש או פחות לא יודעת זה כבר השירשור השני

A d i 1 3

New member
יש לי משו שייתן מליון רעיונותתתת..!

תתחילו להגיד שמות של כל מיני דברים ואז פתאום תגידו: "וואלה שווה" חחח..: כסא, שולחן, מקלדת, מחשב, טלוויזיה, טלפון, פלאפון, רמקול, מקרופון, מיטה, שירותים, אמבטיה, כוס (ששותים בה.. חחח!), מיקרוגל, דיסק, מזגן, תמונה (של המשפחה או משו דומה), גביע, נייר טואלט..... עכשיו תגידו גם..... פשוט תכתבו כל מה שאתם רואים או כל חפץ שעולה לכם בראש ברגע זה חיחי...

no nick2

New member
חח.. תאמת לא נראה לי שמישו הולך

להתחפש למשו ממה שאמרת.. אבל אולי.. טוב אני הבאה בתור.. עיפרון,עכבר,מראה,לב,פירות,עכביש(אני רואה אחד כזה עכשיו חחח),ספר,חורף,ארטיק,מצלמה,פיה. טוב לאדעתתת מה עוד.. הסתכלתי בחדר וזה בערך מה שיכולתי לכתוב... תמשיכו.. אבל.. תכתבו גם רעיונות פשוטים אם יש לכם.

התחפושת הכי יפה

ברבי
השנה אני מתחפשת לזה עם חברה.. זה ייצא מדהים יעני הכל ורוד ופן חלק חלק עם בובה ביד ושרביט כזה וחצאית ורודה וחוןלצה לבנה עם הדפס ברבי ונעלי בית ורודות חהחה

למעלה