סיכום העונה

היה מעולה! ואני מקווה שיהיה המשך!!

לדעתי זו הסדרה שהכי דיברה אל בני הנוער בגובה העיניים,ועל דברים שהכי מעניינים ילדים בגילאים האלה (כיתה ח' וכדומה)..! סדרה מצחיקה,ומרגשת כאחד. פשוט מושלמת!! מקווה שנהנתם גם..וכבר מחכה לעונה השנייה!! בה בייי

°°NaTaLi°°

New member
הסידרה פשוט מדהימהההה

הסידרה פשוט מדהימהההה לדעתי אין סידרה יותר טובה מיזו היא עוד לא הגיעה! אני נורא עצובה עכשיו כי הסידרה ניגמרה אני מתפללת שתיהיה עונה שניה או לפחות שיסדרו תפרקים החוזרים כי אני לא יוכל לשרוד בלי "ראש גדול"

ווווווואיייי

וואי מזה אהבתי תסידרה הזאתתתתתתתת שלפחות ישימו שידור חוזר או משוווו אבל הלוואי שיעשו עונה שנייה אני מתה ללכת לאודישניםםם עם אושרי כהן החתיךךךךך חח סתם אמממממ זאת הייתה הסדרה הכי טובה שראיתיייייי

JustME79

New member
אין לי עוד מילים../images/Emo10.gif

זה עצוב. עוד לא עיכלתי כזאת אני =/ רק ביום ראשון אני יעכל, שאני ידליק את הטלויזיה ב-5 ולא יהיה לי מה לראות. ואז אולי אני אעכל את זה. קצת. אני עדיין חיה בבועה שתהיה עונה שניה, אבל הבנתי שאין על מה לעשות עונה שניה. כל מה שאני רוצה זה שאדם יענה לי להודעה הפרטית ששלחתי לו ואני יהיה הכי מאושרת בעולם. ולא יצטרך אפילו עונה שניה... בן לוי, יכול להיות שיש לך במקרה את המילים לשיר של איילה?
שיר.

אוףףףףףףף.....

לא נכון איזה בעסה... זה לא פר... אני רוצה עוד עונה... אני דורש עוד עונה ואני רוצה לשחק בא.....

elit the sweet

New member
לאסף קוזי

אני ממש כמוך מתה להשתתף בעונה הבאה (עם תהיה)והלווי שתהיה טוב מחכה לתשובה ... ביו'ש

נצל"ש ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עשיתי משהו נחמד מאוד בפוטושופ, ואני לא מצליחה להעלות את זה
זה מסוג psd ובגלל זה אני לא יכולה להעלות את הקובץ
מה עני עושה

blackangel12

New member
תראי מה את עושה...

מעתיקה את התמונה לצייר ואם זה אנימציה תעבירי לאנימייצן שופ 3

ניסיתי להעביר לצייר וזה העתיק לי רק

את המסגרת עם הכוכבים בלי התמונה עצמה (?!) ואנימייצן שופ 3, מה זה
ואיפה מורידים

אוףףף זהו נגמררר ../images/Emo10.gif

אוף מה זה כבר נגמר?!?!?!?!?!?! רק 50 פרקים?? זה כלום צריכים דחוף לעשות עוד עונה ומהר!!!!!

אל תשימו ../images/Emo23.gif לכינוי שלי..

סתם כינוי טיפשי שלא משתנה איזה באסה שנגמר הפרק האחרון אותי מאוד ביאס.. מה עם יעל ואורי? ריקרדו וטלי?? איריס ואיתי?? כאילו מה קרה לשאר?? יש את מור ותומר ואלחנן אבל השאר...? בכל מקרה דורשת עוד עונה!

באסה נגמר!!!../images/Emo10.gif

איזה באסה שנגמר אה? אבל נקווה לעונה שנייה!!!!!!! ואי מזה נהנתי מהסדרה הזאת היא כל כך חמודה וכייפית לראות!!!!!! הכי טוב שהיה מצחיק!!!!!!!חחחח היה מדהים טוב נקווה לעוד עונה בינתיים שיהיה בהצלחה לכל השחקנים בעתיד!!!!!!!!!!

ואייי פרק סוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

ואייייייייייייייי איזהההההה יפהההההההההההההההההההה

:(

אני התחלתי לבכות... אבל היה סוף מפגר בלי צורה... למרות שאני הייתי רוצה ליהיות במקום אלמה----> אני יכולה להמשיך לרצות

יאווו

אני כזה לא מאמינה שנגמר!!! היה כזה יפה וכל כך נהנתי לראות! איך אני יתגעגע :[ חובה עונה שנייה!!!

איזה מבאס..........

אני מדברת עכשיו אל ועל הדמויות..... תומר כזה ממי איך שהוא היה עצוב..... ואז אמר למור שהוא אוהב אותה... זה היה כזה יפה.... וריקרדו הכי חמוד..."למה תמיד אני אשם" הוא כזה ממי!!! היום לא הראו את מיכאלה בכלל רק בקטע הקטן שעושים את ה"מסיבה" לאלחנן...... ובועז ואלייה כאלה ממים ביחד......!!!! טוב אין לי כוח לכתוב עוד אז........ סיו לייטר!!! (נתראה).......!!!! אוהבת רזי.. נ.ב כנסו לאתר יש שם ראיונות עם גור אלמה וספיר...!!!! msssm.tipo.co.il

שלגייה17

New member
רוצה עונה שניה ../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif

אוווף אני רוצה עונה שניה ואת אדם חחח אבל לא ברצינות אוף אין על מה לעשות עונה שניה זה מעצבן אותי אוווף כאילו לא לראות את אדם יותר זהו??? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אוווף הוא שיא החתיך אני לא רוצה להיפרד מהם אבל זהו זה נגמרררררררררררר

למעלה