המלחמה בעיראק ואנחנו/סקירה

../images/Emo18.gifהמלחמה בעיראק ואנחנו/סקירה

כידוע, אם לא יקרה נס כזה או אחר מתכננת ארה"ב לתקוף את עיראק ולשים סוף למשטר הרודני של סדאם חוסיין שמטיל את איימתו גם על עמו . בידי האמריקנים ובידי צה"ל מידע כי עיראק מחזיקה נשק להשמדה המונית הכולל נשק כימי,ואף ביולוגי שיכול לגרום לנפגעים רבים בנפש. במקרה כזה אמר רה"מ שרון כי "ישראל לא תישב בשקט" כלומר ישראל תגיב ואף תגיב בחומרה רבה לפגיעה באזרחיה-וזאת בניגוד לשנת 91´ שבה נחתו בשטח ישראל עשרות סקאדים וזאת ללא כל תגובה מצידנו. במצב כזה או אחר אנו,אזרחי ישראל נמצא את עצמנו יושבים בחדרים האטומים לבושים במסיכות מגן ומחכים לגרוע מכל. אך בניגוד ל91´ מצבנו טוב יותר הצבא העירקי כמעט משותק,בידיו סקאדים מעטים שהשמדתם תהיה המטרה הראשונה של צבא ארה"ב פרט לכך שאנו מנוסים יותר הרי שיש בידנו את ה"חץ" טיל נגד טילים הראשון בעולם,שהוכיח את עצמו בניסוים האחרונים ניסוים שבהם דימו מצב שבו טיל מיורט ע"י טיל החץ בהצלחה מרובה. בניגוד למלחמת המפרץ שבה ההתראה על שיגור סקאדים היתה קצרה יחסית הרי שכיום לישראל תהיה התרעה של 7 דקות
זמן ארוך יחסית שיאפשר יירוט של הסקאדים.

אשמח להוסיף ולהזמין את כולם....

בהחלט נכון, מערכת החץ היא המשוכללות בעולם, ומביקור שערכתי במוזיאון חיל האוויר נאמר לי שמפתחי החץ רוצים שתהיה מלחמה, כיד להראות את הכח של ישראל... בתפוז נפתח פורום בנושא המלחמה הבאה עלינו, הנה הקישור אליו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=679

אני אספר, אולי גם כולם יספרו?

אז ככה, אני גר בדירות יחסית חדשות (שנת 92) עם ממ"ד שכרגע מתפקד כחדר עבודה ו"מרכז בקרה על הבית" (פקס+מרכזייה+ראוטר+מודם אדסל+כל החוטי TV והטלפון) כלומר גם אני אטום בתוך החדר, אני עדיין יכול לכתוב (כן, כן, עם המסכה), ולהיות מחובר לעולם... ומה עם כל שאר חברי הפורום?

../images/Emo26.gifאז אצלנו בבית

יש מספיק מים מינרליים לגדוד שלם ואבא שלי התחיל כבר לאגור מזון... עדין לא אטמנו את החדר או משהו כזה אני מניח שגם זה יבוא...

דן מלך

New member
רק להוסיף דבר קטן...

טיל החץ יוצר ע"י התעשיה האוירית ולא ע"י חיל האויר... ודרך אגב, מי אמר לך שרוצים שתהיה מלחמה כדי לנסות? לא נראה כל כך הגיוני... אולי זה היה בציניות.

plomphy

New member
ארה"ב זבל של מדינה

מדינה מגעילה בטירוף. בוש וכל הממשל הדפוק שלו יכולים ללכת להזדיין. (תעשה טובה עומרי אל תמחק, לא פגעתי באף אחד) חוצמיזה ממזמן ידעו שיש לו נשק בלתי קונבנציונאלי, ושרון מדבר הרבה. שתבוא המלחמה אני יהיה בניו יורק.. אצל אבאל´ה..

דן מלך

New member
עלק זבל של מדינה...

בלי ארה"ב אני לא יודע אם הייתה מדינת ישראל!!!

plomphy

New member
אז בוא נגיד להם תודה על העזרה

אבל זה לא משנה תעובדה שזאת מדינה דפוקה.

