שאלון מוזיקה יפנית!

nadav1232

New member
../images/Emo194.gifשאלון מוזיקה יפנית!../images/Emo79.gif

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? 2. מהו השיר הראשון ששמעת? 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? 11. אם כן, של מי? 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? 13. J-POP או J-ROCK? 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: הזמר השני הכי מועדף עליך: הזמר השלישי הכי מועדף עליך: הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: הזמר החמישי הכי מועדף עליך: 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? 21. איזה שיר הכי משמח אותך? 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך?

nadav1232

New member
עונה D:

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? V6 2. מהו השיר הראשון ששמעת? V6 - Change the World 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? ayumi hamasaki - (miss)understood 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? BoA - Everlasting 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? -BoA - ARENA TOUR 2005 -BEST OF SOUL 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? BoA - Everlasting 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? הכי הכי BoA ו - ayumi hamasaki ^_^ 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? מהשירים והסיומות של InuYasha 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? POP, ROCK, R&B, URBAN, EUROBEAT 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? כן 11. אם כן, של מי? BoA ו - ayumi hamasaki 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? hitomi - Let's Play Winter ו - COCO - Omoide ga Ippai 13. J-POP או J-ROCK? J-POP 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? BoA - LOVE LETTER 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: BoA ו - ayumi hamasaki (כן, אני חייב את שתיהן ^^) הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: Koda Kumi הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: ai otsuka הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: hitomi הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: Utada Hikaru 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: miyakie mitsuyuki (מ - mihimaru GT) הזמר השני הכי מועדף עליך: - הזמר השלישי הכי מועדף עליך: - הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: - הזמר החמישי הכי מועדף עליך: - 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: Every Little Thing הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: mihimaru GT הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: dream הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: Morning Musume הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: AAA (וביחד גם HINOI team ו - GAM!) 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? בואה ואיומי האמאסאקי! 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? עכשיו כלום.. שקט XD 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? יש המון.... אבל הכי זה ...Who של איו 21. איזה שיר הכי משמח אותך? גם יש המון XD אממ, QUINCY של בואה 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? ב - mp4 ובדיסקמן XD 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? ~ayumi hamasaki ARENA TOUR 2006 ~(miss)understood 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? BoA - OUTGROW 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? BoA - BEST OF SOUL 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? BoA - QUINCY 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? ...ayumi hamasaki - Who 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? BoA - DO THE MOTION 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? BoA - Dakishimeru 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? אממ KEY OF HEART של בואה XD ^^

Love chan

New member
Mine~

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? אממ, שממש נחשב למוזיקה יפנית? אממ… Wish של Arashi כנראה. ס.ס 2. מהו השיר הראשון ששמעת? שיר הפתיחה של גראוויטיישן/פרוטס באסקט XD (אני לא זוכרת מי מהן הייתה האנימה הראשונה שלי, סו..) 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? אין לי מושג קלוש, אולי אחד של אוטסקה איי חחח 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? כנ”ל 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? @_@ הכל החל מהדראמה האנה יורי דאנגו, אז זה או היא או אראשי. 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? Planetarium - Otsuka ai 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? אממ… זה משתנה עם הזמן, אבל כרגע גאקט/נאקאשימה מיקה/אנקפה. 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? זה די משעשע: הדבר שמשך אותי לאנימות היו קליפים של סיילור מון שראיתי, וגם הלייב אקשן הראשון שראיתי היה של סיילון מון… P: סיילור מון משנה חיים! 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? זה לפי תקופות… אבל כרגע רוק. 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? דיסק מזוייף של מיאבי נחשב? (הוא נראה די טוב בשביל מזוייף אני חייבת להגיד XD) 11. אם כן, של מי? ^ 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? השירים של The Brilliant Green… ם_ם תכלס יש להם שירים טובים, אבל נמאס מהם במהירות. 13. J-POP| או J-ROCK : גם וגם? תלוי במוזיקאי/ם. 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? Gackt - Last Song. אחד הטובים 15. חמשת הזמרות הכי מועדפת עליך: הזמרת הכי מועדפת עליך: Otsuka ai הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: Nakashima Mika הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: Anna tsuchiya הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: Olivia הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: Rainie 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: כרגע גאקט. הזמר השני הכי מועדף עליך: מר. צ’ילדרן.. אבל רק בשיר sign חחח הזמר השלישי הכי מועדף עליך: מיקו מאנקפה הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: החברים מOrange Range הזמר החמישי הכי מועדף עליך: …מיאבי?ם.ם 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: AnCafe הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: Orange Range הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: Arashi הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: Ketchup Mania הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: The GazzettE 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? כל דבר שמוצאו יפני יתקבל בברכה. 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? Last Song - Gackt 20. איזה שיר הכי מרגש אותך?Last Song של Gackt… וגם Planetarium של Otsuka ai 21. איזה שיר הכי משמח אותך? כל שאר השירים של אוטסקה XD ן- Kitto Daijoubo של אראשי D: 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? בית-> מחשב, בחוצה-> אמפי. ס.ס 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? ה-Seventh Day של גאקט 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? ‘אלבום הסטודיו’? ס.ס מהזה? 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? אה… לא יודעת 0ס 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? Ryuusei Rocket - AnCafe כרגע. 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? תראו שאלה 20. 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? כנ”ל.. ו-Ikenai Taiyo של אורנג’ ראנג’ ו-PEACH של אוטסקה. 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? זה לא נשאל כבר…? ם_ם 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב לשיר בעצמך? איזה לא? ס:

Yubaru chan

New member
עונה ^___^

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? מיאבי 2. מהו השיר הראשון ששמעת? freedom נראה לי P: 3. מהו האלבום הראשון ששמעת?miyavi-Galyuu 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת?פרידום פייטרס P: 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? miyavi-if you happy and you know it חחח 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה?נוו פרידום T_T 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך?מיאבי 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? לא זוכרת =S 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך?jrock 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? לא T^T 11. אם כן, של מי? 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם?due le' quartz-Meikyou Shisui &jisatsu ganbou 13. J-POP או J-ROCK?שניהם בערך XD 14. איזה קליפ ראית לאחרונה?yui-feel my soul 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: yui הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: tommy heavenly6 הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: BoA הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: Mika Nakashima הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: לא יודעת XD 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך:miyavi
הזמר השני הכי מועדף עליך: וזהו נראה לי או שלא עולה לי לראש כרגע OO הזמר השלישי הכי מועדף עליך: הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: הזמר החמישי הכי מועדף עליך: 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך:alice nine הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: due le' quartz הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך:nakanomori band הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: DBSK-טוב נו רק שיר אחד XD הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: GAM..(הן נחשבות ללהקה בכלל?OO) 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? כל מי שרשמתי XD 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו?amor ring-alice nine 20. איזה שיר הכי מרגש אותך?itoshii hito-miyavi 21. איזה שיר הכי משמח אותך?miyavi -kabuki boiz XD 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב?שניהם P: 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב?נממ לא יודעת 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? לא יודעת 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך?לא יודעתOO 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך?יש הרבה~.~ 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך?סתכלו אחד למעלה T__T 28. מהו השיר הכי אהוב עליך?דיי נו XD 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך?להלהלהלהה 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך?yui-goodbye days

Omer Kun

New member
אני :}

העתקתי את זה מהבלוג שלי אבל שיניתי קצת את התשובות, גם כי התעדכנתי וגם כי חלק היו קצת מטומטמות X_X' 1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? ממש ברצינות Chieco Kawabe 2. מהו השיר הראשון ששמעת? אין לי מושג מה השם שלו, אבל הפתיח של האנימה Pretty Sammy 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? אין לי מושג O_O 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? Chieco Kawabe - Be Your Girl 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? Ai Otsuka - Love is Born 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? Chieco Kawabe - Be Your Girl (נו, זה השיר היחידי שידעתי מי שרה אותו באותה תקופה! XD) 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? Ai Otsuka ו- Tomoko Kawase 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? בתכלס רק בגלל שהתחלתי לראות סדרות אנימה.. אם לא הייתי רואה, כנראה שלא הייתי כותב כאן עכשיו O_O 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? זה תלוי בשיר. 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? לא X: 11. אם כן, של מי? לא קניתי X: 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם?לא סגור על 2 בדיוק, אבל השירים של the brilliant green בטח.. 13. J-POP או J-ROCK? שוב, זה תלוי בשיר. 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? JYONGRI - Getting Funky היא אחת הכוסיות שם! O: 15. הזמרת מועדפת: זאת רשימה עדכנית לעכשיו, אבל זה תמיד משתנה.. (טוב, חוץ מהשתיים הראשונות :}) הזמרת הכי מועדפת עליך: Ai Otsuka הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: Tomoko Kawase הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: Nana Kitade הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: Utada Hikaru הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: JYONGRI 16. זמר מועדף: עדיף שנדלג על זה כי אני בקושי שומע זמרי סולו O: חוץ ממיאבי אבל הוא גם לא כזה בן. ._. (פעם גם שמעתי את גאקט, הייד וג'יירוקרים אחרים אבל כבר לא..) 17. להקה מועדפת: (כנ"ל בזמרות האהובות..) הלהקה הכי מועדפת עליך: The Brilliant Green הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: Ikimono Gakari הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: Muramasa הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: Nakanomori BAND הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: F.I.R (הם TPop) 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? כולם! *__* [לפחות שמישהו אחד יגיע -_-] 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו?The Brilliant Green - Can't Stop Cryin' 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? לרוב השירים העצובים של איי אוטסקה.. (אבל יש עוד המון..) 21. איזה שיר הכי משמח אותך? המון O: (ממש קשה לי לחשוב על אחד ספציפי..) 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? לרוב אני שומע במחשב... אבל מחוץ לבית ב-MP3 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? לא ראיתי המון... אני רואה רק חלקים מהופעות ולא הופעות שלמות.. (להוריד לוקח שעות וזה גם תוקע ת'סבתא של המחשב! ~_~ ולראות אונליין זה לא כזה כיף..) 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? אין אחד שהוא הכי טוב.. בכל אלבום יש שירים טובים ושירים פחות טובים... 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך?Ai Otsuka - AI am BEST דהה! P 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? זה תמיד משתנה... כרגע יש המון שאני אוהב אז ממש קשה לי להחליט. 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? כנל 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? כנל 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? יש המון! O: אבל אני אוהב את המושקעים :} 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? את הכל מה שנמצא על הפלייליסט שלי! ^__^

ayumi3000

New member
עונה!

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? Rikki אבל לא ממש התחברתי אז זה לא נחשב אז koda kumi ! 2. מהו השיר הראשון ששמעת? Rikki - suteki da ne אבל בזמנו זה לא גרם לי להתחבר, השיר שגרם לי לאהוב מוסיקה יפנית זה real Emotion של קומי ^_^. 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? באורך מלא אממ Duty של איו ^_^ 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? real Emotion/1000nokotoba של קומי ^_^ 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? ~ayumi hamasaki A Museum ~30th single collection live 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? Crazy 4 U של קומי! 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? יש כמה, פירוט בהמשך XD 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? שמעתי את השיר של קומי מפיינל פנטסי 10-2 והתאהבתי ^_^ 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? (יפנית) קצבי ובלדה P: שניהם חחח 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? כן 11. אם כן, של מי? ayumi hamasaki, BoA, koda kumi, Utada Hikaru, Angela Aki ועוד בהמשך ^_^ 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? sotsugyou shashin שאיו עשתה לזה קאבר ו Cutie Honey שקומי עשתה לזה קאבר! 13. J-POP או J-POP : J-ROCK 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? האחרון שראיתי זה Winter Love של בואה XD 15. חמשת הזמרות הכי מועדפת עליך: ayumi hamasaki, BoA, koda kumi, Namie Amuro, Utada Hikaru 16. זמר מועדף הזמר הכי מועדף עליך: kotani kinya הזמר השני הכי מועדף עליך: הזמר של TMR/abindon school boys שכחתי את השם שלו XD הזמר השלישי הכי מועדף עליך: ken hirai הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: x הזמר החמישי הכי מועדף עליך: x 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: Every Little Thing הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: Do As Infinity הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: dream/DRM הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: day after tomorrow הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: TMR/abindon school boys 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? איו, בואה, קומי, היקי ונמיאה XD 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? -Utada Hikaru - Automatic -Johnny Vicious Remix 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? ayumi hamasaki - SEASONS 21. איזה שיר הכי משמח אותך? ayumi hamasaki - Fly high 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? גם וגם אבל משום מה במחשב XD 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? ayumi hamasaki - STADIUM TOUR 2002 A 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? ayumi hamasaki - LOVEppears 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך?ayumi hamasaki - A BEST 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך?ayumi hamasaki - Fly high 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? ayumi hamasaki - Moments 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? "ayumi hamasaki - Fly high "HAL'S MIX 2000 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? ayumi hamasaki - Fly high ^_^ 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב לשיר בעצמך? ayumi hamasaki - Fly high ^___^

