סיכום העונה

הלווווווווווווווווווווו

מה עם ריקרדו ואיריס ואיתי ויונתן ואביב ונורית ואלחנן ואמא שלו ובלילי וג'יזל וטלי וענבל וצבחקה ואילנה ושיפרה ואיילה ובועז ואנסטסיה.......... את המנקה הזכרתי???

elit the sweet

New member
זה לא מובן...

זה לא.... פשוט זאת היתה סידרה כל כך טו2ה ש... פשוט חבל פ]שוט חבל חייבים לעשות סדרת המשך הוא משהו עם פשוט טובים מידי

../images/Emo25.gifלכל השחקנים../images/Emo25.gif

שיהיה לכם ב-ה-צ-ל-ח-ה אתם מדהימים ומשחקים פ33ה אוהבת מאוד
ורד

זהו זה../images/Emo7.gif

לא רוצהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אני רוצה את ראש גדול לכל השחקנים והנערים אני מצטערת שזה נגמר מקווה שהסדרה תחזור בהקדם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הדר לוי שמתה כמוכם על ראש גדוללללללללללללללללללללללל

king2005

New member
שחקני ראש גדול, כנסו!

ספירוש, אלמוש, שרונוש, גור, יונתן, רועי, אדם, אם הייתן עושים שיחה עם כולם או עושים מסיבה סיום, והיה לי אך לבוא הייתי אומר שנהנתי מאד לראות את הסידרה, לראות את אלמה הפצצה,ספיר הנסיכה ושרון הדוגמנית שצריכה לדגמן.. יונתן, שחקת מצויין היו לך אחלה קטעים עם איציק כהן שהצחקת אותו כל יום מחדש.. רועי, היית אחלה, אהבתי את הקטע שהפסקת את הכתה שאח שלך בסדירה, נתקת לו את הגיטרה שאמר לך אל תיגע.. בקיצור, חבל שהסידרה נגמרת, נהנתי לקרוא אותכן בעיקר את הבנות הכוסיות שבסידרה כנ''ל והבנים הייתם מצחיקים ... ושיהיה לכן המשך חיים נעימים בכל מה שתלכו, הם זה לשחק בעוד תוכנית טלויזיה, ובכל מה שתרצו.. ביי נשמות שלי ..

לא מצאתי את ההודעה שלי אז....

אם מישהו נכנס לאתר שלי שיגיד לי ואם לא אז קבלו שוב את התכובת ושרשרו הודעות זה חשוב לי שאני אדע מה לשנות, ולשפר פליזזזז אז לחצו על הלינק וכנסו ותכתבו בפורום!!!!! זה חשוב לי ממש. לחצו כאן- פסיפלורה

אנשים---> שחקנים--> כנסו דחוףף...

היי אנשים.. מה קורה??!?!!? אני לא ממש אהבתי את הפרק... מה נסגר עם כולם?!?! עם איתי ואיריס וריקרדו.. כאילו עם מי היא הייתה בסוף? ויעל וגור..?? היא אמרה שהיא רוצה אותו??? ו.. טלי?? ו... דייייי ממשש לא אהבתי את הסוףף... נורא התאכזבתי... אני רוצה את הטלפון של גל משהו... ואני ייתקשר ואני יגיד לו את הכללל מה זה?? זה ממש פרק לא מובן... ושחקנים: זה לא קשור לכם... אתם משחקים מצויין.. פשוט זה התסריט שהביאו לכם והוא ממש לא מובןן.. והרבה חושבים כמוני.. ולאף אחד לא היה את האומצץ לכתוב... כי הם בטוח פוחדים שתשנאו אותם.. אבל לאאא... אני חולההה עליכםםם.... שרופההההההה ואני יידבר איתו שהוא חייב לעשות עונה שנייה.. ושם לפתוחאת כל הדברים הלא מובניםםםםם.... שחקנים?... אל תקחו את זה אישית.. אתם שחקנים מצויינים.. אני רק רוצה את הטלפון של גל..(משהו) לא זוכרת... א!ה2ת 2אה2ה שלא תגמ7 לע!לם: 0פ*ר!ששש.....

