בילויים לא שגרתיים

xcalibur

New member
או במילים אחרות

הוא זליונר מפעל חייו יונצח לדורות רבים הוא מזיין כמו שפן ואת המובחרות שבכוכבות הפורנו בתעשיה ומבסוט עם עצמו. נשמע לא רע, לא חושבת?

פנומן 72

New member
ואם אני אגיד לך שזה לא החלום שלי ?

תן לי להגיע ל-200 ואני מבסוט. למה אני צריך 5,000 ?

פנומן 72

New member
אני אגיד לך למה לא

בוא נגיד שסקס עם דוגמנית זה כמו לנסוע ברכב יוקרתי. כל יום אתה נוסע ברכב אחר, בסוף ההתלהבות של "לנסוע ברכב יוקרתי" יורדת. אתה הופך את זה לעוד משהו שיגרתי בחיים. אז אם לזיין דוגמנית הופך למשהו שיגרתי שאפילו מזה אתה כבר לא מתלהב - אז זה עצוב מאוד. החוכמה בחיים - היא המינון הנכון שבו תצליח להתלהב כל הזמן מכל דבר.

Matsman

New member
השמיים הם הגבול

כל פעולה יכולה להפוך לשגרה משעממת. אחד העקרונות שלמדתי בחיים הוא שהשמים הם הגבול. כל הזמן צריך לשאוף ליותר. גם בנושא הזה- לשאוף להנאה חזקה יותר. גם אם זיינת המון דוגמניות, תמיד תשאף לזיין דוגמנית יותר כוסית, או כזאת שיותר טובה במיטה, או ללכת לכיוונים אחרים כמו אורגיות עם כמה דוגמניות(שאלה כמובן דברים שאני ואתה עשינו הרבה פעמים). הנקודה היא שתמיד אפשר להעצים את ההנאה. צריך לזכור גם שמדובר באקט שהוא כולו מבוסס על הנאה. להבהיר את העניין- אוננות למשל זה הדבר הכי שטחי ו"דבר שממנו אתה לא מתלהב" שיש, ועדיין- תראה לי בנאדם אחד שיגיד לך שסבל כשהוא עשה את זה, ואנשים עושים את זה כל החיים.

לא שיגרתיים?

לקחת חבילה של חברים כולל זוגותיהם\סטוציהם\אחותיהם להיזרק באיזו מסעדה ממש רצינית או בטאפאס באר עם כמה סיגרים טובים [נשארו לי עוד כמה רויאל קורונות, מיתון עאלק,] אלכוהול רציני. בדיחות ומלצריות עם טייץ. אבל אין כמו בילויים שיגרתיים של פוקר בירות ופיצה שמתקררת וג'ק דניאלס וחבר שלא יודע לשחק... וגואל רצון יצא פארש, נראה אותך מתמודד עם 50 "בוא נדבר על זה"...

xcalibur

New member
מה זה "חבילה" של חברים?

נראה לי אתה עדיין "בהומור שחור" :) כן אנחנו יודעים שהנאצים "ארזו" יהודים ברכבות ושלחו אותם קיבינימט...

פנומן 72

New member
אני הייתי רוצה מסעדה עם מלצריות בחוטיני

למה אין לנו דבר כזה, סעעעמק ? גם ככה לרוב אני מפנטז על המלצרית שמשרתת את השולחן - אז למה לבעס ? אני אומר לך ביום שתקום המסעדה הזו - אני עושה שם מנוי VIP

פנומן 72

New member
מה מיוחד בהוטרס ?

שהן הולכות עם חולצה צמודה שכתוב עליה הוטרס ? אגב, היתה לי פעם פנטזיה לפתוח מספרה שבה הספרית תהיה בבגדים תחתונים. אחרי כמה חודשים ראיתי דבר כזה בחו"ל....

EEEBBR

New member
סוף סוף תהיה תשובה למה לעשות כשאתה מסתפר.

ולא.לרכל על כל העולם אישתו והשכנים זה ממש עניין.

Matsman

New member
אשכרה זה הדבר שהכי מבאס אותי בכל תספורת

על מה לדבר ? שעמום. שתדעו שאשכררה יש אנשים שרק בגלל זה מסתפרים עם מכונה בבית.

למעלה