טבעוני\ת
..

../images/Emo45.gif

זה הבעד ונגד או טבעוני או לא? ראיתי בעבר שלא כולם בפורום טבעונים....

amirrohker

New member
../images/Emo51.gif

הסבר, הסבר, הסבר :מה זה טבעוני ומדוע בן אדן מחליט להיות טבעוני ??

amirrohker

New member
אחלה ../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif אכלתי ..../images/Emo71.gif

וכמובן כמו כול יום
ים , טעמים ...

אישעם

New member
סקס טוב לך, למה אינך אונס ? הרי שלא אכפת לך מ

לפגוע בחלשים ממך. מה ההבדל בינך ובין אנס ?

OdedIsNotAfraid

New member
אני בקרוב בטבעונות בעצמי

נמאס כבר מאנשים שמתגאים בזה שהם אוכלים בשר, אני מצטרף לאיש עם, מי שיודע שאפשר בלי ויכול בלי, וממשיך הוא יותר רשע לדעתי, בטח זה שמתגאה בזה, אני אישית חשוב לי יותר היחס של בני אדם לבני אדם, אבל בכל זאת זה רשע לרצוח חיות למעשה זה גם להתייחס רע לבני אדם, יש בני אדם שההרג הזה של החיות בעולם גורם להם למצבים נפשיים קשים וגם לכאבים גדולים ונוראיים, מימנת את תעשיית ההתעללות הזאת פגעת גם בבני אדם. לכן כל הגאווה הזאת דוחה אותי. תודה אישעם שהבאת לי קצת בראש אני בקרוב טבעוני, ואתה אמירהוקר תשתדל להשתנות מהשטות הזאת, אפשר לפתח שרירים ענקיים וגם בריאות גם בלי בשר ובלי מוצרים מהחי.

amirrohker

New member
לפי דעתי זה בעסה להיות להיות טבעוני../images/Emo146.gif

מ
נכון
מצווה שבין אדם לחברו חשבוה יותר..... ואיך עלית על שם מדויק של ,אורן ג"מאסי.....

OdedIsNotAfraid

New member
כן מצווה בין אדם לחבור יותר חשוב ../images/Emo13.gif

אך עדיין אני חושב שמצווה בין אדם לחברו כדי שילדים קטנים לא יחיו בסרטים רעים כשהם רואים כל חייהם ארנבות קטנות ששוחטים ואפילו חתולים וכלבים ומורידים את הפרווה בלי שהם מתים (סין) או "קצת יותר טוב" התעשיית מזון החי שלנו שהיא לא משהו בכלל, ומנצלת את החיות ברוב המקומות בצורה גסה ואצלנו עוד טוב ליד מקומות אחרים בעולם..... אני חושב שסה"כ צריך לצמצם את התעשיות האלו למינימום ולתת חופש לבעלי החיים וחיים טובים, עבור אספקת גבינה עבור חג כמו שבועות ועוד חגים, לפי חגים, משק הרבה יותר קטן עם תנאים הרבה יותר טובים, אם אתם מתעקשים לאכול בשר, אפשר לאכול בשר של חיות שמתו מוות טבעי וגם לעבד את העור שלהן אני לא רואה בזה משהו כל כך שלילי, חוץ מזה שכל כך מזוהם שחיה שחיה היום לאורך זמן תצבור יותר רעלים בגוף אבל בעולם לא מזוהם זה לא ישנה הרבה, אולי אפשר למצוא חיה שחיה זמן חיים קצר יחסית? ואני בטוח שיש כאלו שהיא מתאימה לאכילה אחרי שהיא מתה מוות טבעי בגיל שנה או שנתיים? בטוח גם לדעתי אפשר ככה שאין תירוצים............. זאת דעתי האישית , אין תירוצים לאף אחד, מעבר לזה שגם בשר זה לא משהו שצריכים. גם לא עבור ויטמין B12 שיש בביצים ובחלב.

אישעם

New member
בבע"ח הם החברים שלנו, ולכן אתה חוטא

וגם לפי התורה אתה חוטא. כתוב בתורה שנבראת צמחוני ושאתה חיה צמחונית.

amirrohker

New member
לפי איזה תורה של ,../images/Emo2.gifטרזן../images/Emo146.gif וגיין אי שם

עץ|
|
עץ|
|
בגונגל
עץ|
עץ|
עץ|
|