edenshkertzy

New member
שמעווו

דוגרי זו היתה סידרה מצויינת לנוער וזה .. אבל 50 פרקים זה מוגזם רצח .... אפילו טום וג'רי יש יותר פרקים!

loli kiss

New member
איזה../images/Emo93.gif../images/Emo70.gif

אני לא מאמינה שזה קורה
אני פשוט לא מאמינה שהסידרה הכי..הכי יפה הטלויזיה ניגמרה
מה אני יעשה עכשיו ב-5 בצהריים ישב ויחשוב על ריקרדו,מור,טלי,תומר,יעל,איריס,איתי,יונתן
זה לא הגיוני שזה ניגמר...וחייבים לעשות משהו
נלך לעשות הפגנה לעונה שניה או אפילו לשידור העונה הראשונה מההתחלה
אבל לגמור הכול כאילו לא היה ולשים במקום איזו סידרה מטופשת ("סיפורי עמים") או מה שזה לא יהיה
לא מספיק שהסידרה ניגמרה הם גם לא השאירו נושאים פתוחים לעונה שניה
אני לא יודעת מה לעשות (
), אבל מה שבטוח זה שאני לא מסוגלת לחיות בלי לראות "ראש גדול"
! תגיבו
אני בטוחה שגם אתם או לפחות רובכם לא יכולם לחיות בלי "ראש גדול"
"ראש גדול"
ההוכחה שיופי וכישרון קיימים
"ראש גדול"
טיבעי שלא תשלוט בעצמך

loli kiss

New member
איזה שיט!!!

אני לא מאמינה שזה קורה אני פשוט לא מאמינה שהסידרה הכי..הכי יפה הטלויזיה ניגמרה
מה אני יעשה עכשיו ב-5 בצהריים ישב ויחשוב על ריקרדו,מור,טלי,תומר,יעל,איריס,איתי,יונתן
זה לא הגיוני שזה ניגמר...וחייבים לעשות משהו
נלך לעשות הפגנה לעונה שניה או אפילו לשידור העונה הראשונה מההתחלה אבל לגמור הכול כאילו לא היה ולשים במקום איזו סידרה מטופשת ("סיפורי עמים") או מה שזה לא יהיה
לא מספיק שהסידרה ניגמרה הם גם לא השאירו נושאים פתוחים לעונה שניה אני לא יודעת מה לעשות (
), אבל מה שבטוח זה שאני לא מסוגלת לחיות בלי לראות "ראש גדול"! תגיבו אני בטוחה שגם אתם או לפחות רובכם לא יכולם לחיות בלי "ראש גדול"
"ראש גדול"
ההוכחה שיופי וכישרון קיימים
"ראש גדול"
טיבעי שלא תשלוט בעצמך
ריקרדו,תומר,יעל,טלי,מור
שלמות!

ראש גדול נגמר אוי לאא ../images/Emo7.gif

ראש גדול נגמר אוי לאאאאאאאאאאא!!!!!!! מישהו יודע אולי עם יש עוד עונה??????

עונה שנייה חובה!!!

יוווווווו אני מזה רוצה עונה שנייהההה יו איך התמכרתי לזההההה אדם י'כוסון!!!

לא ראיתי פיספסתייי../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אוףףףףף אבל אל תעזבו את הפורום למרות שזה ניגמר....

ronigr

New member
אוף נגמר אני מקווה שיהיה עונה שניה

איזה יפה היה הפרק היום..
חבל שנגמר משהו יודע עם יהיה עונה שניה?

elit the sweet

New member
יו איזה משעמם כבר נגמר

נפרדנו כך זה בילתי הפשרי חייבים לעשות משהו עם אני לא רואה את יונתן שנברג עכשיו אני מתה... טו2 אנשים אני מחכה לתשובה תדברו איתי ביו'ש

למעלה