דן מלך

New member
תגובה

את יכולה להסביר למה את מיתכוונת שאת אומרת "מדינה דפוקה"???

plomphy

New member
אוקיי

כל מה שהם עושים שם זה להתלונן על כמה שהאנשים שלהם שמנים בגלל המזון המהיר, שבעשירית הכסף שיש להם הם יכולים להאכיל את כל אטיופיה למשך חודש. אז בסדר, תגיד שזה לא עניינם והם צריכים לדאוג לבעיות שלהם (חלק אומרים שזאת מעצמה לכן היא צריכה לקחת חלק בפתירת בעיות עולמיות, וכמו שאתה יודע- אטיופיה=המדינה הכי ענייה בעולם מכאן נובע בעיה עולמית) אבל אם הם מחליטים שזה לא העסק שלהם והם מטפלים בדאגות שלהם בלבד, אז מה הקטע פתאום שבוש מחליט להיות המשטרה של כל העולם, ולפוצץ את עירעק שאנחנו אלה שנסבול מהתוצאות? איזה זכות יש לו?! אנחנו אלא שנקבל שחרא הביולוגי/כימי, לא הם! ובכלל כל הממשל שם ממש מעצבן אותי, אבל זה דיון שלא קשור לנושא הזה (המלחמה)

דן מלך

New member
תגובה

תיראי... אני לא מסכים איתך בנושא לגבי אתיופיה(ומה זה קשור לנושא של ישראל-ארה"ב???) אבל מה שאמרת עם המילחמה של עירק זאת השטות הכי גדולה ששמעתי... את שואל בישביל מה ארה"ב נלחמת בעירק? אז אני יענה לך! ב-י-ש-ב-י-ל-נ-ו!!! כי בעיקרון, מה אכפת לארה"ב מעירק??? אבל היא באה במטרה לעזור לנו כי עירק היא המדינה מ"ס אחת שמתסיסה את כל האזור(המזה"ת) נגדנו!!! ביגלל זה ארה"ב מתקיפה את עירק, לא בגלל משהו אחר, אז כדי שתשני ומהר את הדעות שלך כי את לגמרי לא צודקת! ודרך אגב, לפי מה שקראתי ארה"ב הפעם תשתף אותנו ותיתן לנו להחזיר באופן מסויים ויהיה תיאום בין ישראל לארה"ב מה שלא היה ב-91!

plomphy

New member
כדאי שאני ישנה את הדעות שלי ומהר?

ואי זה היה שיא הבגרות מצידך... אני לא שואלת בשביל מה הם נלחמים, אני אומרת שהם צבועים כי מצד אחד הם מתעלמים משאר העולם ומצד שני הם באים ודופקים אותנו- זה הכל. ולא ממש בא לי לריב איתך, אתה תישאר בדיעה שלך ואני בשלי- טוב?

La Gamba

New member
אבל הם לא היחידים

חוץ מזה, את בורחת לשם נכון? אז איך את יכןול לשנא את ארה"ב? בארה" יש המון דברים טובים והמון דברים רעים, כמו בכל מדינה.... אגב, לברוח זה לא פיתרון.

plomphy

New member
......

אני יודעת שאני סותרת את עצמי, אבל מה לעשות- במצב הכללי בעולם שם יותר עדיף. לפחות בזמן מלחמה, כמה שהמדינה מגעילה. (אני גם אמריקאית אז בכלל...) וברור שהם לא היחידים, אנחנו פשוט מדברים עליהם
ובקשר לבריחה, כן אני יודעת שאני בוגדת/חוטאת/אנטי ציונית מה שתגיד- זה ממש לא מזיז לי, כבר אמרו לי את זה מספיק אנשים

La Gamba

New member
לא, זה פשוט לא עוזר

תברחי לשם, עדיין תהיה שם רמת פשיעה פי אלף יותר גבוהה, ותצטרכי לחכות עוד חצי שנה לפני שאוסמה יגלה את נוכחותו בקרוב... שלא לדבר על החורף הנוראי בניו יורק (זעם אלוהים)

plomphy

New member
אה... מהבחינה הזאת-

אני יודעת שרמת הפשיעה יותר גדולה, אבל יותר עדיף שם עם הפשע מאשר פה בזמן מלחמה... ואבא שלי לא גר בעיר גדולה, אז תאמין לי- את המקום שהוא גר, לא יפצצו
וחורף.. אוי החורף.. אני כל כך מתגעגעת לשלג!! עוד סיבה לטוס!

La Gamba

New member
כנראה ששכחת את הרוח ואת הקור

יש לך זיכרון סלקטיבי כמו שלי

plomphy

New member
לא, לא שכחתי../images/Emo186.gif

אבל אני אוהבת חורף...מאוד...
גרת בארצות הברית?

למעלה