טבעוני\ת
..

amirrohker

New member
יפה ,לא ידעתי שהטבעונים כל כך אנשים טובים

עושים המון למען בעלי החיים, ולא מוכנים מוכנים לפגוע בהם בשום דרך : "ממש"
ים שלא פועים באף אחד ,אני צודק

אישעם

New member
נכון, כשאפשרי שלא לפגוע אז לא פוגעים

אלא אם תוכל לענות לשאלת מיליון הדולר: למה להרוג כשאפשר בלי ? ממש לא מלאכים. לפגוע ברעים זה מצויין. לבע"ח בטבע אין רוע לב, רק לאדם יש.

amirrohker

New member
../images/Emo127.gifצודק עדיף בלי להרוג ....

"לפגוע ברעים זה מצויין."מי אלו הרעים ?? לפי איך שדיברת אתה חי בכפר(מושב,קיבוץ) ולא בעיר כי אתה מחובר יותר מידי לחיוות וטבעוני בטוח ....

אישעם

New member
אכן טבעוני, שונא צמחים ולכן אני אוכל אותם

חי בעיר כל חיי. הרעים הם אלה שיודעים שאפשר בלי להרוג (לא כולם יודעים, משקרים לאנשים לגבי צריכת מזון מהחי ואומרים להם שיש בזה משהו שהכרחי לקיומנו, כשההפך הוא הנכון, מזון מהחי מקצר את חיינו, מדעית). שוב, הרעים הם אלה שיודעים שאפשר בלי להרוג בע"ח ועדיין ממשיכים. ממש לא מחובר לחיות, רק מכבד את זכותם לנשום בחופשיות, כמו כל יצור אחר שמסוגל להרגיש ולסבול מלקיחת זכויותיו. אתה מכיר אותי מהפורום המצחיק על "בריאות ואיכות חיים" שלא מתקרב בכלל לשמו. כך שאתה יודע שאני טבעוני עוד לפני השירשור הזה. עיצה, לך תציל כלב במקום לקנות כלב, אל תתמוך בסחר והרבעות כי אז אתה חלק מהבעיה שמביאה 1000000 כלבים להשמדה בכל שנה. תציל כלב מכלביה, אל תקנה. דע לך שכלבים וחתולים הם יצירת אדם, אנחנו יצרנו אותם וזרקנו לרחוב. וזה ההסבר על למה אנשים לוקחים ומאמצם חתולים, שאלה ששאלת בפורום אחר. גם התרנגולות והפרות, גם אותן אנחנו יצרנו, לא אלוקים שיבש אותם גנטית מהטבע, קיומם כך אינו רצון האל, בוודאות. ראיתי שאתה נאחז בדת, דע לך שכתוב בתורה שאנחנו חיה צמחונית. חפש מידע על חזון הצמחונות של הרב קוק.

amirrohker

New member
אני לא ידעתי שאתה טבעוני....

תגיד לי איך אפשר להמיל בחינם אסקי סיברי ,ואני לא מיתעסק בסחר הרבעות (למרות שזה נשמע כסף טוב ,ולא מזיק) אני קונה מאנשים , צריך לראות תעודות, את ההורים של הכלב שלא מכרו לך איזה כנעני מעורב. ורק שתדע שלא אנחנו זרקנו את החיות לרחוב הם ,מתרבים בעצמם ובנויים להיסתדר לבד ,בלי הפרעה מצד האדם. אין מה לאמץ ב
בדיוק כמו בציור "שחור" יש בו רק נאחס הוא לא מועיל בכלום ,חיה סוצימאטית. אישעם מה הבלבולי מוח הללו :
דע לך שכתוב בתורה שאנחנו חיה צמחונית. חפש מידע על חזון הצמחונות של הרב קוק.

אישעם

New member
אתה רוצח בע"ח, טפיל שחי על חשבונם של החלשים

אין לך סיכוי להבין. מעשיך הם חיקוי של מה שעשו הגרמנים ליהודים. חבל על המאמץ להמשיך ולהסביר לחסר מוסר לחלוטין.

amirrohker

New member
חח..../images/Emo56.gifחייג../images/Emo56.gif../images/Emo196.gif100../images/Emo196.gif.....

הנה קיצור
דרך
.....http://www.e-hadbarot.co.il/?gclid=CNfF8vm385kCFcQw3wodtWAjQw .......a> border=0 src=https://timg.co.il/f/Emo103.gif>

אישעם

New member
שוב ברחת, גבר, גיבור על חלשים ממך, טפיל על

חייהם של חלשים ממך, חי על חשבונם של חלשים ממך, על חשבון חיי בע"ח שאתה משלם שיתעללו בהם במשך כל חייהם.

אישעם

New member
מה הקשר ?

כלבים אינם חיה מהטבע, אנשים עשו אותם. פיטבול אינו חיה רעה, ה"בעלים" עשו אותו רע. או שנתחיל לדבר על איך אתה גם אוהב להכליל ולסווג, שזה כבר נושא על הגזענות, אתה גזען ?

amirrohker

New member
../images/Emo59.gifאל תשכח שלפי התאוריה שלך ../images/Emo59.gif

גם האדם בא מין הקוף
......

אישעם

New member
מה הקשר ?

אתה שוב מסיט את הנושא ובורח ? לא, האדם לא בא מהקוף עצמו, הוא בא מיצור פרימיטיבי שנראה כמו קוף. למדתי על זה במסגרת דתית, האבולוציה ודארווין לא סותרת את התורה. נושאים קצת מתקדמים למי שעדין רוצח בע"ח כשהוא בכלל לא חייב להרוג.

amirrohker

New member
../images/Emo38.gifזה מה שטענת :../images/Emo38.gif

• ‫מה הקשר ?‬ אישעם ☼ 18/04/09 16:49 כלבים אינם חיה מהטבע, אנשים עשו אותם. פיטבול אינו חיה רעה, ה"בעלים" עשו אותו רע. או שנתחיל לדבר על איך אתה גם אוהב להכליל ולסווג, שזה כבר נושא על הגזענות, אתה גזען ? אז הבאתי לך דעה שהדם בא מין הקוף ,שאפילו אתה לא יודע מהיכן הגעת .... אתה יודע שמה שאתה עושה פה עם ההאשמות האלו זה לשון הרע????

למעלה