סופשבוע שהיה

buba300

New member
../images/Emo180.gif../images/Emo42.gifסופשבוע שהיה../images/Emo9.gif

המזג אוויר היה נפלא ובטוחה שגם אתן ניצלתן זאת והנה הסופשבוע שלנו - בשישי רומי כהרגלה את הגן פקדה נסעתי לשופינג בראשל"צ בהנאה לחדש המלתחה ולרומי חולצות, שמלות, מכנסים וגם בגד ים
בצהרים אספתי את הנסיכה ואת הבגדים היא דיגמנה. שכנה הגיעה עם הבן לקפה
ובערב נסענו לסבתא וסבא לבקר. גם אחי הבכור הגיע עם ילדיו ואחותי ובעלה עם הילדים. הארוחה היתה מאוד טעימה ורומי שיחקה עם האחיינים והשתוללה. בשבת בבוקר נסענו למשחקיה מול הלונה פארק עם שכן ובנו וגם שיחקנו במתקני ספורט. טיילנו לאורך הפארק עד בבלי. נשנשנו קרטיבים ופגשנו בחיות ובחזרה רומי נרדמה ברכב והמשיכה שנתה בבית לכמה שעות
היה לי זמן לנוח, לאכול, להתקלח וקצת על המחשב. רומי התעוררה לנשנש ארוחה, להתקלח ולהתנגב
התלבשנו ונסענו עם חברותא לסינמה סיטי בראשל"צ הסתובבנו, חנויות, ארוחה לילדים וארוחת ערב לנו המבוגרים בגי'רף
חזרנו ב- 12 בלילה
עייפים אך מרוצים.
וכעת אתן, שתפו, ספרו על החוויות (טובות ופחות טובות) והנאות שלכם.
שיהיה שבוע נעים ומוצלח לכולם

סופ"ש של ימי הולדת ../images/Emo65.gif

ביום שישי היינו ביום הולדת שנה של האחיינית המקסימה שלי
הילדים (9 במספר, לא כולם שלי
) היו מאושרים. הסתדרו נהדר ביחד, שיחקו בחוץ, בנו אוהל מקרשים וסדין ישן ובגדול, לא שמענו מהם. ביום שבת בבוקר הילדים נסעו עם אבא שלהם להורים שלו והשאירו לי את כל הבוקר והצהריים פנויים לנוח, לסרוג, ללכת לחדר כושר, לקרוא... אחה"צ נסענו ליום ההולדת של הילדים המקסימים של גליש. נהנינו עד מאוד (כולנו, ילדים + אמא
)... השבוע מתחיל שבוע ל"ג בעומר, תחזיקו לי אצבעות שאעבור אותו בשלום

בּלו

New member
פרודוקטיבי ביותר!

החלטנו לצבוע כמה קירות בחדר השינה שלנו, בדרכו להפוך מחדר סטודנטים לחדר שינה נעים. ועשינו את זה ביחד עם האפרוח והפיצית ששיתפו פעולה למופת. אנחנו מאד גאים בעצמינו, על כך שאף הורה לא עבר התמוטטות עצבים, ואף ילד לא טבע בדלי של צבע
ואפילו יצא צבע יפה... (נראה לי..... עוד לא התרגלתי...)

icy tear drop

New member
יההה אני זוכרת אותה תינוקת!

איך היא גדלה להיות בובה יפהפייה... תעלי עוד תמונות :*)

gallish

New member
../images/Emo65.gifסופשהשבוע שלנו../images/Emo9.gif(../images/Emo18.gifמלא תמונות..)

לנו היה סופשבוע חגיגי במיוחד, סופשבוע של ימי הולדת, אחד ועוד אחד
בשישי בבוקר חגגנו לנעם יומולדת בגן היה מאוד מוצלח, מרגש ועשינו "הפעלה" - "חבל על הזמן"
תכף יגיעו התמונות וההסברים, בינתיים פה, זה רק הסיפורים
בשבת, עמדנו מהבוקר להכין ולארגן
, בעיקר אני, ואמא שלי (אין עליה!!!!) גם כן, אחר הצהריים חגגנו יומולדת משותפת לשני הילדים, היו המון חברים טובים, והיה כיף גדול! (כך כולם אומרים
) היתה שם פינת יצירה וציור של שלטי עץ לדלת, פינה עם טושים לגוף מנצנצים ו"איפור" לכל ילד, פינת בצק, בה הילדים הכינו לעצמם עוגיות טעימות, ולפינאלה, הופעת להטוטים של אח שלי (האחד והיחיד!) - הילדים רצו רק עוד ועוד
בסוף הערב, כמובן, ארוחת ערב מלאת מטעמים, מה אגיד לכם - לא קל להכין "הפקה" למעל 50 אורחים - אבל לגמרי מספק ומעצים!!! וכמובן, העיקר - הילדים היו מאושרים מאושרים מאושרים!
ועכשיו, ברשותכם, מצרפת "קצת" תמונות, בחיי שניסיתי לצמצם - אז קבלו רק את ה"נבחרות"
... שיהיה שבוע מעולה!
גלי.

gallish

New member
לנעם היתה במרץ ../images/Emo13.gif

ב-18 למרץ. אבל בגלל כל מיני סיבות המסיבה בגן נדחתה, ולכן גם את המסיבה בבית דחינו ואיחדנו עם אח שלה (שתהיה לו יומולדת בתחילת מאי). מזל טוב לבת שלך

icy tear drop

New member
אני זוכרת שהיה לנו את אותו תל"מ...

לי פשוט היה שבועיים עיקוב... חח נחמד לצחוק על זה כשזה רחוק מאחור.

gallish

New member
../images/Emo15.gif../images/Emo60.gif../images/Emo107.gif"איילת מטיילת"

אבא על הסיפור תןתן על החיות אמא "מאחורי הקלעים" (ועל המיץ והעוגיות
) ונעם איילת
היה משובח!!!

נועם@בת

New member
איזה רעיון יפיפה

ונועם שלך כזאת איילת משקיענית, חסרים לה רק תלתלים ברעמת השיער הג'ינג'ית שלה. רואים שהיה לכם סופשבוע מלא אהבה והנאה (וגם רואים שעכשיו את נושמת לרווחה שהכל עבר בשלום ושאת כבר אחרי זה
). בתיה

annabe

New member
יופי של רעיון

ושל ביצוע ושל ילדה... אני צריכה לשמור את זה ליום ההולדת הבא. מזל טוב

למעלה