שאלון מוזיקה יפנית!

Amie Lala

New member
כן, אלה הם אימואים><

ואני בואו נגיד לא הכי חובבת..אבל עם יש להקת מטאל יפנית השמח לשמוע(במיוחד עם היא גות' או פאוור!)

Era nyo

New member
אני ממליץ שתקשיבי לOnmyouza

אין לי מושג איך הם מקטלגים את עצמם, אבל הם בהחלט פאוור בספר שלי, מאוד מומלצים. אה, והם מאוד אוהבים לשיר על נינג'ות. מאוד. רק, אפילו.

Nora Shu

New member
אמ--

"הע...הע..אומ..אני לא ממש אוהבת להקות ביפן כי רובן...אימואיות..ואני לא חובבת גדולה של אימואים^^"" מה? לא נעים לי לומר, אבל אם את מכירה להקות רק ממה שחברים בפורום שולחים לך, אז כן, ברור שהם יראו לך "אימואים". עם הזמן אני מקווה שיצא לך להרחיב אופקים ולגלות - כמו הרבה מאוד אנשים - שרק בגלל שאנשים מתלבשים כאילו נשפך עליהם בקבוק לק שחור, לא בהכרח אומר שהם לא אוהבים ללבוש תחתונים עם דוראמון (<- נאו מAlice Nine.).

Nurmidor

New member
אבל אפשר להבין אותה אם מסתכלים על הדוגמאות

שהיא נתנה. ללארקו הייתה תקופה של איזה שיר שהם היו שחורים ואפלוליים מאוד, ואם היא נפלה עליהם בקטע הספציפי הזה אי אפשר להאשים אותה. גם SID אימצו לאחרונה מראה מאוד... מדכא. אבל אני כן מסכימה איתך שאי אפשר לשפוט ז'אנר שלם לפי להקה או שתיים. בעצם עזבי ז'אנר, נטפלתי ממש לקטע של הויז'ואל קיי ורק אז שמתי לב שהיא בכלל לא הזכירה את זה, חבל לפסול את כל הלהקות מארץ מסוימת רק כי אחת מהן לא מצאה חן בעינינו. וקשה לומר על היפנים שהם כולם ילדי-סצנה, בייחוד כשהמוזיקה היפנית - אני אתמקד יותר - הלהקות היפניות מתחלקות בין כל-כך הרבה תחומים שהם ממש לא דכאוניים או כבדים. ואם בכל זאת מזכירים ויז'ואל קיי אז יש תתי ז'אנר כמו אושארה קיי שהם ממש רחוקים מכל בקבוקי הלק השחורים שנשפכים וזה. Amie Lee, מה שאת אומרת זה לא בדיוק כמו להגיד שכל הישראלים פריקים כי יש לנו את אביב גפן, או שכל הפינים אוהבים שוגר ראש פופ כי יש להם את CARAMEL? (וזה בכלל מצחיק בהתחשב בעובדה שהמטאל כל כך מפותח באזורים האלו של אירופה)

Love chan

New member
../images/Emo45.gif ם_ם

שלא נדבר שזהו פורום ~מוזיקה יפנית~, אז להגיד לאנשים כאן שמקשיבים ללהקות יפניות, שרוב הלהקות היפניות הן 'אימואיות' זה קצת.. אמ... חסר טאקט ולא חכם בכללי. S:

Amie Lala

New member
אני ידועת שמטאל זה בפינלנד!

יש שם את צ'ילדרין*-* וסליחה פשוט הלהקות שאני שמעתי אליהם עד עכשיו הם היו אימו...אז התכוונתי לעובדה שאני לא אוהבת הרבה כי מה שאני מכירה זה אימו...

sonaku

New member
*חותכת וורידים עם סכין מפלסטיק*

שטויות. אופנת האימו מושפעת מטרנדים,יפן וגותים. זה שילוב מטריד של הרבה דברים טובים שפשוט לא מתערבבים טוב ביחד.... המוזיקה של היפניים שונה לחלוטין ממוזיקה אימואית, לרוב הם לא בוכים על החיים ועם כן זה לא בצרחות. אפילו דירו לא מתבכיינים P: ולקיו יש על מה XD קיו:''בוהווו אני נמוך;;'' סתם. כפרה עליוווו 333> בתור אחת שלא ממש אוהבת אימואים, אבל כן אוהבת יפנים אני קצת נעלבת. צריך לדעת מה היה קודם לפני שמאשימים מישהו... משבצות,וורוד ושחור-באו מאנ קפה. הלוו שחור,ניטים ואדום-כ''כ דיי מדירו... תספורות מוזרות-יפנים. כאילו דה. למסות להיות קשוח ואפל..זה..כמו גאקט בתקופת מאליס מיזר D:

Amie Lala

New member
יש לי הרגשה שאני משומה לא רצויה>.>...

