סיכום שבועי

h e n y

New member
:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: שיצאתי הביתה בכיפור משהו רע שקרה לך השבוע: ששיגעו אותי בצבא{תארו לכם מה זה לאיים עליכם לסגור כיפור} אכזבת השבוע: הלכתי אתמול לעיר ברגל וחשבתי שאני אראה את כולם שם אבל אף אחד לא היה וזה מאכזב כי תמיד היה מלא שם..וכולם היו שם ביום שישי בערב..כמה חבל שדברים משתנים. שיר שלא הפסקת לשמוע: אהממ..מהמרחקים-גלי עטרי. התחדשות השבוע: ממ תוכנית השבוע: דקסטר סרט השבוע: נער שוליים ספר השבוע: "טוב במיטה" מאכל השבוע: סלט יווני יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לצאת הביתה בחג ולקבל חופש. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ידיד שלי אדם שעשה לך את השבוע: אחי ובת דודה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: ממ.. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: להיות בחופש..מקווה שזה יצא. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב שהיה.

h e n y

New member
אני משקית קישור...

הכוונה שאני מגייסת חיילי מילואים...גר...עבודה מגעילה..

JAP Noa

New member
למה מגעילה?

ואיפה את משרתת? פתוח או סגור? [פשוט ראיתי שאת גרה בצפון ואני חיפאית וכרגע הדבר שהכי מדאיג אותי בעולם זה איפה ישבצו אותי אחרי הקורס..]

h e n y

New member
ממ

מגעילה כי זה קשה לעבוד עם מילואימניקים מפונקים שבוכים לך על יום אחד של מילואים שהם עושים... זה גם עבודה משרדית וזה מעצבן, אני לא טיפוס של משרד.. אני משרתת במשגב זה ליד כרמיאל... בסיס פתוח..{שלפעמים מרגיש כמו בסיס סגור} לאן את מיועדת? כלל צהל"י?

JAP Noa

New member
יאאא משגב זה קרוב../images/Emo13.gif

וברור שאני יודעת איפה זה.. מממ אני מיועדת להיות מאבחנת מדעי ההתנהגות..מכירה? וען הם מתבכיינים לך? הייתי בטוחה שכי הם כבר סיימו צבא אז הם יהיו פחות ריגשי

h e n y

New member
חח איזה..

וואי כיףףף לך מאבחנת מדעי ההתנהגות זה אחלה!! תבקשי משגב..אני יקמבן אותך שם קצת..חח הם כל כך ריגשי דווקא בגלל שהם סיימו צבא הם חושבים שהם עשו את שלהם וזהו..

spinebuster

New member
עוד שבוע חלף

משהו טוב שקרה לך השבוע:התחיל החופש משהו רע שקרה לך השבוע:היה יום כיפור אכזבת השבוע:- שיר שלא הפסקת לשמוע: טראקים של עופר ניסים התחדשות השבוע: משכורת תוכנית השבוע:הפמליה (חבל שלא היה גוסיפ גירל) סרט השבוע: - ספר השבוע:- מאכל השבוע:אורז יציאת השבוע:הייתה לי יציאה אחת טובה אבל ששכחתי מה אמרתי :( משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:גוסיפ גירל וחופש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אלוהים אבל לא נראה לי שזה יצא אדם שעשה לך את השבוע:מי שהביא לי את המשכורת ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד קצת בסאפרי וללכת למקס ברנר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה

MeItOsH

New member
מסכמת.

