המלחמה בעיראק ואנחנו/סקירה

דן מלך

New member
באותה מידה..

לא יהיה כדי שטיל כימי או ביולוגי יפגע במרכז בגדד... את זה גם יודעים העירקים והסיבה הזאת תהיה אחת השיכולים העיקריים של עירק ליפני שהם יזרקו פה טילים! ועוד משהו, ***אבל ליפני שאני יתחיל אני אומר שאני לא מתבסס ממקורות אמינים ושמעתי את זה איפשהו וזאת לא עובדה זאת השארה, אז אל תקפצו עלי עם תגובות כי זאת רק השארה! אז ככה, אם עירק תשלח טילים כימיים או ביולוגיים לא יהיה טוב לעירק, ישראל תתחיל במלחמה אמיתית כמו שישראל יודעת, זה יתחיל בלפוצץ את הסכר של נהר הפרט ולהציף את כל בגדד ויגמר בפלישה של חיילים תוצרת כחול לבן לשיטחי עירק!!! אז לא כדי לעירק להתחיל איתנו בכלל כי יהיה אפשר למחוק עם טיפקס את המקום שבו נימצאת עירק במפה!!! ראו הוזהרתם עירקים!!! ועוד משהו ל-xyxyxy בן-אדם, אתה כל כך פסימי... מי זאת עירק??? אני רוצה לראות טיל כימי אחד יורד על ת"א... לא יהיה להם טוב... אבל אם אתה בוחר להאמין שעירק יותר חזקה מישראל שיבושם לך!

plomphy

New member
עירק אולי לא יותר חזקה

אבל לסדאם יש ביצים. והוא לא יהסס להשתמש בטיל כימי אם הוא יצטרך. (כמובן הוא יתחרט על זה אבל זה לא העניין)

xyxyxy

New member
הבעיה הגדולה היא שלסאדם אין מה

להפסיד זה בדיוק הנקודה בוא נגיד שההשערה שלך נכונה (מה שאכן נראה לי נכון) ופוגע ב ת"א איזה טיל כימי ישראל פולשת לעירק ברור שאין לך הם סיכוי למה מי זאת עירק סתם ערבים הבעיה היא שלסאדם אין מה להפסיק מצידו יהרגו כל אזרחי עירק יש לו את הבונקרים שלו ואת ה 5 מיליארד דולר שלו בבנק בטח לא יהיה לו בעיה לברוח מעירק אם לסאדם היה מה להפסיד אז האיום לא היה כזה גדול פשוט אין לו מה להפסיד האמריקאים צריכים לעזוב את עירק אם העירקים יבנו כלכלה טובה למשל וזה יהיה מדינה נורמלית (חוץ מהעובדה שזה שלטון טוטאליטרי) אז אפילו אם לעירק יהיה 10000 טילים אין להם שום אינטרס למשל סתם להשמיד את ישראל כי יש מה להפסיד

yuvalr1

New member
כל עוד סדאם בשלטון העירקים תמיד

ישאפו להשמיד אותנו, ושום דבר לא יעזור. בעניין הזה אני ממליץ על הספר "תמוז בלהבות" של שלמה נקדימון. ספר מעולה וממש מעניין המספר על השמדת הכור הגרעיני של עירק ע"י מטוסינו וכל מה שהתלווה לזה (כמו למשל: התגובות הנזעמות של העולם). מי שקורא את הספר הזה יכול להבין למה עד שסדאם לא יפול תמיד תהיה סכנה מוחשית לישראל.

למעלה