דיון: איזה סרט כדאי לראות ראשון?

adi dion

New member
חחח היום גיליתי שיש לזה ספר ../images/Emo3.gif

או שידעתי את זה פעם ופשוט שכחתי

LadySilkworm

New member
אני באופן אישי

הייתי ממליצה לראות את הסרטון וינסנט ביוטיוב, כי הוא ממחיש מאוד את ה"טים ברטניות" :) [איזה מיוחדת אני, הא?:p] . הייתי גם ממליצה לראות את הגרסאות השונות שהוא עשה לסיפורים קיימים, כמו סליפי הולו או צ'ארלי בממלכת השוקולד כיוון שגם אם הם לא המצאות שלו.. יש בהם הרבה מאפיינים שלו. אם רוצים להכיר את ג'וני דפ ביחד עם טים ברטון, אז כמובן שהייתי ממליצה קודם על המספריים של אדוארד..סרט מקסים, והוא באמת מראה את הגיוון של טים כבמאי ואת הגיוון של ג'וני דפ כשחקן. נו :'( קשה לי להגיע להחלטה סופית :p

sonaku

New member
מארס אטאק לול.

הממ..שאלה טובה. נראה לי שהמספריים של אדוארד. הרבה מאיתנו גדלו על הסרט הזה,ואי אפשר שלא להתחבר לדמות ופשוט להתאהב בו!
סתם מרגש,מראה על המציאות ובכל זאת דמיוני לחלוטין. ביצוע מדהים ואין לי תלונות עליו בכלל! (שזה נדיר..אני קטנונית.) זה היה גם הסרט הראשון שלי ובכלל לא הכרתי את ג'וני או ברטון.. פשוט התאהבתי בתחושה שבסרט הזה... אח''כ ראיתי ביטלג'וס והיתה לי הרגשה שיש בינהם קשר בגלל אותה תחושה. ואח''כ גיליתי מי זה והתחלתי לחרוש ולחקור (;

אני לא זוכרת מה היה הראשון שראיתי../images/Emo217.gif

זה היה או ביטלג'וס או המספריים של אדוארד, כשהייתי בת 10 בערך.. תכלס שניהם סרטים שמתאימים לרוב קהל הצופים והם סרטים שממש משקפים את סוג הסרטים של טים ברטון. לדעתי אולי ביטלג'וס יותר.

למעלה