שאלון מוזיקה יפנית!

sonaku

New member
טוב אז השאלון שלי יהיה מאוד קצר

למה אני כבר לא זוכרת כלום ;; לא מתי התחלתי ולא עם מי ולא למה. המ.. והלהקות האהובות עליי לא ניתנות לדירוג. אבל אני יכולה להגיד לכם דבר אחד! סיסאן~!@$%^ (כן,אובססיה. מותר לי.) יש לו אחלה טעם בשירים DDDDD:

אוי איזה כיף!! ../images/Emo6.gif

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? הממ... RIKKI עם Suteki Da Ne, אבל זה לא ממש הסגנון שלי, אז נגיד ש-real Emotion של קודה קומי הנשמונת...
2. מהו השיר הראשון ששמעת? ^^ 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? grow into one של קודה קומי. 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? real Emotion / 1000 no Kotoba של קודה קומי. 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? secret FIRST CLASS LIMITED LIVE של (כן, אני מקורי) קודה קומי =)) ההופעה הכי טובה שלה!! 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? Suteki Da Ne של RIKKI, אבל מבחינת המוסיקה שאני באמת אוהב, real Emotion של קודה קומי... 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? ברור שקודה קומי!!! 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? שיחקתי ב-Final Fantasy X, שזה המשחק הכי שולט שקיים בעולם, והוא יפני במקור - פשוט תרגמו אותו לאנגלית. קיצר, שיר הנושא של המשחק היה Suteki Da Ne של ריקי, וממש אהבתי אותו. בהמשך, יצא Final Fantasy X-2, שקודה קומי שרה את שיר הנושא שלו (real Emotion), ומשם הדרך להתמכרות הייתה מאוד קצרה... =) 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? J-pop, שזה כולל בתוכו מלא תת-סגנונות שונים ונחמדים. 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל? עזבו... צריך שרשור נפרד בשביל זה. יש לי רשימה עצומה. כל פעם שאני עושה הזמנה של דיסקים וזה, אני חושב שאני יכול לשמוע את חשבון הבנק של נאנח "שוב?!"....=) DVD? 11. אם כן, של מי? קודה קומי, בואה, אנג'לה אקי ואוטאדה היקארו.. 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? דווקא שני שירים??? הממ... WON'T BE LONG בגרסה המקורית של BubbleGum Brothers ו-Cutie Honey במלא גרסאות ישנות.... לשניהם קומי עשתה קאברים. =) 13. J-POP או J-ROCK? ברור שג'יי-פופ!!!!!! 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? Koda Kumi - LAST ANGEL feat.TOHOSHINKI 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: קודה קומי!!! הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: אוטאדה היקארו הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: אנג'לה אקי הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: בואה הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: ג'ייד, הסולנית לשעבר של sweetbox 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: קן היראי... וזהו, כי אני לא שומע זמרים אחרים. 17. להקה מועדפת: לא שומע להקה 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? קודם כל קודה קומי!!! (נסו לומר את זה בקול 5 פעמים מהר) 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? Mika Nakashima - Yuki no Hana 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? 1000Words של ג'ייד, שבמקור הוא של קומי... זה השיר שאני הכי אוהב בעולם!! מבחינת השיר היפני שאני הכי אוהב, זה אותו שיר, רק בגרסה של קומי... =) 21. איזה שיר הכי משמח אותך? real Emotion של קומי!! תמיד ריגש ותמיד יירגש!! 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? שניהם. בו זמנית. =))) 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? ההופעה הקצרצרה שהיקי עשתה ביום ההולדת ה-20 שלה, UH Live Streaming... היא שרה שם את COLORS בצורה מ-ד-ה-י-מ-ה-!-!-!-! 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? grow into one (כן, שוב... של קודה קומי) 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? ~BEST ~second session של קומי 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? לא עניתי על השאלה הזאת כבר? ע"ע 'שיר משמח' 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? ע"ע 'שיר מרגש' 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? ע"ע 'שיר מרגש' 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? real Emotion של קומי 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? COLORS של היקי *** רק רציתי לומר שלמרות שזה נראה כאילו אני אוהב רק את קודה קומי, אבל אוהב שלל זמרות אחרות!! אני פשוט מאוד נאמן אליה, כי היא הייתה הראשונה שלי!! =)))