Nurmidor

New member
roots roots roots

רוץ בלאדי רוץ 1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? ~ גאקט. בטוח שמעתי עוד לפני כן אבל זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי מודעת לזה לחלוטין 2. מהו השיר הראשון ששמעת? ~ vanilla או mizerable, אני לא ממש זוכרת 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? ~ לא זוכרת, בטח merveilles [בההה שכחתי איך כותבים :T] של מאליס 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? ~ מיזראבל כנראה 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? ~ mervelles le s'pacמשהומשהו של מאליס 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? ~ מיזראבל? וונילה? :p 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? ~ אף אחד!!!!!!!!2 8. איך התחלת לשמוע את המוזיקה? ~ עמר העלה תמונה של מאנה לאיזה פורום והסתקרנתי לאילו רמות ביזאריות חדשות היפנים הגיעו 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? ~ אני משתדלת לא להגביל את עצמי לסגנון אחד 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? ~ נופ 11. אם כן, של מי? ~ חללים ריקים ווהוווווו 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? ~ מהאלבום הראשון של x japan 13. J-POP או J-ROCK? ~ ג'יירוק 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? ~ לא ראיתי שום קליפים לאחרונה. אז באופן כללי... סרטון מ cc:ff7 של קרב בין ספירות' אנג'יל וג'נסיס פופופופופו~~~ 8D 15. הזמרת המועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: ~ אוטאדה היקארו הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: ~ ...אוטאדה היקארו? הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: ~ לא אוטאדה היקארו הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: ~ די נו הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: ~ ברצינות, די! 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: ~ כל הזמרים היפנים שאהבתי עולים לי עכשיו על העצבים אז נגיד אף אחד הזמר השני הכי מועדף עליך: ~ אוטאדה היקארו הזמר השלישי הכי מועדף עליך: ~ טקאג הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: ~ יבאים הזמר החמישי הכי מועדף עליך: ~ דחאפא 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: ~ בברירת מחדל זה מאליס מיזר אבל לא הקשבתי להם כבר המון זמן אוקיי אני לא יכולה לסדר אותם לפי סדר עדיפות אז נעשה סתם הלהקה הכי מועדפת עליך: ~ d'espairs ray שגם להם לא הקשבתי כבר איזה מיליון שנה בכלל לא הקשבתי למוזיקה יפנית בזמן האחרון הלהקה הכי מועדפת עליך: ~ an cafe הלהקה הכי מועדפת עליך: ~ x japan הלהקה הכי מועדפת עליך: ~ panic channel וכו' וכו' 18. איזה זמר/זמרת/להקה היית רוצה שהכי יגיע לארץ? ~ שיבוא מי שבא לו 19. איזה שיר את שומעת עכשיו? ~ trivium - a gunshot to the head of trepidation 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? ~ פעם הייתי בוכה מ sanctuary של אוטדה אבל הקשבתי לו יותר מדי והאפקט עבר :[ 21. איזה שיר הכי משמח אותך? ~ caramel dansen 8DDD 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? ~ במחשב כי האמפי4 שלי לא נהדר כל כך 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? ~ אה 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? ~ המ 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? ~ אר 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? ~ caramel dansen 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? ~ sanctuary נחשב לבלדה? 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? ~ שיר ה לא-הולכים-לבצפר 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? ~ malice mizer - illuminati. לא עולה לי שום דבר אחר לראש 30. ולסיום, איזה שיר את הכי אוהבת לשיר בעצמך? simple and clean ומרביצים לי על זה ממש הרבה XD

Nora Shu

New member
>>

"4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? ~ מיזראבל כנראה" LOL, יש לנו במשותף!

