סיכום העונה

4קטיה

New member
לכולם!!!......./images/Emo182.gif

היי מה קורה אנשים?!!....כנראה שחרא....אני צודקת נכון?! איזה מבאס זה שהסידרה נגמרת...!!הם פשוט חייבים לעשות עונה שנייה!!.... ולכל השחקנים: אני כותבת ת'הודעה הזאת 28 דק' לפני הפרק האחרון...בואו נבכה... חחח...חולה עליכם ביו'ש

keton13

New member
והנה עברה לה עונה :))))))

(ידעתי שזה יסתיים בנשיקה) :))))))))))))))))

JustME79

New member
אני רוצה שוב!../images/Emo10.gif

איך ה-50 פרקים האלה עברו כאילו לא היו. הכל עבר כל כך מהר, לא הספקתי לשים לב שזה עבר כבר! מה אני יעשה עכשיו כל יום ב-5?? מה אני יעשה עכשיו בלי לראות את אדם לפחות בטלויזיה? אני ימות! הפרק הזה יחסית לפרק אחרון לא היה בכלל מרגש.. ואח שלי אמר דבר נכון- אין על מה לעשות עונה שניה.
שיר.

toxic babe

New member
קטקוש!! מה קורה מאמוש?

שתדעו לכם שהיא חברה שלי, ואנחנו כל יום הולכות ביחד לבצפר =) כן באמת עצוב, חחחחח אבל לא ראיתי את הפרק האחרון מה היה??

Just One Man

New member
אני תמיד צודק ../images/Emo9.gif

הסיום סגור על מה יעשו עונה שנייה? על היחסים בין מור ותומר? על החיים באותו בית של מור ויעל ואבא של מור ואמא של יעל? תהיו מציאותיים... ותחשבו קצת... אין על מה לעשות עונה שנייה... סגרו את כל הנושאים... פשוט מרגש אחותי בכתה...

lilo the sexit

New member
מור ותומר חברים אז... אין מה לדאוג!

עונה שניה עדין מדברים על זה מתוך 100% יש 50% זאתמרת חצי חצי! ואולי זה 55% שזה עדיף עדין אם זה הפרש קטן!

gordi13

New member
עונה שניה מיד!!!

חובה שהיה עונה שניה לראש גדול מה מור זכתה בהולנד מה הייתה ועם תומר מה עם אלחנן אופפפפפפ נהייתי מכורה לזה

elit the sweet

New member
למכורה...

לראש גדול לא מתמכרים אלה מסתממים... מה את לא מקירה את הסם ראש גדול כי אצלי הוא מצוי מתחת לכרית ... טו2 ממי צחוקים אתך ... בייייייייייי

JustME79

New member
איזה שקרןןן!!!!!!!!!!!!

אני בהלםםםם חוצפןןן!!!!!! אני לא בכיתי!! למה לשקר???
שיר. נ.ב- חכה חכה...

תראו...

גם אני הזלתי בסוף הפרק כמה דמעות, אבל שימו
הכול לטובה
עכשיו אולי תהיה עונה 2
נלך לעשות הפגנה באולפנים

ליזוש 4

New member
אוף!

לא רוצה שהסדרה תיגמר! זו הייתה סדרה מצויינת!:) חבל שהיא הסתיימה!

אני יגיד לך...!!! כנסי...

צביקה הודיע לאלחנן שהוא יהיה מנהל בית הספר ובשביל זה הוא צריך לסיים גן חובה (מכיוון שלא סיים). תומר מספר למור שהוא זה שגנב לה את המגבות ומחזיר לה אותן.מור מתעצבנת והולכת משם וגם היא אומרת לו שלא יידבר איתה יותר.היא מחזירה את המגבות לבצפר ומודיעה למנהל והוא אומר לכל הקבוצה שהם נוסעים לתחרות הארצית!!! מור ויעל מתפייסות. בועז שר סרנדה לאיילה ואנסטסיה עוזרת לו.מודיעים לקבוצה של מור שהם זכו בתחרות הארצית והם נוסעים להולנד לייצג את ישראל.מראים את התחרות ואחרי שהם זכו תומר בא לאולם ואומר במיקרופון שהוא אוהב את מור והיא שומעת (כמובן...!). ואז מראים כעבור חודשיים את תומר בא לבית של יעל ומור (הן עברו לגור כולם ביחד) ואומר ליעל אם מור עדיין אוהבת אותו... יעל אומרת לו שכן ואז הוא הולך למקום שמור תמיד הולכת כדי להיות לבד והם מתנשקים וברקע מראים את הגביע שמור וקבוצתה זכו בו!!!!! הסוף הכי מהמם בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת, דניאלוששש בדיכאון עמוק

s h s h

New member
קצת בלבלת...

המנהל מודיע לקבוצה של מור שהם מייצגים את הביצפר בתחרות. אז רשום אחרי חודשיים ורואים את תומר מגיע ל"אולם" של התחרות, בו הוא פוגש את יעל, שאומרת לו שמור עדיין אוהבת אותו ומציינת בדרך שהם עברו כבר לגור ביחד. עוברים לאולם, שם מודיעים שהקבוצה של מור ניצחה והם נוסעים להולנד. אח"כ מור, ריקרדו, יעל ואורי עומדים ביחד ושמחים על הזכייה, ומור מחפשת את הגביע, ואז תומר מגיע למיקרופון באולם עם הגביע ואומר שהוא אוהב את מור ושואל אותה אם היא רוצה להיות איתו והיא מחייכת (קצת מזכיר את הסוף של מיה ומנואל במורדים...). אח"כ הם מתנשקים במקום שמור תמיד הולכת אליו וזהו.

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo182.gif סיכום העונה ../images/Emo182.gif

שרשרו לכאן הכל- רגשות, תהיות, תקוות לעונה שנייה- הכל

בדוגרי...

כל אחד יגיד שהפרק האחרון נגמר לא יפה כי בדוגרי אף אחד לא רצה שזה יגמר וזה פשוט מתוך ביאוס... אבל תאמינו לי אני גם ממש מבואסת שנגמרה העונה ובאמת מה אני יעשה עכשיו ב-5?!? אבל... הפרק האחרון היה פשוט מהמם!!! הסצנה האחרונה הייתה כל כך יפה!!! ובדרך כלל אני לא אומרת את זה אבל... הפרק האחרון של הסידרה הזאת היה פשוט מ-ה-מ-ם!!

NoTy HoTTy

New member
סורי זאת הודעה שלי

ההודעה של "בדוגרי..." זאת הודעה שלי פשוט הייתי בטעות על המשתמש של חברה שלי...

מי זה??????????????????????????????

מה המצב אחותי יאללה זזתי בייייייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה