סיכום שבועי

happy apple

New member
כן באמת החברים האמיתיים באמת נשארים אבל

אין מה לעשות לפעמים זה קשה לשמור על קשר...

h e n y

New member
נכון..

ככה זה בכל התחלה חדשה...אבל אני יצא לי לשמור קשר עם כל החברות הכי טובות..אבל זה עדיין לא כמו פעם..וכנראה שזה לא יחזור להיות כמו פעם..

JAP Noa

New member
אבל לראות את החברות הכי טובות שלך פעם בשבוע?

אני בחייים לא אתרגל לזה, גם בעוד שנה לא.
[אחת הולכת להיות קרבית ואחת הולכת להיות בבסיס סגור
]

h e n y

New member
את כל כך תתרגלי לזה..

אני וחברות שלי היינו נפגשים מלאא פעמים..היינו בלתי נפרדות.. זה באמת היה קשה.. אבל כשאת מגיעה למתכונת כזאת את לא שמה לב כמה טס השבוע ומגיע סופש.. ואת שוב עם חברות שלך...:)

h e n y

New member
כן...

אני יודעת..חח..אבל שמעי, את תתגעגעי לרגעים הללו שלפני הצבא שהיה לך חופש אמיתי! בלי דאגות על הראש.. בלי מישהו שיגיד לך לקום בבוקר למשרד.. בלי מפקד על הראש.. בלי פחד שידפקו אותך וישאירו אותך חג בבסיס.. אחחח אלו רגעים שהייתי מוכנה להרוג בשבילם.....

Just Freckles

New member
בא לי לישון.../images/Emo199.gif

לא הכותרת הכי מקורית בעולם, אבל בא לי לישון
משהו טוב שקרה לך השבוע: ללא ספק יום כיפור. היה כיף
משהו רע שקרה לך השבוע: הבצפר שלנו לא עשה לנו גשר של היום ויום ראשון.
אכזבת השבוע: ממש ציפיתי לראות מישהו ובסוף הוא לא בא. זה ממש ביאס אותי
שיר שלא הפסקת לשמוע: מה שהשמיעו באמ.טיוי
התחדשות השבוע: עגילים מהממים מאקססורייז
תוכנית השבוע: THE O.C
. לקחתי לראות ביום כיפור כי זה אותו מפיק(או במאי? תסריטאי?
) של גוסיפ והתמכרתי. סרט השבוע: ברוס הגדול מכולם ובעל מזדמן. ספר השבוע: "שומרת אחותי". כל כך עצוב ויפה
מאכל השבוע: יש יותר מדי דברים יציאת השבוע: היציאה עם החברות בערב יום כיפור. הלכנו מלא והיה הורס מצחוק
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופשששש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: לגמרי החברה שלי. אין עליה, היא כזאת מותק. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: אין כאלה. מה שיבוא יבוא
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חוץ מבאסות קטנות פה ושם, היה אחלה.

JAP Noa

New member
שומרת אחותי זה בין הספרים../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif

נכום הסוף היה כזה לא צפוי ולא מתאים והיית כזה כולך אומייייגאד זה לא הבת הנכונה שמתה?%$&^$%&$%&%$
בא לי לקרוא אותו שוב באמת. שבוע טוב

Robin Sparkles

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:התחיל חופש ארוך
ולשם שינוי היה די כיף בבצפר. משהו רע שקרה לך השבוע:האינטרנט עשה בעיות. אכזבת השבוע:האינטרנט. ואנשים מסויימים. שיר שלא הפסקת לשמוע:Chris Cornell - Scream Lady Gaga ft. Colby O Donis - Just Dance התחדשות השבוע:ספר. תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא ועקרות בית נואשות. ו-90210!! סרט השבוע:הנרי פול פה ספר השבוע:the sisterhodd of the traveling pants 2 מאכל השבוע:אוראו.ואוכל של סבתא. יציאת השבוע:מוזס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:סוכות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:בת דודה שלי כי אני חייבת להראות לה משו שחיפשנו שנה וחצי בערך.... אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:"הפסד שלך" אין לי כוח להסביר למה.. חברה-"אתם מזה מגזימים!אתם עושים נמלה מפיל!" חחח תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:בסדר הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
ברור שקראתי../images/Emo13.gif

הספר של הסיסטרהוד זה התסריט של הסרט? כי יש 2 ספרים בין הראשון [שעליו מבוסס הסרט הראשון] לבין הסרט כביכול.. שבוע טוב