ניא דסו~^^

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? נראה לי שזאת הייתה Myco, אבל אז בכלל לא ידעתי שזה יפנית.XD הזמרת היפנית הראשונה ששמעתי בתור זמרת יפנית הייתה Hitomi Shimatani. 2. מהו השיר הראשון ששמעת? Smile של Changin' my life ועוד כמה שירים מהDDR שבהתחלה לא הייתי בטוחה אם הם ביפנית או לא. אחר כך שמעתי את השירים מאינויאשה וכבר ידעתי שהם ביפנית. 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? אממ...לא יודעתXD הגיוני שזה היה אחד האלבומים של אוטסוקה איי. 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? Sakuranbo של Otsuka Ai 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? אף פעם לא ראיתי הופעה מלאה, אבל ראיתי כל מיני קטעים מהופעות שונות. 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? או איזשהו קליפ של Hitomi shimatani או את Sakuranbo של Otsuka Ai. 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? Otsuka Ai 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? קודם כל שמעתי כמה שירים מה-DDR ובכלל לא ידעתי שזה יפנית ואחר כך שמעתי את השירים מאינויאשה. 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? J-pop 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? כן 11. אם כן, של מי? אלבום של Nana Kitade, אלבום של BoA ואלבום של Hitomi Shimatani. את כולם קניתי באמריקה^^ 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? 1.אני חושבת Natsu no tobira של Seiko Matsuda (ועוד כמה שירים שלה) שהוא מ1981 2. Koi no vacance ו-Koi no fuga של The peanuts והם מ1967 או משו~ 13. J-POP או J-ROCK? ג'יי-פופ 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? Koi no hana של Abe Natsumi (אני חורשת עליו עכשיוXDD) 15. הזמרת מועדפת: Otsuka Ai הזמרת הכי מועדפת עליך: Otsuka Ai הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: נראה לי Kitade Nana הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: אולי Matsuura Aya הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: Hirano Aya או Tsuji Nozomi הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: אממ...BoA 17. להקה מועדפת: W הלהקה הכי מועדפת עליך: W הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: Morning musume הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: Mini moni הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: Changin' my life הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: Buono! או Gyaruru 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? Otsuka Ai*__* 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? Abe Natsumi-Koi no hana 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? אממ...נראה לי Matsuura Aya- Egao וFurusato (של Morning musume ועוד כמה זמרות מהלהקה בנפרדXD) 21. איזה שיר הכי משמח אותך? כל מיני שירים שמחים של אוטסוקה איי^_^ 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? כשאני בבית במחשב וכשאני מחוץ לבית באייפוד. 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? אממ...לא יודעתXD 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? Love punch, נראה לי 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? Ai am best 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? לא יודעת, יש הרבה 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? גם, יש הרבהXD 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? קשהOם 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? אין לי מושגXD 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? אממ...נראה לי Furusato ו-Skuranbo. עכשיו אני מתאמנת על לשיר את Koi no hana (רק את החלקים המהירים) ואפילו יותר מהיר מאבה נאטסומי עצמהXDDD