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה לי שבוע ג'ורג'ינה.[שזה אומר המון עקבים,שחור,איפור שחור,והתנהגות ביצ'ית לחלוטין] משהו רע שקרה לך השבוע:הגעתי למסקנה שאני מדרדרת מדי בלימודים ושאני צריכה להתחיל להחזיק ת'עצמי אכזבת השבוע:דן. שיר שלא הפסקת לשמוע:womanizer - Britney Spears התחדשות השבוע:מתנות שחן הביאה לי מחו"ל-כמו לדוגמה בקבוק וויסקי
תוכנית השבוע:האח הגדול וסיאסאיי ניו יורק סרט השבוע:made of honor,Big stan, Meet Dave ספר השבוע:stone cold - David Baldacci מאכל השבוע:שוקולד יציאת השבוע:שישי,ראיתי את ידידים שלי שעברו לאילת וסוףסוף הבנתי איך משחקים פוקר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חופש.להתנתק מהכל. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:חן אהובתי
אדם שעשה לך את השבוע:חן,חברתי מכפר ורדים. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:אני והשמן שלי
התוכניות שלי לשבוע הבא:להרגע קצת ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:יכול להיות יותר טוב

שבוע טוב!../images/Emo140.gif

.. משהו טוב שקרה לך השבוע:יום כיפור,כל-כך הרבה דברים מצחיקים קרו. משהו רע שקרה לך השבוע:הצום הארור הזה..אני ואחותי התערבנו מי תשרוד יותר...והפסדתי אכזבת השבוע:חברה(אם אפשר לקרוא לה ככה)שעשתה לי משהו נורא נורא מגעיל ובגללה חצי מהשבוע לא רציתי לצאת מהמיטה
ונמחשב שלי,גם אחרי הפירמוט הוא מתמרד.
שיר שלא הפסקת לשמוע: שלמה ארצי-אהבתיה
התחדשות השבוע: ,מעיל מפול אנד באר,חולצהמ-24/7,נעליים מואנס והכי חשוב סוף סוף יש לי חורים באוזניים. תוכנית השבוע:המשפחה שלי(my wife and the kids ) בערוץ סטטאר וורלד,עשיתי ספייישל מטורף עם אחותי ראינו איזה שמונה פרקים.
סרט השבוע:
ספר השבוע: ביקור הגברת הזקנה,היומן ואני באמצע הספר שומרת אחותי. מאכל השבוע:תפוח,עוגת שמרים. יציאת השבוע:יום כיפור אין ספק,ישבנו עם אנשים חדשים ופשוט לא הפסקנו לצחוק.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אין משהו מיוחד. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שרי! אדם שעשה לך את השבוע:אור החברה הכי בעולם שעודדה אותיואדריאן החמוד הזה,נראה לי האוזן עומדת ליפול לי מרוב כל השיחות שניהלנו בפאלפון.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:יש הרבה אני לא זוכרת את כולם. "רונית אוהבת לרדת לכולם"חברה שלי מנסה להגיד רונית יורדת על כולם!
"באבקיס(רונית)יא חתיחכת עובדת אלילים"אחותי צועקת עליי אחרי ששברתי את הצום. תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: אין משהו מיוחד אולי לנסוע לדודים. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:עם עליות ומורדות.

Little Panda

New member
המממ טוב ../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא הרבה דברים... משהו רע שקרה לך השבוע: אנשים
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: The View- Superstar Tradesman התחדשות השבוע: נעלים
תוכנית השבוע: נחשו
סרט השבוע: "כמעט גיבורים" ספר השבוע: הספר שקראתי השבוע לא היה משהו... מאכל השבוע: קורנפלקס
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: היומולדת שלי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את רויטל
אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "פייסבוק זה כת השטן" תמונת השבוע: אני במהירה... התוכניות שלי לשבוע הבא: לישון, לטייל ולפגוש אנשים שלא ראיתי הרבה זמן ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא משהו

JAP Noa

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif וברוכה הבאה../images/Emo24.gif

h e n y

New member
מצטרפת למזל"טים...

שיהיה המון המון הצלחה בהכל!!
ואת היומולדת הכי כייפית שיש!!! אה וברוכה הבאה!!

Little Panda

New member
שוב תודה לכל המאחלות../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

לא הייתי בבית יומיים
ולשאלה, אני בת 15
(אני מרגישה זקנה בטירוף!)

למעלה