זוגות מעורבים בישראל

אכן, בארה"ב הייתי בשוק מזה

הגעתי לשם בסביבות גיל 27. התגוררתי אצל דודים בניו יורק. בעבודה הכרתי בחור מקסים. אפריקני-אמריקאי והתחלנו לצאת. כשראו הדודים את המצב, החליטו להגביל אותי ביציאות בערבים בסגנון " אם את לא חוזרת עד 22:00, הדלת תהיה נעולה". כשראו שזה לא עובד הקציבו לי צלחת, כוס וסכו"ם ואמרו לי שזה שלי. ממש ככה.. והציקו לי בכל מיני דברים קטנים. ולא מדובר באנשים מבוגרים. היום אני באמצע השלושים והם במצע הארבעים. בסופו של דבר עברתי לגור אצלו :) אמא שלי והמשפחה היותר קרובה בארץ) דווקא קיבלה את זה יפה. כאילו, שאלה עליו בתור בנאדם. על האופי ואם טוב לי איתו. אגב, אני רוסיה/רומניה במקור. בסופו של דבר התחתנתי (פה בארץ) עם ספרדי. הילדה שלי מעורבת מכל טוב. חכמה ויפה במיוחד. מעולם לא ייחסתי לכך חשיבות ואין לי סבלנות לחנך אנשים כאלה. דעות קדומות מאד קשה לנפץ.

א1ר

New member
הי.הגעתי מהדף הראשי

אני מכירה את התופעה מקרוב.אני לא אתיופית אבל גם סבתי,תבד"לא, חוטאת בצרות אופקים.אני חושבת שזה מאוד מאפין מי שעלה לארץ ממקומות שונים. בשל השוני התרבותי והיחס שהם קיבלו כל קבוצה נטתה להתכנס בעצמה. אז אצל סבתא שלי זה נגד מרוקאים ויוצאי תי'ימן.דווקא יש לה המון שכנים אתיופים ואיתם היא מסתדרת למרות שהקשר איתם לא התחיל ברגל ימין.אני מעורבת והנטי'ה אצלי זה ללכת על חתן אשכנזי דווקא או מישהו מהעדה עצמה.אני בסופו של דבר אעשה מהנ שטוב לי גם אם אנשים יסתכלו בעין עקומה.הפסד שלהם.

לא לנישואי תערובת! שכל אחד ישאר בתחום שלו

בשביל מה? צריך לשמר את השושלת ולא להשמיד אותה. כושים = כושים תימנים = תימנים מרוקאים = מרוקאים אשכנזים = אשכנזים וכן הלאה... אין צורך לבלבל את הסדר.

fat lip

New member
wtf?

מה זה קשור לא לבלבל את הסדר? איזה סדר בדיוק? זאת הטעות של רוב האנשים בעולם. "צריך לשמר את השושלת" - איזה שטויות! אם הם אוהבים אחד את השניה, זאת זכותם המלאה להתחתן עם מישהו שהם אוהבים, ממש לא חשוב מאיזה גזע, מוצא, דת. וכל השאר. זה בכלל לא קשור לשושלות. אנחנו בעידן מודרני פה. ואין כבר את הקטע המחייב של הורים מסדרים לילדים שלהם את מי שהם רוצים. עם כל הכבוד יש לה את הזכות שלה לבחור עם מי להתחתן, גם אם הוא לא מהמוצא שלה. התגובה הזאת פשוט פרימטיבית, שלא נדבר על השימוש במילה "כושים", שזה מזעזע לדעתי. ולא, אני לא אתיופית.

בגדול אין לי בעיות עם מגזרים אחרים.

אני יכול להיות חבר שלהם, הכול טוב ויפה, אבל לא הייתי רוצה שהבת שלי תתחתן עם כושי. זה מעוות. עד חתונה. כשמתחתנים אז רק עם אותו הסוג. זתומרת יהודי עם יהודי, לבן עם לבן, כושי עם כושי וגוי עם גוי. אסור יהודי וערבי. במיוחד לאור המצב בארץ.

shlala1

New member
אתה באמת צריך לשמר את השושלת שלך

שהבורות תשאר במשפחה שלך ולא תתפשט מה השטויות האלה???

למעלה