ketty the sheep

New member
למרות שזה כבר לא קופץ

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? בכוונה? אקס ג'אפן. למרות שגם זה היה איכשהו בטעות.
2. מהו השיר הראשון ששמעת? ד(ה)ליה. הורדתי אותו בטעות והתאהבתי. 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? במלואו? בטח אחד של פלאסטיק טרי. 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? לא זוכרת. 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? לא יצא לי להיות בהופעה. ס_ס 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? baka ni natta של פלאסטיק טרי. 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? אני לא בטוחה, יש הרבה. נייטמר הם להקה ממש טובה, וגם פלאסטיק טרי. יש גם את אסובי סקסו, אבל אני לא בטוחה אם אפשר לקטלג אותם כג'יי-משהו, בגלל שרוב החברים הם לא יפנים. 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? כשהתחלתי להתעניין ביפן ויפנית, בא גם העניין במוסיקה. 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? אינדי-פופ, כלמיני שילובים מעניינים (אנקה!
). 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל? לא, אבל אני שוקלת להזמין את הדיוידי של קאנג'אני8 שיצא בקרוב. 11. אם כן, של מי? ^-^ 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? או, זה קל! את הגרסא הישנה שלmoshimo piano ga hiketta nara שפלאסטיק טרי עשו לו קאבר, וכמובן שאת הגרסא המקורית לroman hikou שלימים חודש על ידי סייקו לה שמו. 13. J-POP או J-ROCK? לא רוצה לבחור בין השניים. ^-^ 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? את איט'ס מיי סול של קאנג'אני8 - אנשים מכוערים מאוסאקה במכנסונים ממש קצרים.
אני כל כך אוהבת את חבורת האידיוטים הזאת. 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: שיינה רינגו~ הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: יוקי (אסובי סקסו) הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: יאמאפי! D: 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: צ'יבה, המ, כלומר, יומי מנייטמר. הזמר השני הכי מועדף עליך: שיבוטאני סובארו. כן, הוא עוד תוצר של בית החרושת של ג'וני לג'יילבייט, אבל הוא כבר עבר את הגיל ויש לו קול ממש מרשים ומיוחד. הו, אנקה. 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: נייטמר הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: פלסטיק טרי הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: קנג'אני8! D:D:D: הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: טוקיו שינג'ו הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: ניוז 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? מה זאת אומרת, ברור שקנג'אני. 'סוקיאנן, בת-ים!' 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? מתנגן איזה שיר בסינית בפלייליסט של חברה שלי. D: 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? זה קצת הומואי, אבל זה בטח תמיד יהיה forever love 21. איזה שיר הכי משמח אותך? זה משתנה כמעט כל יום. היום זה כנראה sayaendo של ניוז, בגרסאת ההופעה (כי הם מחליפים מילים ב'שיגה!'
) 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? עדיף לקחת את המוסיקה איתי, אז אני מניחה שאמפי 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? את ההופעה של ניוז שבה הם צועקים 'שיגה!' במקום מילים של שירים? D: 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? shirokuronicle של פלאסטיק טרי 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? ... האוסף של קאט-טון. >_> 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? בטח משהו של אראשי, יש להם כמה טובים. 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? אחת של אקס ג'אפן. זה שכולן נשמעות אותו הדבר לא הופך אותן לפחות טובות, נה? 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? אין כזה דבר. ם.ם 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? wish של אראשי, הוא ממש ממש חמוד, עם כל הבובות. 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? זה באמת מתחלף כל שניה.

עונה!!

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה?-זה היה L'aruku 2. מהו השיר הראשון ששמעת?-חחח של אינוישה-changed the world V6 שרים את זה 3. מהו האלבום הראשון ששמעת?-של דירו MACABRE ונהנתי! 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת?-גם של דירו(שכחתי איזה חח) 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה?-לא אוהבת כ"כ 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה?-הכי קל חח OBSCURE BY DIR EN GREY 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך?-יש כ"כ הרבה חחח יש לי הכי הרבה זה להקתו רוק!! 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה?-דרך אנימות ומשם התגלגל לרוק(לא משנה לי אבל שיהיה רוק) 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך?-הכל חוץ מפופ 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD?-לא 11. אם כן, של מי?-לא 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם?-לא יודעת את האמת חח 13. J-POP או J-ROCK?-כמובן JROCK 14. איזה קליפ ראית לאחרונה?-Alice ninr-Tsubasa 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך:aikawa nanase הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך:אין הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך:אין הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך:אין הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך:אין 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך:Gackt הזמר השני הכי מועדף עליך:Bi הזמר השלישי הכי מועדף עליך:Se7en הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: הזמר החמישי הכי מועדף עליך: 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך:Dir en Grey הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך:Gazette הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך:Unsraw הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך:Girugamesh הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך:Duel Jewel ויש עטד הרבה חחח!! 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ?-Dir en Grey 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו?-Dir en Gery-Dozing Green 20. איזה שיר הכי מרגש אותך?-אין 21. איזה שיר הכי משמח אותך?-Duel Jewel-Azure 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב?-גם וגם 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב?-אין 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך?-אין 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך?-אממ יש V.A SHOCK EDGE 2007 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך?-UNSRAW-HOLY SINK 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך?-לא זוכרת 28. מהו השיר הכי אהוב עליך?-כל השירים של דירו 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך?-יש הרבה אפשרויות חח 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך?-Gackt-Returner

למעלה