שירי השבוע+ סיכום שבוע

kati666

New member
3>אני.

שיר השבוע של MCR: של פרנקי תאמת...Thursday-Jet Black New Year שיר השבוע לא של MCR:של HIM...מהשמו..Wings of a butterfly. אלבום השבוע:אנערף,אין. ציטוט השבוע:'אנלא שמן,אני מלא' 'ח-כה ח-כה' נו,בדיחה אישית...כול השבוע זה רודף אחריי. תמונת השבוע---> *ריר*

MayLuvsDoug

New member
אני ../images/Emo24.gif../images/Emo11.gif

מה שיר השבוע של MCR שלכם? נמ.. אני מניחה ש hang 'em high
מה שיר השבוע לא של MCR שלכם? finch- untitles
אלבום השבוע? MCR- three cheers for sweet revenge קניתי בלונדון, חע-חע.
ציטוט השבוע? this is my call do you hear me? and if i'll fall will you be there to catch me? מאנטייטלד של פינצ'
תמונת השבוע? נמ דאאאגי
.

Love Bem

New member
וואי דאגי חמוד=]]

כמה זמן לא הייתי בפורום מקפליי! אבל לפעמים אני נחכנסת לאתר אחד שלהם ויש תמונה אדירה של דאגי אימו זה כזה חמוד=]]]

MyMystery

New member
וואו כ"כ הרבה אנשים כאן!!!!!!!!!!!!

..... ושירי השבוע מה שיר השבוע של MCR שלכם? prison השם ארוך מידיי מה שיר השבוע לא של MCR שלכם? bottom of a bottle - smile empty soul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אלבום השבוע: smile empty soul ציטוט השבוע: שכחתי תמונת השבוע

MyMystery

New member
ווואי הרבה אנשים ענו!!

מה שיר השבוע של MCR שלכם? prison השם ארוך מידיי מה שיר השבוע לא של MCR שלכם? bottom of a bottle - smile empty soul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אלבום השבוע: smile empty soul ציטוט השבוע: שכחתי תמונת השבוע

MyMystery

New member
שיט עניתי פעמים בגלל האינטרנט

המפגר הזה ארררררררררררררררררררר

bustedit

New member
אהמ..../images/Emo9.gif

מה שיר השבוע של MCR שלכם? הלנה מה שיר השבוע לא של MCR שלכם? mcfly- obviously אלבום השבוע? wonderland ציטוט השבוע? ~ תמונת השבוע

Blue Puding

New member
ME me ME me (גיוונתי../images/Emo3.gif)

מה שיר השבוע של MCR שלכם- I Never Told You What I Do For Living מה שיר השבוע לא של MCR שלכם- נמננמממ..useless ID-its alright אלבום השבוע-simple plan-still not getting any התמכרתי מחדש.. ציטוט השבוע "happiness won't show up..so why the happy ending?" תמונת השבוע..לא בא לי!! מה תעשו?

rebel girl

New member
יאמפ...

מה שיר השבוע של MCR שלכם
ליידי אוף סארווס..
מה שיר השבוע לא של MCR שלכם
קינג פור א דיי של גרין דיי
אלבום השבוע
אין
ציטוט השבוע
"minshe znaish bolshe spish" אל תתאמצו להבין את שגיאות הכתיב,אין פה כאלה=>זה ברוסית..
תמונת השבוע
שיהיה

Diablo Girl

New member
../images/Emo107.gif

מה שיר השבוע של MCR שלכם -----> The Ghost of You מה שיר השבוע לא של MCR שלכם----> The All-American Rejects - Dirty Little Secret אלבום השבוע------>The All American Rejects של The All American Rejects ציטוט השבוע----> אממ אין... תמונת השבוע---->

patito ƒeo

New member
העע איזה שיר חמוד. ../images/Emo47.gif../images/Emo107.gif

(אני מתכוונת לDLS
)

Love Bem

New member
אני יודעת לאיזה שיר את מתכוונת!

רוסי זה שליטה!(אני לא היחידה שחושבת כך נכון?)

yaelrs

New member
אני

מה שיר השבוע של MCR שלכם? give 'em hell kid מה שיר השבוע לא של MCR שלכם? green day- when i come around Queen- Bohemian Raphsody אלבום השבוע? green day- nimrod ציטוט השבוע אין

למעלה