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אח שלי החמוד אמר שיקנה לי אייפוד ליומלדת --> משהו רע שקרה לך השבוע: היה משעמם ממש חח וזה היה מוזר.. ועוד היום יש לי הזדמנות לצאת למסיבה בתל אביב חח ולא בא לי
,אכזבה קצת מחברה , אחת מפגרת מהעבודה ..
אכזבת השבוע: חברה משהו שאמרה... שיר שלא הפסקת לשמוע: Usher - Make Love In The Club Mariah Carey - Hero התחדשות השבוע:-
תוכנית השבוע: מרק אהבה סרט השבוע:- ספר השבוע: המערבולת- אורלי קראוס ,ספר מתח כזה שקראתי בכיפור מאכל השבוע: העבים שאכלתי שיצא הצום חחח יציאת השבוע: לא היה חח אוי לקניון עם כמב אנשים שלא ראיתי הרבה זמן חח , ואולי ליומלדת של אחותי מסעדה היה נחמד... משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להתחיל לעבוד.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין לי מושג אדם שעשה לך את השבוע: אחיינית היפה שלי דניאל בת 4 חודשיים כול הזמן צוחקת ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע:--> חח איזה צבע כדי ? התוכניות שלי לשבוע הבא: מתחילה לעבוד בארומה
, שיעורי נהיגה אולי לצאת לחגיגות היין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:משעמם חח

JAP Noa

New member
איך את מתחילה לעבוד בארומה?../images/Emo12.gif

את מתגייסת איזה יומיים לפניי
עוד חודשיים לא? בכל מקרה קראתי
ואני הייתי לוקחת את הננו הכתום או הצהוב או הירוק
או הסגול..למרות שאני שונאת סגול
כי שאר הצבעים כבר רגילים.. ובכלל לא הייתי לוקחת ננו אלא את הטאצ' כי הוא יותר שווה..כדאי לך לבדוק

happy apple

New member
חח קודם כול אני מתגייסת בפבואר 2009

וכן אני מניחה שטאצ' יותר שווה אבל זה גם יותר יקר ננו עולה בסביבות ש"ח500-800 וטאצ' עולה 1000 ומשהו לא? וזאת מתנה אז לא נעים לי...

BlairStein

New member
טאץ' עולה 1200...הכי זול

אבל הוא כ"כ שווה כל אגורה שמושקעת בו..... ויש בו יותר מקום מהנאנו והנאנו עולה 600 ומשו, וזה ההכי קטן...של 4GB שנגיד, לי זה הכי לא מספיק בעולם, היותר גדולים עולים בין 800-1000 שקל... אני העפדתי להשקיע את הכסף, ולקנות טאץ' עם הכי הרבה זיכרון.....השאלה אם יש לך את הכסף..זה עולה 2000 ומשו...

LeRanch

New member
מסכם../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: יום כיפור עבר
והסרט הקורע שעשו לבת מצווה של אחותי
משהו רע שקרה לך השבוע: הימים שנותרו לי עד הגיוס מתקצרים
אכזבת השבוע: לא הייתה שיר שלא הפסקת לשמוע: Headfirst slide into cooperstown on a bad bet - הסינגל החדש של פול אאוט בוי
התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: הפמליה
סרט השבוע: ראיתי הוליוודלנד ולא הבנתי כלום
ספר השבוע: מאכל השבוע: כל הדברים המתוקים שאכלתי אחרי הצום
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: טסים לטורקיה ביום שני!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: דודה שלי שהכינה סרט קורע לבת מצווה של אחותי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: טורקיה טורקיה טורקיה טורקיה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה ואפילו יום כיפור עבר אחלה

RayoDeLuz

New member
אני אני אני ../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ התחלתי לעבוד בגן ילדים >< משהו רע שקרה לך השבוע: מרגישה מדוכדכת אכזבת השבוע: מממ מעדיפה לא לספר שיר שלא הפסקת לשמוע: sometimes של בריטני התחדשות השבוע: ספרים, דיסק, גרביים תוכנית השבוע: כמעט מלאכים סרט השבוע: סידני וויט ובקול גדול ספר השבוע: ---- מאכל השבוע: ---- יציאת השבוע: שבוע שעבר בירושלים
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבוד בגן הילדים.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: -ילד בן 4 בגן הילדים שהתחלתי לעבוד... "מים טובים להכל כי אין להם טעם..." -בגן בזמן מנוחת הצהרים.. אחד הילדים אמר לחבר שלו:"היא לא יכולה להגיד לנו ללכת לישון כי היא לא יודעת את השמות שלנו.." מאכל השבוע: פנקייקים של הקיבוץ חח תמונת השבוע: מירושליים התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד ולישון חחח ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר

למעלה