חוויותינו בימים חמישי עד שבת

Brombit

New member
שיואו, אז אי אפשר להאמין כמה ../images/Emo115.gif

הבנתי אותך לא נכון
ואני לא יכולה לדעת ממש, אני לא מכירה אותך אחרי הכל
יש לך מסן? (ולא, פייסבוק לא עוזר לי
)

Brombit

New member
..אבל "אולי כדאי שאשתוק?" זה סוג של ציניות :[

כי לא נראה לי שבאמת התכוונת שכדאי שתפסיקי לכתוב...

Evil Cupcake

New member
מסטיקים, מסטיקים, מסטיקים

הנסיכונת גרמה לי לבכות כל כך חזק ספיר, עופי מפה, מה איבדת כאן? לא דיברת איתי שיחה אחת רצינית מיולי, אני לא מבינה בכלל מה עכשיו אמרת להגר שלמדה להתעלם מזה יופי. את יודעת בעצמך, ויודעת טוב מאד, שיכלת לבוא ולדבר נורמלי, אם את דואגת לי, אני לא אכעס אם את דואגת לי לפחות חצי ממה שאני דואגת לך, שזה באמת, הרבה. אז למה את צריכה לפתוח איתי שיחות רק כדי שאני אחשוב שאת לא עושה עליי חרם? טוב, מה אכפת לי, אני כבר לא כל כך רוצה מה שאני לא יכולה להשיג. אז למה להתאמץ. הודעה זו נכתבה בתקווה שבכל זאת את לא קוראת פה. אם כן, אולי בכל זאת אכפת לך. בואי ונדבר נורמלי, אלא אם השתיקה נוחה. "בשביל מה לחרוג מהמסלול אם טוב לך ככה? לא, לא טוב; הוא לא הרגיש מאושר והיה לו כל מה שהיה צריך בשביל להרגיש מאושר." זה לשכוח אותי או לחבק אותי עכשיו. אגב, תודה רבה, עכשיו זה כבר כתוב במרקרים בכל מקום.

Brombit

New member
הייתי בלונה פארק, היה די משעמם ../images/Emo69.gif

אני מזדקנת... נהניתי בעיקר במתקן עם הגוריל (נו, כמו גורילה רק בן
) עם המראה המטריד. החברה של אחותי עלתה עליו שלוש פעמים, אבא שלי לא אוהב אותו החברה של אחותי לא רצתה לעלות על מתקן כלשהו. בפעם הראשונה היא פרשה לקראת סוף התור. אחרי הרבה זמן היא הסכימה לעלות עליו. כשהיא כבר היתה בתור המתקן היא רצתה לרדת, ואמא שלי ניסתה לגרום למפעילים לעצור, אבל היה מאוחר מדי. היא בכתה לאורך כל הדרך. אח"כ היא התאוששה, ואז רצתה לעלות על זה שוב...

Brombit

New member
../images/Emo45.gif טלפון של עוד מישהו אינטרנטי D: ../images/Emo115.gif

כבר יש לי אוסף מכובד

Brombit

New member
../images/Emo45.gif הגעתי לסוף דעתו סוף סוף ../images/Emo115.gif

אני עדיין חושבת עליו ועל העניין הזה שלו יותר מדי (הוא בעצמו אמר שאין לו חיים חוץ מזה...), אבל זה כבר שולי זה היה כל כך חופר

Brombit

New member
"אני מרגיש פעם שאני משיח, פעם שאני נביא..."

"אני יודע שזה אולי נשמע הזוי..."
שיהיה בריא

Brombit

New member
|כו| היא אהבה את הדיסק, ואת אפיקה ספציפית ../images/Emo2.gif

אני נבהלתי ושנאתי אותם בהתחלה, כמה אירוני... חשבתי שהיא תתעלף מהגראולים, והיא אמיצה D:

D:

המון סימס ++
אני, שחר, חן וסימבה (הכלב הגושון של חן
!#%) הלכנו לשוטט בקיבוץ והיה כיף :}
אני ושחר הכנו פטוצ'יני עם רוטב-ורוד
(אלפרדו+עגבניות P: ) (וזה יצא כל כך טעים *-* )
פגשתי את הראל ביום חמישי (ובדרך גם ראיתי מישהי שהייתה איתי ביסודי
) ואת אליס ביום שישי ^^ ואנחנו נוסעות לראות סרט גם בשבוע הבא אז יאי D:
יש לי יותר מדי לעשות השבוע >_< לפגוש חברים, מאצה באה מחר וביום שבת נוסעים לסופרלנד, ויש לי עבודה מזורגגת במתמטיקה, *עדיין* העבודה על LSD, ועוד עבודה מזופתת בספרות.
ולא רק זה, העבודה על LSD היא מצגת, ואחרי שהוורד שלי נפח את נשמתו גם הפאוורפוינט החליט ללכת בעקבותיו! >_< ~מתפחלצת~
שחר ואני ראינו הקיסר נפל על הראש! D:::::: שנים שלא ראיתי את הסרט הזה. שכחתי כמה שהוא גאוני ^_^ (קרונק
)

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif דיברתי עם ברמאק D:

..בצ'אט של הפייסבוק XD אבל עדיין! לא דיברתי איתו (ועם סיאמאק ופיטר) יותר מחצי שנה 0.0

הממ...

הכל חרא
לפחות ידידה שלי הוציאה אותי מהבית לפאב והיה נחמד
שונא את עצמי.

אני צריכה לישון

ראיתי מיליון באפי
(החצי הראשון של עונה 7 (בלי פרק מפחיד אחד, ובלי פרק אחד שאני פחות אוהבת) ועוד פרק גאוני אחד מסוף עונה 6)
עדיין לא למדתי ביולוגיה... :X
לפחות עשיתי את רוב השיעורים שלי בפינית למחר. אבל הגעתי למסקנה שאני צריכה לחזור שוב על משהו :{ אני אחזור על זה מחר, כשאסיים את השיעורים.
הבית מלא ממתקים וכו', וזה כיף אבל אני אוכלת מזה המון. :S
אוכל בפסח זה כזה סיוט. איזה חג מסריח.
סיימתי לסדר מחברת ביולוגיה עם כל החומר של השנה עד עכשיו (לא קשור לזה שיש לי שני ספרים ללמוד), ואחרי החופש אני אוכל לכתוב בה את השיעורים במקום במחברת זמנית. זה דבר אחד שירד מהTO DO ליסט שלי לחופש... XD
כל העסק של החלפת הכוננים במחשב שלי הסתיים סופית. ^^ יש לי כונן של 80G להתקנות, דברי מערכת וכל זה, ועוד כונן של 500G לכל השאר. יש לי בו יותר מקום פנוי משהיה לי בכל שלושת הכוננים ביחד לפני החדש הגדול. O_O כיףכיףכיף. ^^ ~פינת הקיטורים~
קלטתי שעוד שישה ימים נגמר החופש, זה כלום. לא עשיתי כמעט כלום ממה שהייתי צריכה. חוץ מזה, אין לי חשק לחזור. הולך להיות כ"כ מעפן, כשבכל שבוע (חוץ מהשבוע הקרוב, שלומדים בו יום אחד) עד ה14.6 יש לי לפחות מתכונת/בגרות אחת. (יש שבוע אחד של שלוש. P:) מבחנים זה ממש לא כיף, אבל מה שאני הכי שונאת במבחנים זה הלמידה אליהם. אני קוראת את המחברת יום לפני וממש ממש משתדלת לא להשליך את עצמי מהבניין הקרוב תוך כדי. אני כ"כ שונאת ללמוד למבחנים, זה עושה לי רע נפשית ופיזית בצורה שקשה לי להסביר, בשיא הרצינות. >_> כאילו שזה לא מספיק, אני אצטרך חצי חיים להשלים חומר משיעורים שפספסתי בגלל החופשות של המתכונות והבגרויות שהן לא לכל השכבה. בסוף י' היו לי רק 6 בגרויות (אחת בע"פ וגם נפלה על חופש אז היא לא שינתה) ו4 מתכונות ובכל זאת החומר בכל המקצועות בערך היה לי מקוטע ולא מסודר בראש בגלל הימים שפספסתי. (השנה יש לי... ~סופרת~ 7 מתכונות עם אופציה ל8 או 9, ו7 בגרויות. אם מחשיבים מתמוות כ1 ולא 2 ואנגלית כ1 ולא 3.)

למעלה