בילויים לא שגרתיים

Mr McLovin

New member
../images/Emo187.gif בילויים לא שגרתיים

אני אישית מעדיף לשבת בבית בכפר עם החבר'ה, להפיל כמה בירות וצ'ייסרים ולשחק פוקר, אבל לפעמים אני נכנס ל"טילט", ומרגשי צורך לצאת מהשגרה. לדוגמא: ביום חמישי שעבר יצאתי עם עוד 2 חברים בגשם שוטף, ונסענו לתחנה מרכזית ישנה בתל- אביב (לא בשביל לתפוס אוטובוס, אבל גם לא בשביל הזונות..). ישבנו שם באיזה פאב של פיליפינים, או לחילופין ישראלים שמחזיקים מאהבות פיליפיניות, והיה ממש מדהים! 2 הופעות לייב של אומנים, אוכל סוף הדרך בשליש מחיר מהרגיל. מומלץ בחום לכל מי שמאס בבילויים השגרתיים.(על הדרך ראינו גם הרצאה של בוקי נאה במתחם העובדים הזרים, שזו חוויה בפני עצמה, לא תאמינו מה הולך שם, ואפילו נתקלנו בגואל רצון, על שלל נשותיו.. קיצר, סיי נו מור.. אז עכשיו תורכם- ספרו על הבילוי המשוגע והמסעיר שהיה לכם.

Mr McLovin

New member
מקנא בו קנאת אימים ../images/Emo3.gif

הוואי עלי להיות אשמאי זקן כזה עם גדוד נשים צעירות ומקועקעות שמשרתות אותי כל היום...

Ronit FL

New member
עבור חופן (גדול) של דולרים.

מעניין מה האמא הפולניה שלו אומרת על זה...

xcalibur

New member
מה הקשר בין השניים?

והוא עושה מספיק כסף אז לעניות דעתי אמא שלו מדחיקה את זה שמדובר בזנות ותכלס מדובר בהררי כסף. היא אחרי הכל פולניה.

Ronit FL

New member
יזה יצר כיבוש???

זה יצר הדולר שמניע אותו. הבחור פאקינג מזיין בסרטים כחולים, זה לא שעמדו אצלו בתור לזיון חינם כי הוא התאום הפיזי והרוחני של בראד פיט.

xcalibur

New member
הוא שם את בראד פיט בכיס הקטן במובן הזה

מתי הפעם האחרונה ששמעת ששילמו לבראד פיט להזדיין עם מישהי?

למעלה