סופשבוע שהיה

בבוקר היינו כולנו בציפורי והיה ממש נחמד חזרנו, אכלנו צהריים, וכולם נפלו לשנ"צ עד 4 וחצי!! ורק אני, ה../images/Emo47.gif התעוררתי כמו ארבע ובמקום להסתובב לצד השני ולישון עוד שעה ירדתי למטה, הכנתי לי כוס ../images/Emo96.gif ושתיתי אותו עם העיתונים בשקט בשקט. מתה על ההזמנויות הנדירות האלו. בקיצור, אחלה שבת, שרק יהיו עוד כאלו. שבוע טוב לכולן!

מיקמיק21

New member
אצלנו....../images/Emo171.gif

ביום שישי חגגנו לגיא יומולדת 3 בגן, היה מקסים ומרגש, גם סבתא וסבא באו לראות. הוא כ"כ התרגש שהוא חיכה על כסא היומולדת הרבה לפני שכולם הגיעו...... אח"כ פרגנתי לעצמי קפה בארומה עם מעיינוש בעגלה וקצת קניית מתנות לחברה שילדה. בערב ארוחת ערב אצל ההורים שלי, גיא השתולל עם בנות הדודות שלו. בשבת נפגשנו עם חברים שלא ראינו זמן רב לפיקניק בגני יהושע, היה ממש נחמד. גיא למד לפדל על האופניים הורודים של הבת של חברים שלנו שהם באותו גיל ובהמשך להתלהבות שלו קנינו לו מקץ כמה שעות אופניים בצומת בילו מתנה ליומולדת. הוא בעננים. וגם אני, כ"כ שמחתי שהוא הצליח והייתי גם גאה בעצמי שהצלחתי ללמד אותו וגאה בו שהוא למד כ"כ מהר.... יש שבתות שאני ממש נהנית ממנו ואז עוד יותר קשה לי להתחיל את השבוע... לצערי כל התמונות בבית...ואני בעבודה... אז מקווה להשוויץ בהמשך שיהיה שבוע טוב לכולנו!

סופשבוע שלא נגמר עד עכשיו

ולא בקטע טוב, הקטנצי'ק חולה וכל הזמן בוכה ולא נרגע ליותר מחצי שעה ובעלי...גולת הכותרת! הוא במילואים, כאילו מישהו עושה לי דווקא. לא ממש היה סופ"ש אבל אני שמחה שכולן נהנו...

למעלה