Nora Shu

New member
אוי איזה כיף!

כל כך משעמם לי. ;; 1. מי הלהקה ששמעת בפעם הראשונה? מאליס מייזר 2. מהו השיר הראשון ששמעת? נדמה לי... Beast of Blood של הנ"ל. לא זוכרת. חברה השמיעה לי את זה ושנאתי את זה. XD 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? בטח איזה שטות של מאליס, LOL 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? נדמה לי Miserable של גאקט. 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? משהו של Kagrra,. הזכרון כבר מטעה אותי בזקנותי 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? Beast of Blood וכל כך, אבל כל כך שנאתי את זה. צחקתי על חברה שלי במשך ימים בגלל התנועות המוזרות של קלאהה. 7. מי הלהקה הכי אהובים עליך? אראשי. 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? דרך חברה באיזה כיתה ט'? משהו בסגנון. 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? כרגע, פופ/היפ הופ. זה משתנה בהתאם לעונה ;) 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? ברור. 11. אם כן, של מי? הרבה: אראשי, וואט, TVXQ וכו'. XD 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? כלומר, הראשונים ששמעתי, או סתם אלו שבמקרה משנות ה80? בכל מקרה, שמעתי שטויות של היקארו גנג'י, זה מאמצע שנות ה80 או משהו. או גאד, רולרבליידס וריפאאוף ג'ינס. ~מתה~ 13. J-POP או J-ROCK? ... J-HIP HOP, אהאהאהא 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? Summer Dream של TVXQ (או טוהושינקי, שיהיה) 15. הזמרת מועדפת: אין לי זמרת יפנית מועדפת. אני לא כל כך אוהבת זמרות יפניות- אם כבר זמרות, אז קוריאניות, אז אמ. נקפוץ על החלק הזה. 16. זמר מועדף: אמ, גם אין כל כך כאלו. רוב הזמרים האהובים עליי הם חלק מלהקות (אני אוהבת דינמיקה קבוצתית, תתבעו אותי XD), אבל אני מאוד מאווווד אוהבת את Teppei Koike - הוא חלק מWaT אבל הוא גם הוציא אלבום סולו, אז. הזמר הכי מועדף עליך: LOL, קייטה טאצ'יבאנה. 17. להקה מועדפת: ... Arashi. הלהקה הכי מועדפת עליך: Big Bang (היי, יוצא להם אלבום יפני..) הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: NEWS הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: TVXQ הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: 176BIZ הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: KAT-TUN (טוב, רק ג'ין וקוקי. שקט.) 18. איזה זמר/זמרת/להקה היית רוצה שהכי יגיע לארץ? הייתי רוצה שנינו יבוא לכאן. רק כדי שיצחק על כל הגיימרים שיש כאן. ;_; 19. איזה שיר את שומעת עכשיו? Kitto Daijoubu של אראשי (טוב, זה מה ששמעתי לפני שנייה. עכשיו זה Make U Wet של קוקי, אבל בבקשה ילדים, אל תנסו לשמוע את השיר הזה. זה מגיל 16 ומעלה) 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? ללא ספק, Fight Song של אראשי. 21. איזה שיר הכי משמח אותך? Happiness של אראשי. 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? בטלפון! אהאהא XD 23. איזה הופעה את הכי אוהבת? יש המון. בערך כל הופעה של אראשי מרגשת אותי. איך שהם תמיד מנסים לגעת בקהל, לתת לכל אחד להרגיש חלק מההופעה שלהם... אבל, עד עכשיו הכי ריגש אותי ההופעה שלהם בטיפיי. כן, כי הם היו בטיפיי, אמג. XD 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? אמ. TIME של Arashi, אוקיי. 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? אין לי מושג! 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? Sakura Sake של אראשי, בלי שמץ של ספק. 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? האמת, לאחרונה נינו מאראשי שר גרסא משלו לשיר סולו של חברו ללהקה, אייבה, Friendship. הגרסא של נינו כל כך טובה ומרגשת ואח, הצליל האוריינטלי שלו פשוט מהמם. 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? יש יותר מדי! אני אסתפק בלומר השהיר האהוב עליי כרגע הוא Horizon של Arashi 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך?.... Kitto Daijoubu. אני מצטערת, אני שטחית. ;_; 30. ולסיום, איזה שיר את הכי אוהבת לשיר בעצמך? יש המון. כל שיר שאני אוהבת לשמוע אני גם אוהבת לשיר. זה חלק מכל הכיף! D: אני מצטערת ש87% מהשאלון הזה התמקד באראשי. אין מה לעשות, כשאתה נדבק לאראשי זה עד הסוף, ובלי שום רחמים. XD

