שרשור שאלות לאירוח 14.9

פסוריאזיס

תומר פסוריאזיס היא מחלת עור והיא קשורה למתח נפשי . היא מחלה נירכשת או תורשתית , יש היום הרבה מאד אפשרויות טיפול ויש לרפואה המיקצועית להציע על פי חומרת התופעה , אין סיבה לפחד תפנה למומחה בעור ותקבל גם תשובות וגם טיפול בהצלחה

נקבוביות

נקבוביות העור קשורות לפרופיל הורמונלי וגנטי יש טיפולי פילינג כימי או לייזר שיעזרו לצמצפ אותן אך אי אפשר לסגור אותם לגמרי

פריננס

New member
שלום לד"ר אלמן

יש לי פטריות שמש, האם יש כדורים אשר מזרזים את תהליך ההחלמה ?? בעבר השתמשתי בתרחיץ וזמן העלמות הפטריות הוא איטי מאוד. תודה

פילינג לייזר

יש מספר סוגים של לייזר הטיפול של הבזקי אור יכול לעזור לצמצם את הנקבוביות ,לשפר את מרקם העור ,קשה לתת עצות מבלי לראות את העור חשוב לדעת כי סבוריאה אינה נעלמת בשום מצב אבל אפשר לטפל ומגר חלקית את הבעיה

בוטוקס

אריאלה הזרקה של בוטוקס היא טיפול מאד פופולארי ומקובל , יש צורך בהסבר על מהות הטיפול של ההזרקה ,ליצור מבט פחות כועס , להרפות קמטים או קימטוטים . בדרך כלל הטיפול מוצלח למרות שיש לדעת שהטיפול בבוטוקס הוא זמני ומחזיק בין 4-6 חודשים . יש לחדש את הטיפול לפי הרצון האישי יש מחירים שונים של הזרקות לפי מזרק או לפי אזורים . המחירים נעים באלפי שקלים .

מתיחת פנים

אין קשר בן מתיחת פנים ובוטוקס ניתן לבצע את הטיפולים לפי צורך ,מידת הקמטים ,אופי הקמטים , מימיקה יש קמטים דינמיים ולכן את בוטוקס אנו מזריקים לקמטים אלו בידיעה מראש שזה טיפול חוזר .

פצעים

יש מגוון טיםולים לאקנה ופצעונים חשוב לעשות התאמה של הטיפול לאחר בדיקת כל המדדים אני חושבת שצריך לבדוק מה השתמשת ואפשר לשלב טיפול ע"י כדורים + משחות אולי גלולות לפי צורך טיפול באקנה אינו מידי ולעתים צריך לבתע טיפול יותר מורכב לא להתיאש

זאת שערוריה איך שהדברים מתנהלים

כאן היום. אנשים שאלו שאלות כבר מהצהריים. כולם מחכים לתשובות. במקום לעבור שאלה שאלה בשרשור המיוחד שנפתח נהיה פה ג'ונגל. תתביישי אריאלה.

לך

בטח תהיה שנה טובה. ואני לא אתפלא אם היא תהיה כזאת אחרי שתדרכי על עוד אנשים ותתנהגי באגואיסטיות, בזלזול ובאטימות.

../images/Emo20.gif שרשור שאלות לאירוח 14.9

התוכנית הפעם תעסוק ברפואת עור. ביום רביעי בשעה 18:00 מיד לאחר סיום התוכנית תתארח בפורום ד"ר מוניקה אלמן- מומחית למחלות עור. אתם מוזמנים לצרף את שאלותיכם לשרשור זה.

OOXXOO

New member
שאלה....

רציתי לדעת עם זה הפורום המתאים לשאול את זה עם לא תפנו אותי בבקשה... רציתי לדעת מה זה טחורים... זה אחד ושתיים: אני מחרבן יוצא לי בשבוע האחרון רק שילשול ולא קקא קשה... מה יש לי? זה צריך טיפול?

עיגולים שחורים

עיגולים שחורים סביב לעינים , הם בדרך כלל פיגמנטציה עמוקה לעתים משפחתית , חשוב לבדוק שאין אנמיה- חסר דם . יש אפשרות לעזור במשחות או טיפול בלייזר . אין אפשרות להעלים לגמרי את התופעה

maia r

New member
שלום יש לי שאלה-

יש לי יבלת באצבע כף הרגל שכואבת, ויש לי תור לרופא עור בשבוע הבא אבל אמרו לי שצריך לשרוף אותה. האם הדבר משאיר איזושהי צלקת או סימן? תודה מראש.

יבלת

שלום מאיהיש מספר סוגים של יבלות , וירליות ויבלות לחץ ,הטיפולים מגונים וחשוב לעשות התאמה של הטיפול לסוג היבלת . הטיפולים הם ע"י תמיסות,משחות המכילות סליציל 30-40% ,צריבהעי מחט חשמלית ,חנקן נוזליאו לייזר,אניממליצה לא לפחד להגיע למומחה אני מאמינה שהוא ימצא את הטיפול הנכון.

למעלה