זוגות מעורבים בישראל

faridi

New member
אשה? הלוואי עליי!

אם היא דתיה, חבל לי על כל שניה.

tadie

New member
זוגות מעורבים

את כל היום מתעסקת בקרובים או הרחוקים שאמרו או אולי לא אמרו מאחורי גבך. כנראה שגם את קצת גזענית אחרת לא היית מתעסקת במה שאחרים אומרים!

shlala1

New member
לא הבנתי מה הקשר

תסביר לי איך יצאתי גזענית. תפרט קצת שאני אוכל להגיב לך. כי לא הבנתי מה אתה רוצה.

יהוי

New member
אל תתייחסי

אני יכול לאמר לך גם שיש אשכנזים שלא מוכנים לקבל ספרדים למשפחה וספרדים שיעקמו עין אם הבן או הבת יביאו אשכנזי/ה הביתה. אנחנו לא עם אחד (עדיין?) וגזענות ובורות חוברים יחד. מתי שהוא זה יפסק, יהיו מספיק נישואי תערובת על מנת שהגזענים למיניהם יצטרכו לחיות בשמורות. הדרך הטובה ביותר להתייחס לגזענות היא להתרחק ממנה. אם את יודעת שמישהו גזען אל תהיי איתו בקשר ולו הקל שבקלים (כך גם ילדייך לא יסבלו מגזענות). אבל אני חושב שמצד שני צריך גם לקחת את זה בפרופורציה. כמה זוגות של ערבים יהודים יש בישראל? כמה זוגות של חילונים-דתיים? עשירים-עניים?

tadie

New member
זוגות מעורבים

את כל היום מתעסקת בקרובים או הרחוקים שאמרו או אולי לא אמרו מאחורי גבך. כנראה שגם את קצת גזענית אחרת לא היית מתעסקת במה שאחרים אומרים!

שיר312

New member
"מזל שלא יצאתי בהפסד מהם " נו באמת ,,,

ואם זה היה "דתי -חילוני" ? או "ערבי- יהודי " וכדומה ? את תקבלי את זה שביתך תתחתן עם ערבי ? , סתם מעניין אותי לדעת , כי בסך הכל אני חושבת כמוך , אין הבדל בין צבע האדם לדת שלו ובכלל אין קשר לאישיות שלו .

shlala1

New member
נראה לי שלא הבנת את מה שרשמתי

רציתי להיות ספציפית ולהבחין בין זוגות מעורבים (רק לצורך ההודעה שלי) ולכן הבדלתי בין דתי לחילוני ,וערבי ויהודי. ולשאלה אם הייתי נותת לבת שלי להתחתן עם מוסלמי?? כן. ולא אני לא מנסה להתיפיף. בטח יגידו היא סתם אומרת את זה אבל בפועל היא לא תסכים, אבל כן זאת התשובה שלי. אנחנו לא חיים פה בארץ (אני פה לכמה חודשים) ואיפה שאני גרה לא הרוב יהודים אז בעזרת ה' בעוד כמה שנים, מי יודע איזה בחור הבת שלי תאהב (מוסלמי, נוצרי, או מה שלא יהייה).

shlala1

New member
אההההה ועוד דבר

כשרשמתי "מזל שלא יצאתי בהפסד" באמת טוב שכך. מזל שלא נכנסתי לחובות בגלל שאנשים שחשבתי בתומי יבואו לחתונה וישמחו איתנו, לא באו, או שבאו ראו והסתובבו לאחור. כשהדודות אומרות לשכנים " לא אתם לא צריכים לבוא לחתונה" או אלוהים יודע איך אמא שלה מרשה לה וכדומה" טוב שלא יצאתי בהפסד מהם והייתי עוד צריכה לשלם על מקומות באולם( ולא אני לא מדברת על שניים או שלושה אנשים אלה יותר)

שלום הגעתי מהראשי...

