היום הגמר

ima12

New member
אור אני מאוד מאוכזבת שלא אתם זכיתם

אתה ונלה הייתם הפייבוריטים שלי כמעט מהתחלה....... אתם הזוג הכי מדהים , כמו שהאמאהות שלכם עם נלה אמרו. הייתי בטוחה שאתם תזכו. שיהיה לכם בהצלחה והיה כיף לצפות בכם כל התוכנית!!!! (איזה מרגש שאתה פה בפורום)

innocence

New member
זה בדיוק מה שחשבתי..

אין לי ספק שנשלחו הרבה יותר מ200 אלף.

n o g a m o o n

New member
ההפקה מקדמת מאד

את אלכס וליטל בעיקר בגלל ליטל ואופיה השובב. אבל לא מגיע להם לזכות כי הם לא ממש עשו שינוי. נלה ממש מעצבנת אותי . לדעתי הזוג שבאמת עשה שינוי ( ולא מקודמים בכלל ע"י ההפקה ) הם ענבל וירון. ענבל התרככה קצת וירון ממש נפתח מאז התחלת התוכנית. אבל ברור שכבר לא משנה מי השתנה ומי לא, שזה היה אמור להיות הקריטריון לזכיה אם אני לא טועה. העיקר שגילו את מחלבת האס.אם.אסים ומנסים לסחוט אותה כמה שיותר. אין סיכוי שאסמס למישהו. אני אצפה ואשמח שיסתיים.

al19

New member
אתם לא רציניים .. מי יזכה ?!?

כאילו, אם זה לא יהיה אלכס וליטל זה יהיה עוד אחד מהשטויות שההפקה הזאתי עושה. כי כאילו, כל הארץ כולל אותי אגב רוצים שהם יזכו. רק מפריע לי שתמיד התערבו ונתנו להם בערך פי מליון יותר זמן מסך יותר מאחרים. גם כל התוכנית (אם תשאלו אותי) התחילה מזוייפת, הבנו שאין באמת ריאליטי אמיתי (כאילו אם במציאות תקחו קבוצה של 15 אנשים ותשימו אותם בבית אחד לא משנה איזה 15 אנשים תקחו גם אם זה 5 שחורים, 5 סינים, 2 סרסורים, 2 דוגמניות, וערס אחד) לא משנה איזה 15 אנשים, הם פשוט יסתדרו ויחיו בצורה די משעממת שם ... פעם בתוכנית אמיתית אמרו באנגלית "reality makes a crappy special effcts team" וזה הכי נכון אז ברוווורררר שכדי שיהיה אקשן צריך להתערב אבל יש גבול ... אפשר לכוון טיפה (כמו בהשרדות האמריקאי שאחרי שבוע על האי כל האנשים נראים כאילו הם חזרו מהפצצה אטומית של הירושימה ובילו שם שנה, עברו את וייטנאם, ולא האכילו אותם כל החיים שלהם) אז אפשר כמו האמריקאים . ואפשר כמו השרדות הישראלית (שאחרי חודש ב"אי בודד" הם נראים כאילו הם חזרו מספא ברמת גן ואפילו באחד הראיונות תפסו בטעות בפריים את אחד המתמודדים אוכל במבה !?!? כאילו WTF ?!? ) אני אישית לא אוהב שהתערבו כל כך כל כך כל כך הרבה אלכס וליטל הם זוג מזוייף, אבל הם גדולים מהחיים. גם אם הם שחקנים, גם אם הם משטפ"ים של ההפקה הם עדיין גדולים מהחיים. אני לא רוצה שאור ונלה יזכו ותעשו לי טובה אני לומד לתואר ראשון למטמתיקה בעצמי וכל מה שאור אומר זה שטויות זה סתם מילים מסובכות בלי שום משמעות ?! (כאילו הוא אומר סתם פאי ואי בחזקת איקס וחלקי וכפול ואין לזה שום בסיס מתמטי) ואגב יש לי חבר בתואר שלמד איתו ואמר שממה שהוא מכיר אותו הוא תמיד ! אבל תמיד ! היה קרח עם גוף שרירי התחיל עם בחורות בים שהלך לגלוש כל הזמן. אז באמת אולי הזוג הכי אמיתי שם זה הזוג השלישי ששחכתי את השם שלהם עכשיו אבל אף אחד מהארץ לא אוהב אותם
אין מה לעשות החיים בארץ קשים, זה הכל פרוטקציות וחיצוניות פה. זהו זה מה שיש לי להגיד.

Thumpers

New member
סטייסי המעלפת!

חבל שחופית הלבישה אותה כמו איזה... דראג קווין.

HouseAtreides

New member
מעניין אם ההפקה היו מספיק רשעים

כדי להקפיץ באנג'י את הזוג שהולך הביתה
הם ממילא קשורים ברתמה ובכבל...

למעלה