הסלקציה

../images/Emo175.gif../images/Emo41.gifהסלקציה../images/Emo41.gif../images/Emo175.gif

שיר השבוע של פארמור:
שיר השבוע לא של פארמור:
אלבום השבוע:
להקת השבוע:
קליפ השבוע:
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
עצבון השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
מה הספקתי לעשות השבוע:
תמונת השבוע: --- שבוע טוב

FullyAlive

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo29.gif~_____~

שיר השבוע של פארמור: We Are Broken שיר השבוע לא של פארמור: Cobra Starship -Keep It Simple Plain White T's- So Damn Clever Ubagu Alex - Si Pregunten Por Mi אלבום השבוע: While The City Sleeps, We Rule The Streets - Cobra Starship להקת השבוע: קוברה3> קליפ השבוע: אימרג'נסי תוכנית הטלווזיה של השבוע: שנות השבעים והחיים על מאדים
עצבון השבוע: מלאמלא עבודות ושיעורים>; משהו טוב שקרה השבוע: חופש,דא
מה הספקתי לעשות השבוע: לישון
תמונת השבוע:

Sakai Shana

New member
בלהבלהבלהבלהבלה2.

שיר השבוע של פארמור: My Heart. שיר השבוע לא של פארמור: Interpol-Evil אלבום השבוע: לאדעת להקת השבוע: מטאליקה. קליפ השבוע: מיוז-סופרמאסיב וזה תוכנית הטלווזיה של השבוע: שנות השבעים, ראיתי את כל עונה 3 בVOD. עצבון השבוע: גיליתי שיש בוחן במתמטיקה יומיים לפני הבוחן (מחר). ואין לי מושג מהחומר. משהו טוב שקרה השבוע: שתי מסיבות, והסתובבתי עם הגרעינרית שלי במודיעין וזה היה כיף. מה הספקתי לעשות השבוע: להבהיר כמה דברים עם אנשים, בערך... תמונת השבוע: להלהלה. (שלי)

HagarStar

New member
המ../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

שיר השבוע של פארמור: כל ריוט שיר השבוע לא של פארמור: גילטי פלז'ר - קוברה סטארשיפ אלבום השבוע: ריוט, דהה! וגם דה סיים אולד בלאד ראש וויד א ניו טאץ' - קיוט להקת השבוע: פראמור וקיוט קליפ השבוע: גירלפרינד - אבריל לאבין וליל מאמא תוכנית הטלווזיה של השבוע: הירוס ועל טבעי 33333> עונה שלישית ספ"ס
עצבון השבוע: המ.. נעצרתי? XDD משהו טוב שקרה השבוע: סנטר פעמיים, יצאתי הרבה, הייתי אצל קלי D: מה הספקתי לעשות השבוע: חח הכל הנ"ל תמונת השבוע:

Rotemmit3

New member
הרי התשובות:

שיר השבוע של פארמור: Conspiracy שיר השבוע לא של פארמור: Pretty Handsom Awkward-the Used אלבום השבוע: מטרופולין-הסליל להקת השבוע: Wolfmother קליפ השבוע: יוני בלוך- סיבה לעזוב תוכנית הטלווזיה של השבוע: מסכים עצבון השבוע: המחשב עובד יותר לאט מאי פעם משהו טוב שקרה השבוע: הייתי ב-VIP בסינמה סיטי וראיתי שם את עודד מנשה ועדן הראל
מה הספקתי לעשות השבוע: 4 עבודות, ולסיים לראות ורוניקה מארס. תמונת השבוע:
לחצו כאן

mcfly danna

New member
שלי!...

שיר השבוע של פארמור: fenes, born for this, brighter ועוד.. שיר השבוע לא של פארמור: HNL- mcfly , FOB- the take over the breaks over כזה.. אלבום השבוע: RIOT! , MITO להקת השבוע: שאלה רוטרית לא? paramore & mcfly קליפ השבוע: זאק אפרון רץ בגבעות בHSM2, זה עדיין מצחיק אותי.. תוכנית הטלווזיה של השבוע:נמלטים!!!!
..
עצבון השבוע: :ההורים, העובדה שלא הייתי בבית שבוע...ויש מחר בי"ס.... משהו טוב שקרה השבוע:נהניתי כ"כ בטיולים, דרסתי בטעות הולכי רגל-אבל לא קרה להם כלום.. בעצם זה לא כ"כ טוב.. מה הספקתי לעשות השבוע: - לדרוס הולכי רגל..
- לריב עם כולם
תמונת השבוע: paramore שבוע מצוין לכוללללללם!!!!!!!!!

LunacyFringe

New member
להלה.

שיר השבוע של פארמור: BFT שיר השבוע לא של פארמור: ממ, אני חושבת לייטס אנד סאוונד של יאלווקארד. אלבום השבוע: AMWOLWTT של דה אקסיס. להקת השבוע: דה אקסיס אני חושבת.P: קליפ השבוע: סיצ'ואיישנס של ETF. תוכנית הטלווזיה של השבוע: האוס.
עצבון השבוע: שרשראות. >>" ותמר!! משהו טוב שקרה השבוע: כסף!! DD: מה הספקתי לעשות השבוע: המוןהמוןהמון. בעיקר להרוויח כסף ולבזבז אותו. תמונת השבוע: אין.