Amie Lala

New member
אוו..לענות!

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? V6 2. מהו השיר הראשון ששמעת? change the world 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? לא דעת0_0 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? כנירא ש..גם לע דעת0_0 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה?ניראלי ש DREAM PARTY 2006 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה?אומ..GET OVER של DREAM 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? הע..כאלה קשה!אני מאוד אוהבת את YUI וAIKO...וניראלי גם AKEBOSHI 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה?אומ..אנימה^^" 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? ממש לא דעת! 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? לעT-T 11. אם כן, של מי?כבר אמרתי שלא T-T 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? לע דעת^^" 13. J-POP או J-ROCK? או...לא הכפת^^ 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? אמ..היום! אומ..היום ראיתי הפעם האלך את ROLLING SYAR של YUI 15. הזמרת מועדפת:AIKO הזמרת הכי מועדפת עליך: כבר אמרתי ש AIKO הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: YUI הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: CHIECO הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: הע..AYA HIRANO? הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך:YOUNHA 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: אומ..הע..AKEBOSHI הזמר השני הכי מועדף עליך: KINYA הזמר השלישי הכי מועדף עליך: אני לא מכירה הרבה0_0(עילגת!) הזמר הרביעי הכי מועדף עליך:אני לא מכירה הרבה0_0 הזמר החמישי הכי מועדף עליך:אני לא מכירה הרבה0_0 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: אני מנחשת ש..DREAM הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך:הע...הע..אומ..אני לא ממש אוהבת להקות ביפן כי רובן...אימואיות..ואני לא חובבת גדולה של אימואים^^" הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ?או...YUI! 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? FELL MY SOUL...של YUI^^ 20. איזה שיר הכי מרגש אותך?הע..ממש לע דעת!אולי WIND.. 21. איזה שיר הכי משמח אותך?אני מניחה ש...HARE HARE YUKAI! ו SAKURA KISS 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב?אומ..אותו דבר^^ 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב?לע דעת! 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך?גם את זה לע! ני עילגת0_0 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך?אומ..^^" 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך?הע...HuokiBoshi...יונאה^^ 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך?מה זה בלדה! 28. מהו השיר הכי אהוב עליך?אומ..לע דעת>< 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך?ניראלי ש SAKURA KISS 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? מוחעחע! עם החברות! SAKURA KISS!

Love chan

New member
רוב הלהקות אימואיות? @_@

איזו מין הגדרה זו ללהקה חחח אילו להקות יפניות את מכירה שאת מגדירה אותן ככה?

Amie Lala

New member
אומ..

זה הגדרה ללהקת אימוז! ואני אישית לא אוהבת אימוז>.>... אני..אני מכירה LA'rc~en~Ciel(עם כותבים ככה) ועוד כמה ששככתי ת'שם..הע כה! SID! אני זוכרת שיש אותם^^" ולא זוכרת עוד שמות0_0...

Love chan

New member
וואי תכלס אני לא יודעת איך לענות לך

מאחר ואני לא יודעת איך להגדיר "להקות אימו'ז". מה, מוזיקה יחסית דכאונית? כל עניין הוויז'ואל קיי? בקיצור, תקראי יותר מידע ותקשיבי ליותר להקות, אני מקווה שתביני לבד.

למעלה