באמת חבל שיש אנשים כאלה.. אני ישראלי לא אתיופי והאמת היא שאני חולה על האתיופיות. הלוואי שאמצא אחת
גם המשפחה שלי תברך על כך אם זה יקרה
נקווה שתיעלם הגזענות מהעולם

נצאב

New member
אנחנו מעורבים- אמנם אין צד אתיופי

אתם תגידו-בטח ,הוא הבן שלך אבל תקשיבו אנחנו לא מלכי היופי בדימוס אבל יצאו לנו ילדים יפים יפים יפים יפים בטוח רק בגלל התערובת אתם יודעים איזה יתרון זה? זה לא נשמע טוב,אבל בגן הם פייבוריטים פשוט משוגעים עליהם וזה חוץ מביקורות מהללות ברחוב הכי חשוב זה הבריאות ושיהיו בני אדם אבל לכל אלה שהם נגד תערובת היה חשוב לי להגיד שתערובת זה יפה ולא פסול

גזענות היא תוצאה של חוסר חינוך

איש חכם אמר כבר "ככול שהאנשים אחרים שונים ממני ככה אני יותר עשיר" ככול שהאנושות שונה ככה היא גם עשירה בידע, גוון, מחשבות, תחבות וכו. תופעת הגזענות נימצאת איפה שאין חינוך, כול הבתי ספר סגורים ובניהם בתי ספר דתיים, אין חופש ואין כבוד לשונה, זאת עושה סיבה למה צריך להתנתק מהדתות שבמקום לאפשר לנו להתאחד זה עם זה, גורמות לאנשים לשנוא אחד את השני בגלל דת, גזע, מין ועוד... www.rael.org כולנו שונים ולהיות גזעני זה פשוט חוסר אהבה אחד כלפי השני...

את לא צריכה בכלל להתייחס

שאנשים יגידו מה שהם רוצים מי שרוצה להיות חבר שלך שיהיה מי שלא שיעוף. את אף אחד לא צריך לעניין עם מי ולמה התחתנת ובאיזה צבע. אילו אנשים קטנים שחסר להם ענין בחיים, פשוט מרוב שעמום וטמטום. קחי הכל בקלות תמשיכי להיות מאושרת עם בעלך ושיהיה לך כל הטוב בעולם.

ELcondenado

New member
זאת את שמתחתנת איתו לא הם

ולכן אל לך לשים לב למה שהם אומרים וכמו שאמרת זו משפחה רחוקה אז....שיקפצו לך הם לא מתכוננים לנדות אותך או משהו כזה ? וגם אם כן שיעשו קפיצת ראש ובורג תהיי חזקה

יוסי ח1

New member
גיסי לבקן והתחתן עם אתיופית

והמשפחה שללה קיבלה אותו בשימחה, אפילו הוא נסע לאתיופיה לראות חלק מהמישפחה שלה

רננה26

New member
אפשר לראות תמונות של השילוב היפה הזה???

גם שלכם וגם של הילדים. אני מתה על שילובים כאלה!!!! זה מה שיציל אותו מגזענות יותרת. אולי לא בדור שלנו אבל אנחנו נסלול את הדרך לדור הבא!!!!

ITALKIYA

New member
תקראי את זה בבקשה

אני גרה בארצות הברית ויצא לי להכיר כאן אתיופי יהודי שגם בא מישראל והינו בקשר, וכשאנחנו היינו הולכים ביחד יד ביד אנשים היו מסתכלים עלינו בצורה כזאת שאנחנו ממש מוזרים, אז אני ממש מבינה אותך כי פה זה בסך הכל אנשים זרים שהתיחסו לזה בצורה לא יפה ואם זה משפחה אז זה בכלל פוגע, והאמת שגם אמא שלי לא היתה בעד הקשר הזה, אבל זה בכלל לא מעניין אותי מה היא או מישהו חושב כי אני לא ראיתי את הצבע שלו ראיתי את האישיות שלו. ואני ממש שמחה בשבילך שעשית את הצעד הזה כי מי שיחייה איתו זאת את ולא אף אחד מהמשפחה שלך ואם את מאושרת איתו אז לדעתי זה היה שווה את הכל!!!

למעלה