היום הגמר

deathOrat

New member
צודק זה היה שיא העליבות באיזשהוא שלב בתכנית

הפסקתי כבר לעקוב ואני מאמין שיש עוד רבים כמוני. זה שפשוט העיפו את ירון וענבל מהגמר הרגשתי כאילו כל העונה מנסים להעיף את הזוג הזה כמה שיותר מהר ומשום מה הם שרדו מבחינתם... במשימת המינגלינג אלכס הוכיח שוב שהוא דרעק מושתן. 1)הוא יודע עברית, אנגלית ורוסית אבל בערך הוא עשה כל שגיאה אפשרית כשהוא דיבר אנגלית גם ברמת אוצר המילים. לטובתו של אלכס אני אומר שהוא חייב "כאפת מציאות" רצינית. 2)הוא העיר לליטל על נימוסין והוא צודק זה לא מנומס לעזוב באמצע אבל גם לא מנומס לטחון אוכל בפנים של הבן אדם בלי לסגור את הפה. התכנית הזו צריכה ללמוד קצת על עריכה ועל רייטינג כי בעונה הבאה תהיה להם בעיה, הם הפסידו צופה אחד-אותי. הגמר היה כ"כ משעמם שפופוליטיקה בערוץ 1 היה הרבה יותר מעניין(כל הזמן זיפזפתי בין לבין) מלכתחילה סומנו 2 זוגות לגמר (כן גם אור ונלה-הפרומואים בהתחלה כללו גם את זה) הדבר היחידי שאפשר להגיד טוב על הגמר הזה שבמשימת המינגלינג, נלה נראתה כמו נסיכה.

shay423

New member
יששש אלכס וליטל ניצחו../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif../images/Emo9.gif

Loriella

New member
תגידו רק אני שמתי לב

שהכל היה בסדר עולה כל הזמן? ענבל וירון, אור ונלה, אלכס וליטל כל דבר כל ראיון או משהו כזה הסדר היה ככה, הכל כל כך צפוי מראש אבל...ככה המדינה שלנו אין מה לעשות בכל מקרה, הייתה תוכנית ממש נפלאה. היה כיף לחכות לשלישי בערב ולדבר על זה בארוחת יום שבת. נקווה שהעונה הבאה תהיה מוצלחת גם היא.

חבל שסימסתי,

גם ככה זה היה צפוי שאלכס וליטל יזכו, טוב שהם לא מקבלים כל תוכנית חצי זמן מסך .. כמו כל תוכנית ריאליטי, ההפקה בוחרת פייבוריט ודואגת שהוא יהיה זה שיזכה.. חבל לי על אור ונלה, הם עשו לי את התוכנית

StriX Starlight

New member
הייתי מקשרת לך את השרשור אבל

הוא עשה לי חררה. ולא ממש בעיה למצוא אותו. יש בו בערך 300 הודעות..

ככה:

הגמר היה נחמד מאוד. קצת ביאס אותי שהוא היה במרחק של יחסית הרבה זמן מהתכנית האחרונה (אני יודעת שנהוג לתת פסק זמן דרמטי לפני גמר, אבל זה סתם קטע לי את הרצף והוריד לי את ההתלהבות שנשמרה יחסית עד התכנית האחרונה). משימת הגמר לא הייתה מעניינת במיוחד. התערבות ההפקה בלטה באופן ברור בגמר ולכל אורך העונה, אבל מ'כפת לי, הגיעו שני הזוגות שרציתי.
הקטע עם השגרירים היה פשוט קורע
במיוחד עם השגריר מסילנד! חבל שלא הראו את התגובה של המתמודדים אחרי שגילו שהוא לא אמיתי, יכל להיות מעניין. קטע הסיכום עם כל הזוגות היה ממש נחמד (אפילו מעט מרגש...:) ), הבהיר לי כמה אני מתה על מלא מתמודדים (גם כאלה שעצבנו אותי לראת הסוף, כמו זורנזון, נראו לי פתאום ממש חמודים
) וכמה הייתה עונה כיפית שסיפקה הרבה רגעי אסקפיזם איכותי.
[אגב - למה כל הזוגות דיברו חוץ מאלעד והשניה? ] עם כמה שאהבתי את המתמודדים, העונה כבר באמת מוצתה, אפשר לומר שהיה טוב וטוב שנגמר. הניצחון של אלכס וליטל היה צפוי, כשהבחירה הולכת ע"פ חביבי הקהל, די ברור שהם לוקחים (חוץ מזה שיש תיאוריה מתוכנית ריאליטי שכנה שתושבי הדרום מלאים בגאוות יחידה ומסמסים במרץ, אז זה לא מפליא במקרה של ליטל). אור ונלה הם הזוג הפחות עממי, ולא מפתיע שהיו "בחירת השופטים". בקיצור, היה טוב, מקווה שעונה 3 תהיה מוצלחת גם.
אה, ושאלה כללית, התוכנית האחרונה שהייתה, מתי צולמה? כלומר, כמה זמן הפסקה היה למתמודדים לפני הגמר?

elcool

New member
צולמה בחלקים

את כל מה שראית ב"טברנה" היה בלייב, הנאומים הקצרים ליד הבריכה צולמו לפני כחצי שנה.

למעלה