מי זוכר? - נוסטלגיה.

liti

New member
נראה לי שאני אתקשר לעלית לברר

וכמובן שאעדכן בהקדם!

As I Am

New member
כןןן! ../images/Emo99.gif../images/Emo103.gif

הייתי מכורה לזה! |מזיל ריר|

אפרתתת

New member
אוי אוי אוי

כשהייתי ממש ממש פיצית, זה היה לפני איזה 13 שנה, היו שוקולדים כאלה שבאו במשולשים והיו עליהם כל מיני דוגמאות של דמויות מאגדות... מישהו זוכר את זה?? אהבתי את זה נוראאאאא!!!

perrinat

New member
יוווווווווו, וזכרת../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo103.gif

נכון! זה היה שוקולד של דיסני!!!! גם אני אהבתי את זה! הייתי קונה את זה בשביל המשולשים והדמויות......

Idan91

New member
אילו פלאשבקים יש לי עכשיו...

וואי!! אני זוכרת את זה!

As I Am

New member
אני זוכרת! ^_^ ../images/Emo103.gif

היה כל מיני, הכי אהבתי את של טום וג´רי... ווהאא.. נוסטלגייה מתוקה כל כאאךךך *_*

1מהרהרת

New member
אני חייבת להשיג כזה!!!!! עדיין

מוכרים אותם?!?!?!!?!? אם אתם יודעים איפה נמצאים השוקולדיסני המשולשים אתם חייבים להודיע לי! בבקשה, אני נואשת.

טליה ג

New member
השוקולד של "ליבר" עם העטיפה הסגולה

עם תמונה של פרה רועה באחו. בשנות השבעים ותחילת השמונים הוא היה המתחרה היחיד של שוקולד פרה הוותיק של עלית בתחום של שוקולד חלב פשוט. אני העדפתי אותו על פני עלית. חברת "ליבר" קיימת בכלל? את השוקולד בעטיפה הסגולה כבר לא ראיתי שנים!

leeloo

New member
נוסטלגיה נהדרת, שוקולד נפלא

ריבועים גדולים של שוקולד עם ביסקוויט בפנים, קצת מזכיר את שוקולד פרה עם הביסקוויט, רק הרבה הרבה יותר טעים, והרבה פחות עבה, ככה שכיף לנגוס את זה.. אבל אני בתור ילדה קטנה נורא אהבתי ללקק את השוקולד עד שהגעתי לביסקוויט.. טעים... נדמה לי שהיה רשום עליהם "עלית", כי זה היה אחד מהמוצרים המוקדמים או משהו..

smamit

New member
מכירה,זוכרת...

כשהייתי קטנה הייתי גונבת קוביות מחבילות פתוחות אחרי שאמא הייתה מכינה עוגות.... בכולופן...השוקולד הפך לפני כמה שנים לשקולוד מריר ללבישול של עלית....מה שאומר טעם פחות טוב וחתיכות קטנות כמעט בגודל רגיל.. הפיתרון הוא למצוא חברה זרה... שבה כמות מוצקי הקקאו בשוקולד היא מעל ל45% הבאנלי...ושהחתיכות גדולות יותר..... נדמה לי שנתקלתי בכאלה...אבל אף פעם לא עשיתי חיפוש מדוקדק...

giri

New member
זוכרים...

ולמיטב זכרוננו בחנויות של הדוסים (סליחה המגזר החרדי) יש (יש להם נטיה להחזיק כל מיני דברים טובים אפילו מתקופת הצנע). תנסה ב"ברכת רחל" - רשת מרכולי ענק חרדיים.

Idan91

New member
אתה מדבר על זה עם החורים?

כי כזה יש לנו בכלבו של הקיבוץ, והוא שולט!

למעלה