הסלקציה

../images/Emo210.gifווילה היה מת להגיע לחצי מג'וני דפ!../images/Emo69.gif

ג'וני דפ מושלם
ווילה לא XD

אלוש 4

New member
אני :]

שיר השבוע של פארמור: קרשקרשקרש שיר השבוע לא של פארמור: סקייטר בוי (אבריל לאבין) אלבום השבוע: ריוט (אני חייבת לקנות אותו) להקת השבוע: פארמור!!! (וגם פול אאוט בוי) קליפ השבוע: מי & יו (של פול אאוט בוי) תוכנית הטלווזיה של השבוע: אמממ מכינים קליפ בMTV של פול אאוט בוי עצבון השבוע: --- משהו טוב שקרה השבוע: הייתי בשירא בלוג :] מה הספקתי לעשות השבוע: שיעורים ישרא בלוג ללכת לסבתא ודודים שלי וחברים!!!! תמונת השבוע:

Emergency Exit

New member
אניייייייי.../images/Emo209.gif

שיר השבוע של פארמור: BFT. שיר השבוע לא של פארמור: Atrophy. רד ג'אמפסייט D: אלבום השבוע: לאיודעת יש הרבה T_______T. להקת השבוע: פאראמוררררררDDD: ברור. וRJA. קליפ השבוע: Face down. של RJA. תוכנית הטלווזיה של השבוע: סרטטט. אין תוכנית. סרט. "יורוטריפ".
עצבון השבוע: מישהו. משהו טוב שקרה השבוע: המממ. קנו לי סל עיתונים ב200 שקל ובכלל לארציתיXD מה הספקתי לעשות השבוע: להיות בת''א.
תמונת השבוע: איןליכוח.
אני בתגובהמהירה~.

mcfly danna

New member
סרט דוחה..

אבל כ"כ מצחיק... זה כ"כ מצחיק ומגעיל שבא לך להקיא..

../images/Emo210.gifחחחח הקטע שהכי הורג אותי בסרט הזה

זה הקטעים עם המנהרות "פרדון פרדון" XDDDDDDDDD

mcfly danna

New member
חחח נכון...

גם עם החוף נודיסטים... כמעט הקאתי באותו הרגע... וגם עם האפיפיור... פשוט סרט מצחיק וגועלי...

../images/Emo191.gifהתייבשתי בהופעה של ט"ה וחזרתי הביתה ../images/Emo7.gif

שיר השבוע של פארמור: Let The Flames Begin שיר השבוע לא של פארמור: Shine On You Crazy Diamond - פינק פלויד. אלבום השבוע: Californication- רד הוט להקת השבוע: פינק פלויד קליפ השבוע:
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
עצבון השבוע: התייבשתי בהופעה של ט"ה ופיספסתי אותה :(:(:):):)( משהו טוב שקרה השבוע: פגשתי את כל החברות מהפורום ... מה הספקתי לעשות השבוע: ללכת להופעה של ט"ה, להתייבש ולחזור :( תמונת השבוע: הפלא' החדש

Sakai Shana

New member
בזבוז כסף וזמן

בידיוק שמעתי איזו מפגרת אחת מדברת עליהם בטלוויזיה. היא נפגעה איכשהו בהופעה ופונתה לבית חולים, בקושי ראתה את ההופעה. היא אמרה שאנשים הרימו את הראש למעלה כדי שיאכלו רק לנשום ושכולם דחפו ובעטו וצרחו בייתר היסטריה. ואחרי כן שואלים אותה- "היית הולכת שוב למרות שנפגעת בהופעה וזה היה יכול להגמר בהרבה יותר רע?" והסתומה אומרת- "הייתי נותנת את החיים שלי בשביל עוד הופעה." פוזאיסטית משועבדת למסחוררר!#@$%

../images/Emo191.gif אולי בשבילך זה ביזבוב זמן, יש כאלה

כמוני למשל שכיף להם לשמוע טוקיו הוטל, אבל לא כיף להם להתייבש :|

a k c

New member
../images/Emo109.gifאני../images/Emo9.gif

שיר השבוע של פארמור: MH
שיר השבוע לא של פארמור: Aerosmit-I Don't Want to Miss a Thing Plain White T's-Hate (I Really Don't Like You( Plain White T's- So Damn Clever New Found Glory - Kiss Me Skye Sweetnam - Tangled Up In Me אלבום השבוע: Every Second Counts- Plain White T's
. להקת השבוע: Plain White T's |קליפ השבוע: המממ.. אין. תוכנית הטלווזיה של השבוע: Family guy
עצבון השבוע: שלא יצאתי לטיול
. משהו טוב שקרה השבוע: תמיר
. מה הספקתי לעשות השבוע: לפגוש את תמיר
, ולעלות באיזה קילו><". סתם
. תמונת השבוע: תמיר, גם אני יכולה?
|סמייליגבות|

May Music

New member
אניD:

שיר השבוע של פארמור:
Misery Business
שיר השבוע לא של פארמור:
הוט של אבריל
אלבום השבוע:
ריוט
להקת השבוע:
פארמור
קליפ השבוע:
הוט של אבריל
תוכנית הטלווזיה של השבוע:
הממ גיבורים
עצבון השבוע:
הממ הרבה, בעיקר מתמטיקה.
משהו טוב שקרה השבוע:
חופש
מה הספקתי לעשות השבוע:
מתמטיקה
תמונת השבוע:
איןןןן

שלי../images/Emo28.gif

שיר השבוע של פארמור: Emergency שיר השבוע לא של פארמור: Face Down - RJA [ותודה לגל
] Cat And Mouse - RJA Unknown Soldier - Breaking Benjamin Grey - Yellowcard Lights And Sounds - Yellowcard אלבום השבוע: Phobia - Breaking Benjamin
The Red Jumpsuit Apparatus - Don't You Fake It להקת השבוע: Breaking Benjamin The Red Jumpsuit Apparatus קליפ השבוע: Face Down - The Red Jumpsuit Apparatus תוכנית הטלווזיה של השבוע:
עצבון השבוע: כאבי בטן כל הסופ"ש משהו טוב שקרה השבוע: ראיתי אנשים. היה נחמד. מסיבות קטנות וכאלה ^^ מה הספקתי לעשות השבוע: כלום. זה היה נהדר. תמונת השבוע:

למעלה