טבעוני\ת
..

amirrohker

New member
צריך ../images/Emo132.gifדעה../images/Emo132.gif כדי

לדעצ
מה
זה שחיטה
שהיא
לא
כשרה

אישעם

New member
וכמובן שמקסימום טעית ולא אתה שילמת את מחיר

החיים והכאב. אבלך לא זו הבעיה. ביהדות אסור להתעלל בבע"ח, אבל עובדתית אתה אוכל בע"ח ששילמת לאנשים להתעלל בהם במשך כל חייהם. איפה ? במחנות ריכוז לבע"ח. אלא שאתה אטום מידי מלהתמודד עם האמת. לא ביקשת ממני להראות לך סרט איך מוציאים בשחיטה כשרה איבר מהחי, רוצה לראות ? לא ביקשת קישור לפסוקים שלפיהם אתה חיה צמחונית, רוצה ? אתה מעדיף לכתוב תגובות של **** עם אומטיקונים ולהשאר אטום. וזה מצליח לך.

amirrohker

New member
../images/Emo103.gifאישעם בסדר אולי אתה צודק ,חלקית ..

ביהדות אסור להיתעלל בכלל .,וכן לכולם יש סתימות במוח שצריך לשחרר... נניח שאיני מודע מהיכן הגיע ה
הפרגית
לתוך ה
קופסא
שבסופר ולאחר מכן אל ה
שלי...
די מספיק סופר לולה הראתה פה אתמול ,גועל נפש עם ספקולציות של יהדות עזוב , מה אתה בא עלי עכשיו בקטע של דת ,מיקודם זה היה איזה ,רבי חנוכה בן משה הלוי
(שדכן גדול זה מירושלים ),עכשיו זה פסוקים
את האמת .. מענין איזה פסוקים ,תרשום נבדוק אם זה חירטוטים
או דברים אמיתיים
. אם כבר
אתה
מתחמק
מלענות על השאלה שלי : אם הייתי מגדל תרנגולות בתוך דופלקס 7 חדרים עם נוף לים תרנגולות בתנאים מלכותיים ,היית אוכל את ה
.....
.....
.....

אישעם

New member
אתה כותב בשבת, מה אתה מחרטט על יהדות

כאילו שאתה יהודי מסורתי או משהו. כאילו שאם תשתכנע מהמבט של היהדות אז תשתכנע גם לגבי צורת חייך. אין שום רב שיוכל להסביר מוסרית : למה להרוג כשאפשר בלי ? בדקתי כבר, אין אף אדם דתי שיוכל להסביר את זה. לשאלתך, לגבי התרנגולת, תבין שאתה האדם המאה ומשהו ששואל, זו שאלה למתקדמים, לא לאחד שלא באמת קונה "חופש" וכיוון שאינך כזה אז סתם שאלת, לא ברצינות שתשפיע על חייך. אבל בכ"ז שאלת, אז הנה: לא ניתן לנצל בע"ח מבלי לפגוע בהם. תרנגולת בטבע תביא 20 ביצים בשנה, אתה מוכן לטפל בה באהבה ? או שרצונך לנצל אותה ? אף אחד לא יסכים לגדל תרנגולת בודדת (כי זכרים יפרו את הביצים). שיבוח גנטי, כיום תרנגולת בתעשיות מביאות כ 300ביצים בשנה במקום 20( כפי שאתה מאמין שיעד להם אלוהים). הזוועות שם רבות, אפרט אותן אם תרצה. אלוהים לא אמר לך להתעלל בהן בכלובי סוללה וגם לא בחצר גדולה. תרנגולת חיה כשנה במקום 20 שנה בגלל שלוקחים לה ביצים והיא מיצרת עוד ועוד. זה השיבוח הגנטי, לקיחת הביצים, אם אתה תקח ביצים אתה פוגע בה, מקצר את חייה, גונב לה חלבונים וסידן ומביא להתפרקות גופה כמו שמתקלקלת לך מכונה. ואל תזדעזע לי, כך אתה מתיחס ליצור חי ומרגיש, כמו למכונת יצור. ועוד לא נגענו בתרנגולות לפיטום שהן מסוג אחר, עם הסטרואידים והכימיקלים שמביאים אותן לגודל מלא כבוגרים ב 42 יום, לשחיטה. חיים של 42 יום במקום 20 שנה. רגע לפני שהן מתמוטטות שוחטים אותן, גופם לא יחזיק מעמד כבוגר על רגליים של אפרוח. מספיק בינתיים ? כן, את כל זה אתה עושה. כך אתה מאמין באלוהים ? ורגע, אחפש לך קישור על היהדות כצמחונות.