בוחע! טוב לע נורע! חיחי..תקשיבי אני ילדה מאוד חסרת טאקט, אני יודעת שמה שאמרתי היה ה-דבר שלא הייתי צריכה להגיד>>...

sonaku

New member
לא לא ממש לא נכון!

אנחנו ממש שמחים שאנשים באים לכאן. אבל תראי,זה לא עינין של חוסר טאקט זה מחוסר ידיעה.זה בסדר..סולחים לך... כולנו התחלנו ככה ^^ או ככה או שחשבנו שמאנה זה בחורה..המממ.... את מוזמנת לפתוח פה כמה שיותר שירשורים מעניינים ודיונים ולשאול שאלות! זה חלק מהכייף D: ותישארי~ ותביאי חברות XD; מהיום אני אהיה יותר פעילה בפורום ואולי אני אעשה סיקורים על להקות אינדיות ^__^ הא,כמו היזאקי~ 3>

SuLeRu

New member
איזה כייף ><

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? אהה.... לפניי 3 שנים.... לא זוכרת -.-'' 2. מהו השיר הראשון ששמעת? השיר הפתיחה של אנימה נוקו נוקו דאש חח 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? ממ.... אין לי מושג 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? ניאח... לא זוכרת 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? אה..? ניראה לי של איומי כשהיא מלמדת את הקהל לירקוד לשיר שלה trauma כזה קוואי^^ 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? אמ... אני חושבת אחד מהקליפים של איומי רק אני לא זוכרת איזה... אולי של נמיאה wowa... אולי ^.^ 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? ayumi, namie, miyavi, 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? משיר הפתיחה של כמה סדרות מערוץ יס אנימה. אבל הכי הכי מאינויאשה =] 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? pop, R&B, rock 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? ממ... כן, את האלבום של איו secret ושני אלבומים של מיאבי. 11. אם כן, של מי? אה...? עניתי לשאלה הזאת, נה? 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? שירים ישנים כאילו השיר עצמו ישן או שירים הראשונים ששמעתי..? טוב השיר ישן אז ניראה לי השירים של רנמה 1/2 הם של שנות ה-80 >< 13. J-POP או J-ROCK? אוהבת את כולם...! 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? אמ... אמ... זיכרון תזוז קצת... ניראה לי ש... ממוזיקה יפנית אני חושבת של יונה יטו הקליפ החדש^^ 15. הזמרת מועדפת: הזמרת הכי מועדפת עליך: איומי ונמיאה הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: olivia הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: yuna ito אני חושבת.... הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: anna tsuchiya (פעם ממש הערתי אותה... עכשיו כבר פחות) הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: miz (היא כזאת חמודה) 16. זמר מועדף: הזמר הכי מועדף עליך: מיאבי מיאבי מיאבי 3> הזמר השני הכי מועדף עליך: אין הזמר השלישי הכי מועדף עליך: אין הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: אין הזמר החמישי הכי מועדף עליך: אין 17. להקה מועדפת: הלהקה הכי מועדפת עליך: MAXIMUM THE HORMONE הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: dir en grey (לא מעריצה אותם... אבל יש להם שירים נחמדים) הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: m-flo (סתם... כי יש להם שירים יפים) הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: - הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: - 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? איו ונמיאה 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? אני לא שומעת מזויקה ב-2 בלילה Zzz 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? ממ... מרגש? לא יודעת 21. איזה שיר הכי משמח אותך? הרבה!! 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? בחוץ- אמפי. בבית- מחשב. 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? לא יודעת... אני לא רואה ממש הופעות (כולם שם מזייפים><') 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? יואו.... כל האלבומים של הזמרים שאני אוהבת אז הם טובים 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? מה זה? O.ס 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? וואו... השירים של נמיאה ושל בואה וכל ההיפ הופ המהירים האלה... שדיי מעלים לי תמצב הרוח P: 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? אויי הרבה... olivia- Space Halo (זה בלדה?...), yuna ito- endless story, yui- tokyo... ועד... אני שומעת הרבה שירים רגועים ושקטים ~~ 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? אין... יש מלא..!! 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? יש הרבה..? 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? YUI- Tokyo יש עד... אני לא קולטת כלום בשעות האלו -.-

Wing Chan

New member
בו~

לא מת על שאלונים, נראה מתי אשבר... . מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? X Japan, מזמן מזמןןןןן...בזמנים שהדינוזאורים הילכו על פני כדוה"א וטכנולוגיית ה-DSL בארצנו הקטנטונת הייתה בחיתוליה והשתמשנו עוד ב56קיי, כשמרבית הקהילה הפיצפונת של חובבי אנימה ויפן בארץ הייתה מורכבת מלא הרבה אנשים כמו היום. אלה היו זמנים, חביבי. 2. מהו השיר הראשון ששמעת? מאיפה אני זוכר @_@. 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? לא אלבום, עירבוביה של שירים. 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? בלע. 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? גם של אקס ג'אפאן. נחשו איפה? ביפן. 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? איזה PV 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? אין לי ממש, כי בג'יירוק אף פעם לא התעמקתי כמו בסגנונות אחרים. 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? דרך מכרים. 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? מדמם וקיצוני. תודה. :) 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? לא יצא לי. וגם אין לי ממש מקור... 11. אם כן, של מי? - 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? ממ...לא יודע :c~ 13. J-POP או J-ROCK? ג'יירוק. לא סובל את השני ממה ששמעתי. 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? כבר איזה 8 חודשים לא ראיתי קליפ :< הלפ מי~ טוב נשברתי נהייתי חלש! ;[ *רץ ערום עם התחתונים על הראש*