TamirKC

New member
עי, אני../images/Emo192.gif../images/Emo70.gif

שיר השבוע של פארמור:
My Heart, All We Know, For a Pessimist im Pretty Optimistic. שיר השבוע לא של פארמור:
Corinne Bailey Rae - Put Your Record On, Evanescence - Good Enough, Kelly Clarkson - Up To The Mountain, Chris Richardson - Change the World. אלבום השבוע:
מיי דסמבר- קלי קלארקסון. ריוט- פארמור. להקת השבוע:
פארמור ואוונסנס. קליפ השבוע:
החדש של קלי, Dont Waste Your Time. למרו שממש התאכזבתי. תוכנית הטלווזיה של השבוע:
פרויקט מסלול- עונה 3 שידור חוזר
עצבון השבוע:
שאני שונא את כול מי שאני מכיר. ג'יזס. שיחנקו
משהו טוב שקרה השבוע:
בלייק וכריס אישרו אותי במייספייסD: כן, אני יודע שהם מארים כול אחד. תנו לי להתלהב בשקט. מה הספקתי לעשות השבוע:
או או, כעיקרון... כלום. תמונת השבוע:
מהמפגשון שלי ושל עדיD: והדגש על ידי

a k c

New member
../images/Emo109.gifלייק יור פיקצ'ר../images/Emo99.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חהחהחה.

שיר השבוע של פארמור: We Are Broken Here We Go Again When It Rains Emergency שיר השבוע לא של פארמור: Kamelot with Simone from epica - The Haunting
Epica - Solitary Ground Epica - Sensorium Epica - Cry For The Moon H.I.M - Join Me In Death H.I.M - Right Here in My Arms Lacuna Coil - My Wings The Academy Is - The Phrase That Pays The Dandy Warhols - We Used To Be Friends (Veronica Mars Version) Escape The Fate - Chariot Of Fire Nightwish - Know Why the Nightingale Sings Nightwish - Ever Dream Nightwish - Slaying The Dreamer Nightwish - Forever Yours Nightwish - The Siren Paramore - Fences Pink Floyd - Goodbye Blue Sky
The Red Jumpsuit Apparatus - Love Seat Trail Of Tears - Illusion Within Temptation - Stand My Ground Within Temptation - The Howling Within Temptation - Angels 3 Doors Down - Away From The Sun Bullet for My Valentine - All These Things I Hate 30Stm - Attack
אלבום השבוע: קפצו לי, אחרי כל הרשימה הזאת?!
להקת השבוע: השתגעתם?! קליפ השבוע: אהמ. של האקדמי, חפשו לבד D: + Haunting של הקמלוט וסימון. תוכנית הטלווזיה של השבוע: "צהוב" כמו תמיד
עצבון השבוע: קרציות מהשכבה. כמה מטומטמות הן יכולות להיות?!
משהו טוב שקרה השבוע: אהמ. הרבה הרבה הרבה מוזיקה
מה הספקתי לעשות השבוע: אהמ. להתבטל? תמונת השבוע: מוחעחעחע D: [קרדיט לשני
]

עונה

שיר השבוע של פארמור: Miracle
שיר השבוע לא של פארמור: Kingdom for a Heart - Sonata Arctica אלבום השבוע: A Little More Personal (Raw) - Lindsay Lohan
אלבום מצוין. להקת השבוע: ניקלבאק דההה
קליפ השבוע: wake up call אחד הקליפים הטובים שראיתי בחיי תוכנית הטלווזיה של השבוע:
עצבון השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: סיימתי את הפרויקט באנגלית מה הספקתי לעשות השבוע: את כל מה שהייתי צריך לעשות אין לי כוח לפרט תמונת השבוע:

McSon of Busted

New member
בלעכ.

שיר השבוע של פארמור: My Heart We Are Broken כלכך!! שיר השבוע לא של פארמור: *מעתיקה מפורום מק.* של מקפליי- The Heart Never Lies Silence Is A Scary Sound Umbrella
Don't Know Why לא של מקפליי
- Fightstar- We Apologize For Nothing Fightstat- Amaze Us Cute Is What We Aim For- Crush Tokio Hotel- Don't Jump Sum 41- Best Of Me Fall Out Boy- Our Lawyer............................ Busted- Who's David אלבום השבוע: מממ. ריוט, a present for everyone- busted, room on the 3rd floor- mcfly, wonderland- mcfly להקת השבוע: מממ. טוקיו הוטל, פייטסטאר, מקפליי ופארמור. קליפ השבוע: משהו שמישהי שלחה במייספייס על באסטד
תוכנית הטלווזיה של השבוע: מממממממממ. סרט- סטיק איט כי ראיתי אותו בלופים כי הוא חינם DDD: עצבון השבוע: ההורים. משהו טוב שקרה השבוע: ממ. תלאביב, משקפי שמש. מה הספקתי לעשות השבוע: תל אביב, מלא מחשב, קצת אימונים, מלא מוזיקה. תמונת השבוע: דאמ.
. הארי נראה כמו איזה דוגמנית XDDD

../images/Emo210.gifבאיחורD:

שיר השבוע של פארמור: crushcrushcrush שיר השבוע לא של פארמור: כל הפסקול של מולן רוז'
|כצר| אלבום השבוע: הפסקול של מולן רוז' D: להקת השבוע: - קליפ השבוע: - תוכנית הטלווזיה של השבוע: נמלטים , הירוס
עצבון השבוע: - משהו טוב שקרה השבוע: אילתתת D: מה הספקתי לעשות השבוע: שופינג ענק באילת, לדפוק כאפה לידיד XDDDD [התערבות] תמונת השבוע: אליל מין

למעלה