amirrohker

New member
../images/Emo178.gifהכתיבה שלי../images/Emo178.gifבשבת לא מזיקה ../images/Emo122.gif../images/Emo70.gif

ותפסיק להשתמש בנשק לא
קונבנציונלי
כדי להסיט את נושא השיחה ,כי אני לא עובד או מבלה וכו" בשבת אז
תפסיק
להכניס שטויות ,מי אתה בכלל שתקטרג עלי
יא עובד
....
תרנגולת לא מביאה רק 20
,ויש יותר מתרנגולת אחת ,
לול שלם
בתוך משק או חווה לדוגמא ,ועוד בעלי חיים כמו כבשים וכו. למה לנצל אותם אם יש לך חווה ,אלו החיות ,מהם אתה מתקיים למה שתזיק להם ... וזה שאתה משתמש בתוצרת שלהם כדי לספק לעצמך מזון או זה לא אומר שאתה מנצל... כול ההמשך של השיבוחים גנטיים
ובלבה
בלה
בלה זה
היתעללות ....
נ.ב : תמשיך לזרוק
דברים לא קשורים
ולהיתחמק משם משתמש הנוסף שלך : • ‫צריך דעה כדי ‬ amirrohker 17/04/09 18:20 לדעת(משאין לכול הטבעונים
) מה זה שחיטה שהיא לא כשרה
.....

אישעם

New member
טפשון חמדמוד

תרנגולת מביאה 20 ביצים בשנה, כאחת מהן תהיה לא משתלמת אם לא יעוותו אותה גנטית. זה כך בדיוק גם בתעשית ה"חופש" עם ביצי "חופש", כל הזוועות זהות רק שהכלוב יותר גדול. אתה חסר ידע לחלוטין. יש לך גוגל, תבדוק. מעוותים את התרנגולת גנטית ועושים את זה ע"י לקיחת הביצים.ץ מה שאתה מציע זה לעוות אותן עוד ועוד ע"י לקיחת ביצים. להשתמש ביצור חי זה לנצל יצור חי. זה לא הסכם הדדי כמו בעסקה ש 2 הצדדים מסכימים. לא ניתן לנצל בע"ח מבלי לפגוע בהן. ומה אתה בכלל מזיין תשכל ? זה לא שאתה חי על ביצים מהחצר שלך, אתה רוצח בע"ח כאוכל. זה שאתה כותב בשבת זה להשתין על היהדות שמשמשת לך כתרוץ לאטימות לגבי כך שאתה רוצח בע"ח. לא הסתטי את הנושא כי כל הדברים הם הנושא ואני עונה לך על כולם ולא בורח כמוך. והוצאתי עליך מספיק זמן. כשתפסיק לרצוח בע"ח כמזון אסביר לך איך אתה בכ"ז ממשיך לנצל בע"ח ורוצח אותם ע"י ביצים וחלב. עד אז נגמר הדיון מבחינתי.

amirrohker

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo156.gif../images/Emo156.gif../images/Emo191.gif../images/Emo191.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

מה זה
"חמדמוד"
לול של תרנגולות של 20 ביצים אמור להספיק לי ,הסברתי לך שזה לא בריא, לאכול הרבה
הנה תשאל אפילו את
ה
.....

amirrohker

New member
שוב אתה מכליל ../images/Emo26.gifמה שהפסוקים טוענים זה

נגד היתעללות
התורה לא אומרת שאסור לאכול בעלי חיים,אלא לא להתעלל בהם ,מה אתה בא עכשיו לחרטט!! אתה חושב שאתה מדבר עם ילד דווחף לו קישורים באינטרנט שלא קשורים לכלום כדי לעשות לו שטיפות מוח,אתה שפוי בכלל אתה באמת מאמין ל
הזה שגולש מהפה שלך כבר