oracle

New member
אוי!~~ *מנסה להוציא את הדימוי מהראש*

אבל לא מצליחה... TT סג

oracle

New member
~~~~

1. מי הזמר/זמרת/להקה ששמעת בפעם הראשונה? מאליס מיזר 2. מהו השיר הראשון ששמעת? אילומינטי (בהופעה... סג) 3. מהו האלבום הראשון ששמעת? מרווילס 4. מהו הסינגל הראשון ששמעת? מיזראבל 5. איזה הופעה ראית בפעם הראשונה? מרווילס - בדויוידי - חוויה מעצבת XD 6. איזה קליפ ראית בפעם הראשונה? חושבת שוואנילה, אבל לא בטוחה 7. מי הזמר/זמרת/להקה הכי אהובים עליך? גאקט, אונמיוזה ועוד מלא~ 8. איך התחלתם לשמוע את המוזיקה? לחץ פיזי מתון P= 9. איזה סגנון מוזיקה הכי אהוב עליך? ג'יירוק ופאוור מטאל 10. קנית/הזמנת אלבום/סינגל/DVD? כן, אבל רק של גאקט ^^ 11. אם כן, של מי? |מבט למעלה| 12. מהם 2 השירים הכי ישנים ששמעתם? בטח משהו של אקס ג'פן, כי הם הכי ישנים (בערך) 13. J-POP או J-ROCK? אין שאלה בכלל...ברור שג'יירוק. ג'ייפופ זה רק בשירי אנימה שאני שומעת אלפי פעמים עד שהם נחרטים לי במוח XD 14. איזה קליפ ראית לאחרונה? כל מיני, לא זוכרת 15. הזמרת מועדפת: רק קורו נקו, הסולנית של אונמיוזה הזמרת הכי מועדפת עליך: הזמרת השנייה הכי מועדפת עליך: הזמרת השלישית הכי מועדפת עליך: הזמרת הרביעית הכי מועדפת עליך: הזמרת החמישית הכי מועדפת עליך: 16. זמר מועדף: גאקט (אין סולנים אחרים שאני אוהבת) הזמר הכי מועדף עליך: הזמר השני הכי מועדף עליך: הזמר השלישי הכי מועדף עליך: הזמר הרביעי הכי מועדף עליך: הזמר החמישי הכי מועדף עליך: 17. להקה מועדפת: קשה להחליט ;; הלהקה הכי מועדפת עליך: אונמיוזה הלהקה השנייה הכי מועדפת עליך: מאליס מיזר הלהקה השלישית הכי מועדפת עליך: לונה סי הלהקה הרביעית הכי מועדפת עליך: מוק הלהקה החמישית הכי מועדפת עליך: אזראעל וקונצ'רטו מון באותה מידה 18. איזה זמר/זמרת/להקה הייתה רוצה שהכי יגיע לארץ? לא משנה, כל אמן יפני שיגיע ישמח אותי =] 19. איזה שיר את/ה שומע/ת עכשיו? חדשות בטלוויזיה P= 20. איזה שיר הכי מרגש אותך? סאיקאי סטורי של גאקט ו-5 ס"מ לשניה (מהסרט) - בשניהם אני תמיד בוכה TT 21. איזה שיר הכי משמח אותך? שיר הפתיחה של לאקי סטאר והארה הארה יוקאי מהארוהי סוזומיה XDDD 22. לשמוע ב – mp3 את השירים או במחשב? באייפוד וידאו המדוגם שלי P= 23. איזה הופעה אתה הכי אוהב? מרווילס, היום השישי ודיאבולו 24. מהו אלבום הסטודיו הכי אהוב עליך? קשה... כנראה קרסנט ומארס 25. מהו אלבום האוסף הכי אהוב עליך? הבסט של לונה סי וגם היום השישי של גאקט 26. מהו השיר הקצבי הכי אהוב עליך? וואסורנאי קארה של גאקט 27. מהי הבלדה הכי אהובה עליך? סאיקאי סטורי, ללא ספק 28. מהו השיר הכי אהוב עליך? |מבט למעלה| XDD 29. מהו הקליפ הכי אהוב עליך? לאחרונה, ריטורנר - אוהבת סמוראים מדממים~ 30. ולסיום, איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת לשיר בעצמך? אין כזה, אני אוהבת לשיר את כולם, אבל הסביבה סובלת TT

למעלה