שרשור שאלות לאירוח 14.9

שאלה לקראת הטירונות

מהם הסימפטומים ל"סקביאס" המפורסם? איך אפשר למנוע זאת?

סקאביאס

סקאביאס או גרדת היא מחלה טפילית של העור היא מועברת ע"י מגע אדם לאדם ,או אדם לחיה . את הטפיל אנחנו לא רואים ןלכןהרבה פעמים אנו מתכוונים לגרדת אבל יש גרד ללא מחלה טפילית . ניתן בדרך כלל לבדוק במעבדה עי גירוד מהעוד , יש מקרים שהאבחנה מתבצעת רק לפי הסימפטומים . גרד קשה לילי המעיר משינה , במיוחד בקיפולי בעור ומפשעות , הופעה של נקודות אדומות בצורת קישרית . לעתים קרובות נדבקים גם קשישים שמערכת החיסון שלהם ירודה והטפיל תוקף את העור חשוב לטפל במצב של דרדת אמיתית טיפול משולב תרופתי ,וטיפול לסביבה כלומר הרתחה של כל המצעים מגבות בגדים של כל האנשים שקרובים לחולה הנגוע

תודה על התשובה העניינית

אבל בטירונות אין לי את כל הדברים האלו. איך בעזרת תכשירים פשוטים אני יכול למנוע זאת?

גוגוית

New member
שאני נוגעת בחומר ניקוי אני מתגרדת

למה? אייך אפשר למנוע יש תרופה תעזרי לי

חומרי ניקוי

חשוב לבצע טסטים לאלרגיה ,כנראה את אכן רגישה וחשוב לבוק תבחיני מטלית . חשוב לעבוד עם כפפות מיוחדות מבד עדיןלמשך כותנה, וניתן לעזור ע"י משחות וכדורים

שלום- שאלה לי בעניין אסטמה של העור

בני התינוק (בן תישעה חודשים וחצי) אובחן כסובל מאסטמה של העור לפני מספר חודשים. מאז חל שיפור ניכר במצבו והתופעות נעלמו כליל ואנין מופיעות מזה מספר חודשים. האם אפשר לומר שזה מאחורינו? תודה מראש

אתי1984

New member
שאלה לגבי עיגולים שחורים מסביב לעין

שלום דר' אלמן, לפני כשנה שמתי לב שבעיקר מתחת לעיניים (מעל זה פחות בולט) העור נהיה בעל גוון כהה יותר. באותה תקופה גם התחלתי ללמוד באוניברסיטה ועברתי שנה די מלחיצה, אז חשבתי שהתופעה הזאת נובעת מהעייפות, ושעות שינה מעטות בנהלך השנה. אם אני לא מכסה את האיזור הזה בפודרה , אז תמיד שואלים אותי : מה קרה לא ישנת טוב? אז זה די חיזק אצלי את ההשערה שברגע שאני אסיים את תקופת המבחנים וכל הלחץ הזה ייגמר, גם העור יחזור לגוון הטבעי שלו. אבל כבר יותר מחודש אני לא לומדת, ישנה טוב, והעיגולים הכחולים-שחורים לא נעלמו. השאלה שלי היא האם ייתכן שזה נובע ממשהו אחר? האם ניתן לטפל בזה במשחה כלשהי? תודה מראש על התשובה

למעלה