אישעם

New member
אטום חמדמודון

בכלל לא קראת. מה זה לדעתך תעשיות בעל"ח ? מה זה לדעתך החזקת בע"ח במחנות ריכוז והכנסתם להריון בכח ? ככה האלוהים שלך רצה ? לא האלוהים של היהודים. הכל כתוב שם, גם פסוקים אבל אתה קיר, אדם סגור ןאטום, אתה נאחז בתרוץ של דת שאתה משתין על האיסור הכי גדול שלה, שמירת שבת. אתה רוצח בע"ח ומתעלל בהם. תשלים עם זה או שתשתנה אם יש בך מוסר. תשלים עם האמת. והאמן לי שעוד לא הסברתי כלום מאיך שאתה מתעלל בבע"ח ורוצח אותם, יש עוד הרבה שלא הסברתי לך כי אני באמת חושב שאני כותב לילד קטן שבא להציק וחבל על הזמן שלי. תפסיק לרצוח ולהתעלל בבע"ח ואח"כ נדבר. שאלת על הפסוקים בתורה והם כתובים בקישור, אם יש בך כעס על כך אז תתלונן על הרב קוק, הרב הראשון לישראל. אתה בכלל בפורום הנכון ? מה אתה מחפש פה ? פה אנשים לא סגורים במח. המינימום זה לקרא כשמבקשים קישור, לא .? עזוב, אל תענה.

amirrohker

New member
לא קורא את התגובות שלך עד שתפסיק לקרוא

לי "חמדמודון" ...איכס מה זה איך אתה בכלל יכול להאריך את המילה חמוד על גבר איכסססססססס

amirrohker

New member
משקרה שם ../images/Emo160.gif../images/Emo160.gifבדרום אמריקה זה לא

פה... מהשבסרטון זו היתעללות פושעת ,צריך יותר להכשיר את מי ששוחט שם את החיות . אני ראיתי מה זה שחיטה כשרה ,בפסח שוחטים כבשים ,זה בדיוק 2 וחצי שניות לא יותר עם סכין חדה במיוחד . תמשיכי לההאמין לכול מה שאת רואה באינטרנט ,מה כשר שמע כשר כלום שם לא כשר שם זה חול הכול טמא זהו ....

לא נכון

כל השחיתות התעשיתיות (לא כבשה אחת כל פעם אלא אלפים כל פעם כי אין זמן וכסף לאחת אחת) מתבצעות ככה, תיכנס לאתר של אנונימוס ותסתכל בסרטונים שצילמו במשקים רק ברחבי הארץ, ותראה אם זה כ"כ נחמד השחיטה הזאת.

amirrohker

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo1.gif../images/Emo1.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo26.gif../images/Emo125.gif../images/Emo1.gif

מסתכל על השמיים של גנין ורמת גן ממש ..אות דבר
גשם
פה
ושם
רק ששם(שזה בעצם קרוב) אין יהודים טובים כמו
פה
איך את קוראת לזה שחיטה
כשרה
... http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3701743,00.html
פה
,,,ושם
יש
קרבות...
עכובים מ..מדם
.... http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1078775.html... וכאב המלחמות לא תם כי ליברמן כאן :
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3702508,00.htmla> border=0 src=https://timg.co.il/f/Emo26.gif> הערים הגדולות עושות אותי מה שאני לא אוהב ... תודה לShlomo Artzi14- Tzimaon01-Po Vasham |

amirrohker

New member
../images/Emo124.gifרק שתדעו ../images/Emo124.gifששלומי ../images/Emo124.gif

צריך לההתבייש אם הוא רוצה ל
הנחית
את המשיח באזור החוף
איפה
שכול הכוסית
זה בשבילך ג"מאסי

אישעם

New member
../images/Emo18.gif שחיטה כשרה, הוצאת איבר מהחי

התעללות בבע"ח במשך כל חייהם במחנות ריכוז לבע"ח. אלה מעשים שאינם בהתאם לתורה וליהדות, אז למה כולם ..... ? כי הם אטומים שלא חושבים בזכות עצמם ולא בודקים, בדיוק כמו הליצן התורן שלנו בשירשור. הנה, מפיהם של רבנים, לא מפי: תמונות קשות: http://video.google.com/videoplay?docid=-7330038074290819722

למעלה